všetko Fortnite Miesta mŕtveho mlieka Carton a Chimichanga

všetko Fortnite Miesta mŕtveho mlieka Carton a Chimichanga 1

Fortnite sezóna 2 týždeň 2 je tu, čo znamená viac výziev a odmien. Zoznámte sa s miestami Mlieko a kartón a Chimichanga, ktoré vám pomôžu vyriešiť výzvy Deadpoolu.

Fortnite X Avengers bol vysoko očakávaný crossover, ktorý do hry priniesol veľa humbukov. Keď sa však všetko povedalo a urobilo, dostali sme iba niekoľko nevýrazných kožiek, ktoré sa nedotkli žiadnej hlavnej postavy franšízy.

Keď sezóna 2 prepustený však fanúšikovia boli ohromení, keď videli, že Deadpool bude pre novú sezónu tajnou pokožkou. Môže to byť jeden z najznámejších ikon Fortnite kože, ktoré sme videli, a ani nemusíme utrácať naše V-Bucks.

všetko Fortnite Miesta mŕtveho mlieka Carton a Chimichanga 2Epické hry

Doteraz sme videli, ako sa Deadpool objaví jeden týždeň výziev. Boli neuveriteľne ľahké a týždeň 2 nevyzerá príliš inak.

Výzvy sa v čase písania nenaplnili, ale my sme sa na ne dostali pár únikmi. Tento týždeň hľadáme kartón na mlieko a Chimichangas Fortnite Deadpool výzvy.

Kartón mlieka je pravdepodobne prvý kúsok skladačky, ktorú nájdete. Je v skrinke Deadpoolu, hneď vedľa práčky.

všetko Fortnite Miesta mŕtveho mlieka Carton a Chimichanga 3Epické hry

Chimichangovia sú rozptýlení po ústredí, pričom prvá z nich je blízko stredu obrazovky Battle Pass. Je ťažké minúť tento, takže sa nebudeme obťažovať vrátane jeho snímky obrazovky.

Ďalšie dve sú ukryté aspoň za pár dverami. Vo vyššom trezore nájdete veľkú Chimichangu za Mayou a ďalšiu na stole vedľa Bruta.

všetko Fortnite Miesta mŕtveho mlieka Carton a Chimichanga 4Epické hry

Takže tam to máte; miesta pre tento týždeň 2 Deadpool výzvy. Nevieme, ako dlho to vydrží, ale musíme predpokladať, že ich bude ďalších päť alebo šesť.

Najväčšou otázkou je, či bude mať Deadpool zlatý variant. Clickbait YouTube kanály mu už maľujú zlato. Je bezpečné predpokladať, že dostaneme zlatý Deadpool, ale ešte ho uvidíme.