Vo vnútri je nový iPhone SE veľmi podobný iPhone 8

Najnovší člen Apple, iPhone SE, bol predstavený 15. apríla. Táto nová jednotka iDevice sa prezentuje ako nízkorozpočtové vybavenie, ale celkom kompletné, za cenu 499 €.

Teraz však bolo vydané video s demontážou nového iPhone, čo potvrdzuje, že hardvér tohto zariadenia je veľmi podobný iPhone 8,

Vo vnútri je nový iPhone SE veľmi podobný iPhone 8 1

Asi pred desiatimi dňami trh získal ďalší smartphone od jednej z najsilnejších a najuznávanejších značiek na svete. Apple predstavil dlho očakávaný iPhone SE, ktorý sa vyznačuje nízkonákladovou jednotkou, za cenu 499 €.

Aj keď má oveľa nižšiu cenu ako obvykle v spoločnosti Cupertino, neznamená to, že nový iDevice nie je výkonný a schopný.

Hardvér IPhone SE je podobný ako iPhone 8

kanál YouTube PBKreviews sa rozhodol nahrať video demontujúce nový iPhone SE. V tomto procese je možné overiť, že interiér tohto lacného zariadenia pochádza Apple je celkom podobný iPhone 8, vydané v roku 2017.

Malo by sa tiež poznamenať, že testovaná jednotka je súčasťou iniciatívy solidarity PRODUCT (RED), ktorej predaj sa vráti do boja proti COVID-19.

Pozrite si video:

Po tomto videu sa táto zvláštna podobnosť potvrdila GSMArena. V tejto súvislosti je jedným zo záverov tejto skúsenosti to, že tento nový iPhone dokáže pracovať s určitými komponentmi iPhone 8 a naopak. Niektoré z týchto častí sú napríklad obrazovka a zadná kamera.

Jedným z rozdielov je konektor batérie, čo znamená, že aspoň tento komponent nemožno medzi týmito dvoma telefónmi iPhone vymeniť.

Vo vnútri je nový iPhone SE veľmi podobný iPhone 8 2

Preto je to dobrá správa pre tých, ktorí nakoniec majú iPhone 8 v kolónke, ktorá nemusí z nejakého dôvodu fungovať. Ak teda uvažujete o kúpe nového produktu od spoločnosti Apple, potom môžete pri nedávnom nákupe použiť kúsky starého zariadenia.

Prečítajte si tiež: