Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste si mohli stiahnuť Root Genius

Existuje veľa článkov, ktoré venujeme zariadeniam Android Root. Vo všeobecnosti to však robíme s určitými modelmi. Tentoraz sa zameriame na komunikáciu o tom, ako naštartovať akýkoľvek smartphone so systémom Android, jednoducho stiahnutím Genius Root,

Čo je koreň Genius?

stiahnite si rootovských géniov pre Android "width =" 594 "height =" 445 "data-recalc-dims ="1

Jedná sa o koreňovú aplikáciu, ktorá umožňuje jej používateľom rýchly a ľahký prístup ku všetkým povoleniam svojich zariadení. Táto aplikácia je v Apk, stačí si ju stiahnuť a nainštalovať do svojho počítača, aby ste ju mohli rootovať. Týmto spôsobom môžeme získať smerovacie zariadenie, ktoré vám poskytne plný prístup k akejkoľvek funkcii a umožní vám zmeniť výrobné nastavenia.

Root Genius feature

Táto aplikácia má množstvo užitočných funkcií, ako napr Podpora režimu obnovenia, ktorý vám umožňuje automatický prístup do tohto režimu, keď je ťažké zariadenie rootovať. To tiež umožňuje Unroot, preto musíte iba odstrániť aplikáciu KingUser, ktorá bola vygenerovaná pri získaní oprávnenia typu root. Ak to nefunguje, môžete si stiahnuť Unroot Universal a urobiť to ručne.

Vďaka svojej ľahkosti a rýchlosti rootovať akékoľvek zariadenie s Windows sistema operativo Android, táto aplikácia konkuruje iným veľkým zariadeniam, ako je KingRoot alebo iRoot.

Prečo si stiahnuť Root Genius?

Ak chcete používať túto aplikáciu, musíte si do počítača stiahnuť iba súbor APK. Pri inštalácii musíme zariadenie pripojiť pomocou kábla USB. Pri rozpoznávaní nášho smartfónu musíme zvoliť tlačidlo Root. Po dokončení bude zariadenie zakorenené. Ak ju chcete overiť, odporúčame vám stiahnuť si Root Check.

Vždy majte na pamäti, že batéria má najmenej 80% svojej kapacity, aby ste zabránili jej vybitiu počas procesu, pretože to môže spôsobiť jej nepoužiteľnosť. Odporúča sa tiež povoliť ladenie USB v nastaveniach zariadenia. Bez ďalších okolkov nečakajte, až si stiahnete Root Genius a inovujete svoj Android doteraz.

[vložiť] https://www.youtube.com/watch?v=n6WzL9y3fFo [/ embed]