Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Volkswagen zastavil výrobu ID. Hluk v dôsledku chybných batérií


Sotva sa začala výroba Volkswagen ID. Buzz je už zastavený.

Príčina ? Problém súvisiaci s batériami špecifickými pre tento model. Tieto pochádzajú z od iného dodávateľa a používa sa iba v ID. Buzz “.

Výroba preukazu totožnosti. Buzz (už!) prestal

Začiatkom júna spustil Volkswagen s veľkou pompou výrobu svojho ID combi. Buzz vo svojej továrni v Hannoveri. dnes InsideEVs vysvetľuje, že nemecký gigant bol nútený zastaviť výrobu svojho nového 100% elektrického modelu po tom, čo bolo vyvinutých iba 500 kusov…

Volkswagen by totiž mal problémy s batériami integrovanými do tohto nového ID. bzučať. Tie by priamo ovplyvnili autonómiu vozidla, ktorá by potom bola veľmi jasne pod prognózami nemeckého výrobcu. Počas čakania na nájdenie riešenia tohto problému sa značka rozhodla pozastaviť výrobu ID. Buzz až do odvolania.

Už niekoľko rokov škádlení, ID. Buzz od Volkswagenu by mal čoskoro doraziť k prvým majiteľom, ktorí budú očividne zvedaví, či je autonómia vozidla dôveryhodná. Pamätajte, že nemecká značka oznámila, že chce vyrobiť okolo 15 000 modelov ID. Buzz v priebehu tohto roka 2022 a až 130 000 ID modelov. Buzz a ID. Buzz Cargo ročne v továrni v Hannoveri po roku 2023.

Na tú istú tému:
(Veľmi) limitovaná edícia Volskwagen ID.Buzz Obi-Wan Kenobi

zdroj: InsideEVs