Vodafone rozdá neobmedzené dáta a detskú televíziu vďaka …

koronavírus vodafone

Nikomu nie je tajomstvom, že koronavírus vyvoláva paniku v rôznych častiach sveta. Bezpochyby čelíme chúlostivej situácii a mnohé veľké spoločnosti si to uvedomujú. Jasným príkladom je Vodafone, ktorý bude rozdávať neobmedzené dáta a detskú TV pre koronavírus.

V časoch krízy, ako je koronavírus Covid-19, musia spoločnosti explicitne prejaviť svoje hodnoty a zásady. Účel spoločnosti Vodafoneprepojené pre lepšiu budúcnosť„Je to, aby boli služby užitočné a mali pozitívny vplyv na životy ľudí. Tento darček, ktorý je určený pre tých najmenších v domácnosti, je bezpochyby skvelým príkladom toho, ako sa správať v takýchto situáciách.

Opatrenia Vodafonu proti koronavírusu

vodafone zadarmo

v tomto čase Vodafone chce ukázať svoj záväzok voči každému zo svojich zákazníkov. Preto počas celého marca zaviedli tieto výnimočné opatrenia:

  • Všetci zákazníci budú mať prístup k obsahu malého darčekového balíčka prostredníctvom svojho Vodafone TV. Týmto spôsobom si najmenší môžu naďalej užívať svoje programy, filmy a pokračovať v učení s kanálmi ako Disney JR, Disney XD, Baby TV, Nickelodeon, Nick Jr. a Canal Panda.
  • Všetci zákazníci Vodafonu, ktorí sú profesionálmi, nezávislými pracovníkmi alebo malými a strednými spoločnosťami budú mať vo svojich sadzbách neobmedzené dáta. Vodafone týmto spôsobom zabezpečuje, že majú schopnosť vykonávať svoje činnosti hladko a podporujú prácu na diaľku, ak to považujú za potrebné.

vodafone

Všetky tieto opatrenia sú odpoveďou, ktorú chce Vodafone dať spoločnosti, aby ukázala svoje záväzok a zodpovednosť v súvislosti so situáciou v súvislosti s koronavírusom. Ako ste si mohli všimnúť, je to subjekt, ktorý sa skutočne stará o svojich zákazníkov a robí, čo môže, aby im pomohol.

Máte veľké obavy z epidémie? Potom sa pozrite na túto Xiaomi lampu, ktorá dokáže odstrániť akýkoľvek vírus z vašej domácnosti len za 20 eur.

Zdroj | Vodafone