Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

všetko Apple Obchody mimo Číny sú zatvorené do 27. marca

Minulý mesiac, Apple uzavrelo všetkých 42 svojich maloobchodných predajní v Číne kvôli koronavírusu. Minulý týždeň spoločnosť znovu otvorila všetky tieto lokality, aj keď s obmedzenými prevádzkovými hodinami. Niektoré obchody sa začínajú vracať k normálnemu rozvrhu od dnešného dňa. Kým Apple Obchody v Číne boli minulý mesiac zatvorené, miesta v USA boli otvorené. Ale neskoro v noci, Apple CEO Tim Cook to oznámil Apple Obchody mimo Číny budú zatvorené do 27. marca. Apple Obchody v Taliansku už boli zatvorené po úplnom uzamknutí tejto krajiny.

Apple navrhuje, aby zamestnanci pracovali z domu, zatiaľ čo kancelárie sú dôkladne vyčistené

Včera spoločnosť presunula svoju výročnú konferenciu vývojárov WWDC online namiesto toho, aby sa podujatie konalo v San Jose Community Center. Apple Generálny riaditeľ Tim Cook hovorí: „Považujeme to za príležitosť spojiť vývojárov z celého sveta inovatívnym spôsobom.“ Manažér to tiež spomenul Apple Novinky obsahuje novú sekciu COVID-19, ktorá je venovaná správam o vypuknutí choroby.

Cook poznamenal, že mimo Číny Apple od zamestnancov sa požaduje, aby podľa možnosti pracovali na diaľku. všetko Apple kancelárie sa podrobia hĺbkovému očisteniu, pričom sa preverí zdravie zamestnancov a vykoná sa kontrola teploty. Spoločnosť bude aj naďalej platiť hodinovým pracovníkom. Výkonná riaditeľka dodala: „Rozšírili sme naše pravidlá týkajúce sa dovoleniek tak, aby vyhovovali osobným alebo rodinným zdravotným okolnostiam vytvoreným organizáciou COVID-19 – vrátane zotavovania sa z choroby, starostlivosti o chorého, povinnej karantény alebo výziev v oblasti starostlivosti o deti kvôli zatvoreniu školy.“

Apple Správy majú špeciálnu časť o koronavíruse

Applegenerálny riaditeľ tiež musel povedať: „Vieme, že naši používatelia sú závislí Apple produktov, a to najmä v časoch, ako sú tieto. Prinášame rovnakú kreativitu a vášeň, aby sme splnili túto výzvu, ktorú robíme vo všetkom, čo podnikáme … V tomto okamihu nie je mylná chyba. Celá Apple rodina je zadlžená hrdinským prvým respondentom, lekárom, zdravotným sestrám, výskumným pracovníkom, odborníkom v oblasti verejného zdravia a štátnym zamestnancom na celom svete, ktorí dali všetku svoju dušu, aby pomohli svetu vyrovnať sa s týmto okamihom. Zatiaľ nevieme s istotou, kedy bude za nami najväčšie riziko. A predsa som sa inšpiroval ľudstvom a odhodlaním, ktoré som videl zo všetkých kútov našej globálnej komunity. Ako povedal prezident Lincoln v období veľkej nepriazne: „Príležitosť je zložitá z problémov a musíme pri nej prísť. Keďže náš prípad je nový, musíme znova premýšľať a konať znova. ““

zatiaľ čo Apple nebude oficiálne odďaľovať novú udalosť produktu, ktorú nikdy neoznámila, spoločnosť údajne potlačila zavedenie svojho základného telefónu iPhone 9 Model. Ten by sa mohol odložiť až o šesť mesiacov, čo znamená, že by sa mohol zaviesť popri modeloch iPhone 5G do roku 2020. Je však veľmi možné, že štyri nové nové telefóny (iPhone 12, iPhone 12 Plus, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro +) sa tiež oneskoria minulý september. Apple má tiež pár variantov iPad Pro (s 11 palcami a 12 palcami).9-inch obrazovky) na ceste aj na Apple Air Tags, rumored AirPods Pro Lite a náhlavná súprava cez ucho.

Zatiaľ je to úplne nový svet, a aj keď ste jednou z najväčších spoločností na svete, musíte urobiť úpravy.