VLLO Video Editor pre PC – Windows a Mac – na stiahnutie zadarmo

VLLO Video Editor pre PC - Windows a Mac - na stiahnutie zadarmo 1

Na┼í┼ąastie strih videa je nie─Źo, ─Źo m├┤┼że vykona┼ą ktoko─żvek. S pokrokom v technol├│gii m├í ktoko─żvek pr├ívo vykon├íva┼ą potrebn├ę ├║pravy videa pomocou mobiln├Żch aplik├íci├ş. Vide├í prich├ídzaj├║ na internet b├║rkou a v├Ą─Ź┼íina inzerentov sa dozvedela, ┼że vide├í sa v internetovom svete st├ívaj├║ normou.

Technol├│gia dok├ízala, ┼że na ├║pravu alebo vytv├íranie vide├ş nemus├şte vlastni┼ą drah├ę aplik├ície na ├║pravu videa. Pre─Ź s├║ dni, ke─Ć ste museli absolvova┼ą tis├şc tried na ├║pravu videa, aby ste mohli editova┼ą jedno video. V s├║─Źasnosti existuje na trhu nieko─żko aplik├íci├ş na ├║pravu videa, ktor├ę si bud├║ vy┼żadova┼ą iba smartf├│n a v├í┼íe┼ł pre ├║pravu videa.

Teraz, ke─Ć dnes na trhu existuje viac aplik├íci├ş na ├║pravu videa, je pravdepodobn├ę, ┼że ak si nebudete d├íva┼ą pozor, m├┤┼żete spadn├║┼ą na ve─żmi zl├║. V tomto ─Źl├ínku sa budeme zdie─ża┼ą s niektor├Żmi z├íkladn├Żmi inform├íciami o aplik├íci├ích na ├║pravu videa a aplik├ícii Vllo ako jednej z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na ├║pravu a tvorbu videa.

Ke─Ć┼że t├íto aplik├ícia je v s├║─Źasnosti navrhnut├í na pou┼żitie na zariadeniach s Androidom, zostavili sme tie┼ż jednoduch├ę rie┼íenie, ktor├ę v├ím pom├┤┼że stiahnu┼ą ju do po─Ź├şta─Źa.

Čo je to aplikácia VLLO?

VLLO je v├Żkonn├í edit├ícia videa a rob├ş aplik├íciu navrhnut├║ pre pou┼żitie v telef├│noch s Androidom. Aplik├ícia bola p├┤vodne zn├íma ako Vimo, ale nesk├┤r sa zmenila na aplik├íciu VLLO. Aplik├ícia sa stala ve─żmi popul├írnou v kr├ítkom ─Źase a mala ve─ża pozit├şvnych recenzi├ş od svojich pou┼ż├şvate─żov.

VLLO Video Editor pre PC - Windows a Mac - na stiahnutie zadarmo 2

T├íto aplik├ícia je fantastick├í pre vloggerov, preto┼że sa ─żahko pou┼ż├şva a m├í tie┼ż mno┼żstvo funkci├ş, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu pri ├║prave. Aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje nahra┼ą upraven├ę vide├í okam┼żite po ich ├║prave na platformy soci├ílnych m├ędi├ş, ako s├║ Instagram, Facebook, a tie┼ż YouTube, Je to vynikaj├║ca aplik├ícia, najm├Ą pre inzerentov, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ vide├í na reklamu svojej firmy.

Má VLLO vodoznak?

Po prv├ę, vodoznak je statick├Ż obr├ízok, ktor├Ż sa m├┤┼że prekr├Żva┼ą s videom. Vodoznaky niekedy zasahuj├║ do edit├ície videa, ─Źo m├┤┼że niekedy sp├┤sobi┼ą frustr├íciu pre editora videa. Mali by ste v┼íak vedie┼ą, ┼że nie v┼íetky vodoznaky m├┤┼żu ru┼íi┼ą video. Niektor├ş ─żudia tie┼ż prid├ívaj├║ vodoznaky pri ├║prave svojich vide├ş.

Aplik├ícia VLLO neposkytuje ┼żiadne vodoznaky bez platby. To znamen├í, ┼że pri bezplatnom predplatnom VLLO sa nebudete musie┼ą zaobera┼ą prekr├Żvaj├║cimi sa vodoznakmi.

Mus├şte plati┼ą za aplik├íciu VLLO?

Aplik├ícia VLLO sa ve─żmi ─żahko pou┼ż├şva, ale s bezplatn├Żm odberom budete musie┼ą pri exportovan├ş videa sledova┼ą reklamn├ę vide├í. Niektor├ę n├ístroje nebud├║ k dispoz├şcii v bezplatnej verzii.

VLLO v┼íak m├í aj pr├ęmiu, ktor├║ plat├şte raz za ┼żivot. V┼íetko v jednej pr├ęmiovej aplik├ícii VLLO m├í blokovanie rekl├ím a vy m├┤┼żete odomkn├║┼ą tis├şc plus polo┼żiek a n├ístrojov na ├║pravu videa.

T├║to verziu VLLO je mo┼żn├ę obnovi┼ą aj v pr├şpade, ┼że zmen├şte svoj modul gadget, ale uistite sa, ┼że pou┼ż├şvate rovnak├Ż opera─Źn├Ż syst├ęm.

Funkcie aplikácie VLLO

Ni┼ż┼íie s├║ uveden├ę niektor├ę z najlep┼í├şch funkci├ş, v─Ćaka ktor├Żm je aplik├ícia VLLO najlep┼íou aplik├íciou na ├║pravu videa.

 • V tejto aplik├ícii budete ma┼ą pr├şstup k viac ako 20 r├┤znym prechodom.
 • Ak chcete k svojmu videu prida┼ą filmov├Ż dojem, m├┤┼żete pou┼żi┼ą 20 video filtrov.
 • Vide├í tie┼ż m├┤┼żete skr├í┼íli┼ą pridan├şm roztomil├Żch n├ílepiek do svojich vide├ş.
 • K svojim vide├ím m├┤┼żete prida┼ą viac ako 40 r├┤znych zvukov├Żch st├┤p VLLO. Ak nem├íte z├íujem prida┼ą zvukov├ę stopy VLLO, budete ma┼ą slobodu importova┼ą zvukov├ę stopy z telef├│nu.
 • Do hlasov├ęho z├íznamu m├┤┼żete prida┼ą aj jedin├Żm kliknut├şm.
 • Svoje video m├┤┼żete ulo┼żi┼ą na svetlo SD alebo dokonca do UHD 4K.
 • Nezostali ┼żiadne vodoznaky.
 • Svoje video si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą pridan├şm niektor├Żch osobn├Żch prekryt├ş textu.
 • Viac ako 70 zvukov├Żch efektov.
 • Stiahnite si a nain┼ítalujte aplik├íciu VLLO do PC pomocou BlueStacks

  VLLO Video Editor pre PC - Windows a Mac - na stiahnutie zadarmo 3

 • In┼ítal├ícia BlueStacks na va┼íom PC.
 • Spustite BlueStacks a prihl├íste sa do svojho ├║─Źtu Google.
 • Vyh─żadajte ├║─Źet VLLO na BlueStacks a nain┼ítalujte si aplik├íciu VLLO do svojho po─Ź├şta─Źa.
 • Podobn├ę pr├şspevky: Stiahnite a nain┼ítalujte editor videa Vinkle na po─Ź├şta─Źoch PC a Mac