Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vo febru├íri sa objav├ş aktualiz├ícia spolo─Źnosti Samsung Galaxy Fold

Spolo─Źnos┼ą Samsung pripravuje febru├írov├║ aktualiz├íciu pre internet Galaxy Fold, Na palube nie s├║ ┼żiadne v├Żznamn├ę zmeny ani vylep┼íenia, ale bezpe─Źnostn├í oprava tohto mesiaca.

aktualizácia násobku galaxie samsung

Galaxy Fold Aktualizácia februára 2020

Galaxy Fold nie je pr├şstrojom, z ktor├ęho sa pred├ívali astronomick├ę ─Ź├şsla. T├íto cena v┼íak logicky patr├ş do kateg├│rie zariaden├ş Samsung, ktor├ę sa aktualizuj├║ mesa─Źne. Ihne─Ć potom, ─Źo dostanete Galaxy Fold v Holandsku, pri┼íla prv├í skuto─Źn├í aktualiz├ícia zabezpe─Źenia zariadenia. Dnes prich├ídza druh├Ż.

Aktualiz├ícia na verziu firmv├ęru F900FXXS3ATA3 prin├í┼ía Fold na febru├írov├║ bezpe─Źnostn├║ opravu. Obsahuje 49 vylep┼íen├ş, ktor├ę Google vykonal pre opera─Źn├Ż syst├ęm Android, a 30 kusov od spolo─Źnosti Samsung pre svoje vlastn├ę rozhranie a aplik├ície One UI. V Bixby Routines sa okrem in├ęho uzatv├íra naru┼íenie bezpe─Źnosti.

Ako nazna─Źuje ÔÇ×SÔÇť vo verzii firmv├ęru, cie─żom dne┼ínej aktualiz├ície je iba zv├Ż┼íenie bezpe─Źnosti – bezpe─Źnos┼ą. Na nov├ę funkcie a moduly gadget mus├şte po─Źka┼ą, k├Żm zariadenie nedostane ve─żk├║ aktualiz├íciu pre syst├ęm Android 10. O─Źak├íva sa to o mesiac alebo dva, niekde v priebehu apr├şla.

dostupnos┼ą

Aktualiz├ícia je teraz k dispoz├şcii na holandskej Galaxy Fold, zna─Źkov├ę verzie zariadenia nie s├║ dostupn├ę a spolo─Źnos┼ą Samsung v Belgicku neuvo─żnila zariadenie. S pr├şchodom do holandsk├ęho zariadenia je zav├ídzanie novej opravy v doln├Żch krajin├ích u┼ż uzavret├ę. M├┤┼żete po─Źka┼ą na spr├ívu, alebo m├┤┼żete ├şs┼ą priamo do nastavenie na Aktualiz├ícia softv├ęru tam Stiahnite a nain┼ítalujte vybra┼ą.

U┼ż ste si stiahli aktualiz├íciu od v├ís Galaxy Fold? Existuj├║ e┼íte ─Ćal┼íie zmeny, ktor├ę je potrebn├ę zisti┼ą? Dajte n├ím vedie┼ą ni┼ż┼íie!