Všetko o Harpy SMG v Hyper Scape: Ako používať, poškodiť a ďalšie

Všetko o Harpy SMG v Hyper Scape: Ako používať, poškodiť a ďalšie 1

Nová bezplatná hra na sci-fi bitku Royale, Hyper Scape, bola vyvinutá spoločnosťou Ubisoft Montreal. Prišiel s novou otvorenou aktualizáciou verzie beta 0,3 a prišlo niekoľko nových vecí. Napríklad nové zbrane a schopnosti. Dnes sa však zameriavame na zbraň, ktorou je Harpy SMG. Tento SMG je navrhnutý na krátke vzdialenosti s veľmi vysokou rýchlosťou streľby. Teraz je rýchlosť streľby pre túto zbraň neporovnateľná so žiadnou inou zbraňou v hre, ale chýba jej presnosť.

Tam je 5 úrovne pre každú zbraň v Hyper Scape, ktoré môžete zasiahnuť zlúčením s ostatnými zbraňami na bojisku. Táto príručka vám pomôže naučiť sa všetko, čo potrebujete vedieť o Harpy SMG

Všetko o Harpy SMG v Hyper Scape: Ako používať, poškodiť a ďalšie

Ako používať Harpy SMG

Je to rýchly automatizovaný plne automatizovaný SMG určený na boj zblízka. Táto pištoľ je schopná rýchlo zvládnuť ťažké poškodenie. Niekedy však zaostáva kvôli nízkej veľkosti zásobníka pri základni a relatívnej nepresnosti z dlhodobého hľadiska.

Najspoľahlivejšou vecou na pištole Harpy je ovládanie rozprašovania alebo hovoríme ovládanie chladenia. Harpy SMG je tiež veľmi presný pri popáleninách bedra. Lopta sa pri skákaní alebo behu príliš nerozširuje. To znamená, že môžete použiť túto pištoľ, keď sa pohybujete bez toho, aby ste museli čeliť problémom.

Ako vieme, existuje 5 úrovne pre každú zbraň v Hyper Scape. Takže s každou úrovňou aktualizácie dostane Harpy dodatočnú kapacitu munície. Čoskoro tiež dosiahne svoju najvyššiu úroveň a potom sa zvyšuje poškodenie na guľku na Harpy. Po dosiahnutí najvyššej úrovne môže Hyper SMG ľahko zlikvidovať troch nepriateľov pomocou telesných záberov skôr, ako bude potrebné ich znovu načítať.

Niektoré štatistické údaje z dielne Harpy SMG Gun – Damage and Range

Rozsah Poškodenie na úrovni 1
Stredná a blízka 7 pre telo a 10 pre streľbu z hlavy do stredu

Momentálne nemáme o tejto pištole viac informácií, pretože je v otvorenej verzii beta a podľa testerov verzie beta je táto zbraň nadmerným motorom SMG v Hyper Scape medzi všetkými dostupnými zbraňami v hre.

To je všetko, čo pre vás máme v dnešnom sprievodcovi používaním Harpy SMG a jeho ďalších faktorov. Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol. Ak sa vám tento sprievodca páčil, nezabudnite sa pozrieť na nášho druhého Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sprievodcovia sociálnymi médiami, sprievodcovia iPhone a návody pre Android, aby ste si mohli prečítať viac. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Tiež sa prihláste k odberu nášho YouTube channel pozerať úžasné videá na tipy a triky pre hry a smartfóny. Vďaka.