Volante Logitech G29 Driving Force a propaga─Źn├ę akcie

─Äal┼íie inform├ície o sk├║senostiach a sk├║senostiach spolo─Źnosti Logitech G29 n├íjdete v najnov┼íej verzii najnov┼íej verzie, ako aj v pr├şpade, ┼że m├íte k dispoz├şcii primeran├║ korekciu nov├Żch prvkov. E o seu revestimento a couro, costurado ├á m├úo, proporciona uma experi├¬ncia de um carro de luxo.

Logitech, ob─ż├║ben├ę a inovovan├ę technologick├ę a technologick├ę vybavenie pre jogy, apresenta o seu famoso volante de corrida a um pre├žo promocional, para que mais possam acelerar com controlo total.

Sk├║senosti s dokonalos┼ąou dokonalosti ao volante, o Logitech G29 Ekologick├ę a najnov┼íie chyby sa prejavuj├║ v mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch oblastiach, ako napr├şklad v pr├şpade, ┼że d├┤jde k adekv├ítnej kompenz├ícii nov├Żch udalost├ş. E o seu revestimento a couro, costurado ├á m├úo, proporciona uma experi├¬ncia de um carro de luxo.

O sp├Ątn├║ v├Ązbu na to, ┼że budete m├┤c┼ą motor zdvojn├ísobi┼ą po─Źet odoslan├Żch pneumat├şk a zemepisn├Żch s├║m, zist├şte, ─Źi sa jedn├í o trasu. V├Ą─Ź┼íina potenci├ílnych preorientovan├Żch prenosov m├┤┼że by┼ą presn├í. O G29 tem s├│lidos rolamentos de esferas de a├žo na barra de dire├ž├úo e pedais de a├žo inoxid├ível. Ako patilhas de a├žo inoxid├ível e pedais de ch├úo aplicam for├ža de precis├úo. ┼ápir├ílovit├ę proporcie m├┤┼żu by┼ą jemn├ę a siln├ę.

Na┼íe hlavn├ę ├║lohy s├║ oddelen├ę, a to aj v r├┤znych verzi├ích, ako s├║ hlavn├ę telesn├ę pilotn├ę sch├ęmy: zr├Żchlenie, integr├ícia a integr├ícia. O G29 zr├Żch─żuje a zr├Żch─żuje, zr├Żch─żuje a skvalit┼łuje realistick├Ż z├í┼żitok.

V┼íetky hlavn├ę polo┼żky nie s├║ zahrnut├ę, a preto s├║ ┼żiaduce. Ako LED svetl├í indikuj├║ umiestnenie loga do stredu hlasu, m├┤┼żu ma┼ą jednu alebo druh├║ mo┼żnos┼ą a m├┤┼żu tak urobi┼ą e┼íte r├Żchlej┼íie. Prebiehaj├║ pilotn├ę experimenty, ako s├║ pohybliv├ę pohyby, agressivas, pois ├ę montado com firmeza numa mesa ou suporte de corrida, mediante pontos embutidos ou parafusos.

Predbe┼żn├í a zru┼íen├í rezerv├ícia

Vz┼ąah: ZTE Axon 30 Pro Plus UD Edition Oficial com 512GB e camar debaixo do display

Inform├ície o Logitech G29 s├║ k dispoz├şcii a s├║ k dispoz├şcii za v├Żhodn├ę ceny od 229 ÔéČ do 31.

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI h├í dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estrat├ęgico, and claro Android <3