Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vodafone-Idea preru┼í├ş iPhone ÔÇ×Forever PlanÔÇť: Tu s├║ ─Ćal┼íie alternat├şvy

Autor: Tech Desk | Na├ş Dill├ş |

Uverejnen├ę: 28. janu├íra 2020 1: 22: 52 pm

Vodafone, Vodafone Idea, Vodafone iPhone pl├ín, Vodafone odstra┼łuje iPhone pl├ín opr├ív Rs 649, Vodafone Rs 649 iphone pl├ín, Vodafone iPhone Forever pl├ín preru┼íen├Ż, Vodafone Idea iPhone Forever pl├ín, Vodafone Idea pl├íny pau┼í├ílne, Vodafone REd pl├íny, Idea Nirvana pl├íny Zd├í sa, ┼że Vodafone Idea zatia─ż nem├í ┼żiadne tak├ę pl├íny, ktor├ę by pou┼ż├şvate─żom telef├│nov iPhone pon├║kali ┼ípeci├ílne v├Żhody, ale na webovej str├ínke s├║ uveden├ę pl├íny pon├║kaj├║ce bezplatn├ę mobiln├ę poistenie.

Spolo─Źnos┼ą Vodafone Idea ukon─Źila svoj pau┼í├ílny pl├ín pre zariadenie iPhone Forever Rs 649, ktor├Ż poskytoval u┼ż├şvate─żom iPhone ┼ípeci├ílne v├Żhody pri oprave a v├Żmene. Spolo─Źnos┼ą potvrdila, ┼że pl├ín bol uveden├Ż na zozname Vodafone RED iPhone Forever a Idea Nirvana iPhone Forever na webov├Żch str├ínkach Vodafone a Idea bol odstr├ínen├Ż.

Vodafone Idea iPhone Forever Plan Rs 649 bol spusten├Ż vo febru├íri minul├ęho roka v spolupr├íci so spolo─Źnos┼ąou Servify. Pod─ża tohto pl├ínu mohli pou┼ż├şvatelia z├şska┼ą svoje Apple iPhone opraven├Ż alebo nahraden├Ż Apple autorizovan├ę servisn├ę stredisko za manipula─Źn├Ż poplatok Rs 2, 000 + GST.

Zd├í sa, ┼że Vodafone Idea zatia─ż nem├í ┼żiadne tak├ę pl├íny, ktor├ę by pou┼ż├şvate─żom telef├│nov iPhone pon├║kali ┼ípeci├ílne v├Żhody, ale na webovej str├ínke s├║ uveden├ę pl├íny pon├║kaj├║ce bezplatn├ę mobiln├ę poistenie. V pr├şpade spolo─Źnosti Idea pon├║kaj├║ v┼íetky pl├íny spolo─Źnosti Nirvana Rs 399 a nov┼íie verzie Idea Phone Secure, ─Źo je ochrana pred po┼íkoden├şm a antiv├şrusov├í ochrana mobiln├Żch telef├│nov.

Pod─ża podmienok spolo─Źnosti Vodafone jej v├Żhoda Mobile Shield chr├íni pred n├íhodn├Żm fyzick├Żm alebo tekut├Żm po┼íkoden├şm, ako aj pred v├şrusmi. V pr├şpade zariaden├ş s Androidom sa vz┼ąahuje aj na malware a tr├│jske kone, zatia─ż ─Źo funkcia z├ílohovania je k dispoz├şcii na iOS. Okrem toho sa poskytuje aj pred─║┼żen├í z├íruka, akon├íhle sa skon─Ź├ş jednoro─Źn├í z├íruka v├Żrobcu. Pozrime sa na tieto pl├íny:

Vodafone RED plán R 499

Tento pl├ín pon├║ka celkom 75 GB ├║dajov s v├Żhodou prechodu d├ít a┼ż do 200 GB. Medzi ─Ćal┼íie v├Żhody patr├ş 100 SMS, bezplatn├ę Vodafone Play a Amazon Predplatn├ę na jeden rok, predplatn├ę Zee5 a bezplatn├ę mobiln├ę poistenie v hodnote 999 Rs.

Vodafone RED plán Rs 399

Program Rs 399 obsahuje okrem bezplatn├ęho prenosu d├ít 40 GB, 100 SMS a 200 GB aj doplnkov├║ mobiln├║ poistn├║ v├Żhodu. K dispoz├şcii je tie┼ż bezplatn├ę predplatn├ę na Vodafone Play na rok a pr├şstup k predplatn├ęmu Zee5.

Vodafone REDX plán Rs 999

Pl├ín Vodafone REDX je o nie─Źo drah┼í├ş a pon├║ka ove─ża viac v├Żhod. Napr├şklad okrem bezplatn├ęho poistenia mobiln├Żch slu┼żieb pon├║ka aj ┼ípeci├ílne ponuky na zariadeniach Samsung. Okrem toho dostan├║ pou┼ż├şvatelia ro─Źn├ę predplatn├ę Netflix, pr├şstup k medzin├írodn├Żm a dom├ícim letiskov├Żm sal├│nikom, sedem dn├ş bal├şka iRoam, bezplatn├Ż pr├şstup k Amazon Prime, Zee5, Vodafone Play a ─Ćal┼íie.

Idea Nirvana z plánov R 399 a R 499

Pre v├Ą─Ź┼íinu kruhov, vr├ítane Dill├ş, Gud┼żar├ítu, Bih├íra, R├íd┼żast├ínu a severov├Żchodu, spolo─Źnos┼ą Idea uviedla iba dva pl├íny spolo─Źnosti Nirvana z R 399 a R 499, z ktor├Żch obidva zah┼Ľ┼łaj├║ v├Żhody telef├│nu Secure.

Pl├íny pon├║kaj├║ neobmedzen├ę miestne a n├írodn├ę hovory, ako aj 100 SMS, v├Żhody pren├í┼íania ├║dajov, pr├şstup k filmom Idea a telev├şzii. Pl├ín Idea Nirvana Rs 499 obsahuje ├║daje 75 GB a ─Ćal┼íie Amazon Pripravte si predplatn├ę na jeden rok zadarmo, zatia─ż ─Źo pl├ín Rs 399 obsahuje ├║daje 40 GB.

Pre v┼íetky najnov┼íie technologick├ę novinky si stiahnite aplik├íciu Indian Express

┬ę IE Online medi├ílne slu┼żby Pvt Ltd