Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vlkodlak: Dátum vydania a správy o apokalypse

Mnoh├ş fan├║┼íikovia World of Darkness od White Wolf boli nad┼íen├ş, ke─Ć sa stolov├í hra prisp├┤sobila videohr├ím Vlkodlak: Apokalypsa hra bola ohl├ísen├í, preto┼że ide o prv├║ plnohodnotn├║ videohru, ktor├í sa uskuto─Źn├ş v tomto prostred├ş od kultovej klasiky Up├şr: Ma┼íkar├ída – Krvn├ę l├şnie,

Vlkodlak sa vyv├şja Kyanidov├ę ┼ít├║dio a uverejn├ş ho Focus Home Interactive, a ak nepozn├íte tohto franc├║zskeho v├Żvoj├íra, jeho najv├Żznamnej┼í├şm posledn├Żm n├ízvom bol nov├Ż Call of Cthulhu hra.

Čo teda vieme o nadchádzajúcej hre vlkodlaka, kedy a kedy bude vydaná?

Vlkodlak: Dátum vydania a platformy Apokalypsy

vlkolak

P├┤vodne sa o─Źak├ívalo, ┼że hra bude vydan├í v roku 2018, ale to sa, samozrejme, e┼íte nestalo. Zatia─ż nebol ozn├ímen├Ż ┼żiadny ofici├ílny d├ítum uvedenia na trh a ke─Ć┼że sme doteraz nevideli ni─Ź in├ę ako koncep─Źn├ę umenie, bolo by bezpe─Źn├ę predpoklada┼ą, ┼że to bude chv├ş─żu trva┼ą, k├Żm neuvid├şme ┼żiadne uk├í┼żky alebo uk├í┼żky zo hry.

Keby sme mali uh├ídnu┼ą, rok 2020 by mohol by┼ą realistick├Żm o─Źak├ívan├şm, ale mus├şme trpezlivo ─Źaka┼ą a zisti┼ą, ako sa bude vyv├şja┼ą.

Okrem toho bude hra k dispoz├şcii na PC a na ofici├ílnej str├ínke s├║ uveden├ę aj ÔÇ×konzolyÔÇť ako platformy. M├┤┼żeme to interpretova┼ą ako odkaz na PlayStation 4 a Xbox One, pr├şpadne aj ich pr├şslu┼ín├Żch n├ístupcov, ktor├ş sa teraz bl├ş┼żi k obzoru.

Vlkodlak: Pr├şbeh Apokalypsy

Vlkodlak Správy Apokalypsy

Environmentalizmus je jedn├Żm z prominentn├Żch predmetov vo vlkolakovi: Apokalypsa a zd├í sa, ┼że to bude ├║stredn├Żm bodom deja adapt├ície videohier.

Hra n├ís zavedie do top├ínok a Fianna kme┼ł Garou pomenoval Cahal a postavil n├ís proti tajnej organiz├ícii Pantex (riadenej up├şrmi), ktor├í ni─Ź├ş pr├şrodn├Ż svet pomocou v┼íade hladn├ęho vykoris┼ąovate─żsk├ęho podnikov├ęho stroja. Cahal bude musie┼ą prekona┼ą hrozby, ktor├ę predstavuje t├íto skupina, pri─Źom bude musie┼ą odhali┼ą osud svojho nezvestn├ęho syna.

Tvorba post├ív bude samozrejme dos┼ą obmedzen├í, preto┼że kme┼ł, pr├şbeh, meno a pohlavie s├║ u┼ż vybran├ę pre n├ís, a nie je zn├íme, do akej miery si hr├í─Ź bude m├┤c┼ą prisp├┤sobi┼ą vzh─żad Cahala, ak v├┤bec.

Nie je toho ve─ża zn├íme o deji, okrem vy┼í┼íie uveden├Żch z├íkladov, a hoci existuj├║ ur─Źit├ę mor├ílne siv├ę oblasti, ktor├ę treba rie┼íi┼ą, Vlkodlak: Apokalypsa bola v┼żdy zameran├í viac na boj ako na rozpr├ívanie pr├şbehov a tajomstvo, na rozdiel od up├şra: Ma┼íkar├ída. Ke─Ć u┼ż hovor├şme o boji …

Vlkodlak: Apokalypsa

Vlkodlak Apokalypsa Trailer

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, e┼íte mus├şme vidie┼ą nejak├ę z├íbery z hry, ale v├Żvoj├íri boli celkom priamo─Źiaro, ako bude vyzera┼ą boj v WtA.

Hr├í─Ź bude schopn├Ż nadobudn├║┼ą tri formy: Homid, Lupus a Crinos. Je smutn├ę, ┼że Glabro a Hispo zjavne nebud├║ v mixe, ale je to pravdepodobne preto, ┼że neexistuje ┼żiadny sp├┤sob, ako zmysluplne za─Źleni┼ą tieto formy do mechaniky.

─Żudsk├í forma, Homid, sa pou┼żije na spojenie s ─żu─Ćmi a umo┼żn├ş hr├í─Źovi dosiahnu┼ą svoj cie─ż prostredn├şctvom soci├ílnej interakcie a nen├ísiln├Żch prostriedkov. Medzit├Żm Lupus – forma vlka – umo┼żn├ş tajnej┼í├ş pr├şstup, doplnen├Ż pokro─Źil├Żmi zmyslami drav├Żch psov, v─Ćaka ktor├Żm je ide├ílny na prieskum.

Vlkodlak Apokalypsa

A potom je tu podpisov├í polovica mu┼ża, forma vlka – Crinos, tie┼ż zn├íma ako vojnov├í forma. Prirodzene, bude to bojovo orientovan├í forma, ktor├í premen├ş Garoua na z├║riv├Ż smrtiaci stroj schopn├Ż roztrha┼ą nepriate─żov od seba s obrovsk├Żmi paz├║rmi a hoji┼ą rany ove─ża r├Żchlej┼íie, ako je norm├ílne mo┼żn├ę.

Devs v┼íak nechc├║, aby bol hr├í─Ź pr├şli┼í krvila─Źn├Ż, ako je zrejm├ę z mechanika ÔÇ×hnevuÔÇť. Konkr├ętne, ke─Ć budete svedkami ur─Źit├Żch udalost├ş a budete vystaven├ş n├ísiliu, budete neust├íle napl┼łova┼ą Cahalov mera─Ź hnevu, ktor├Ż bude musie┼ą by┼ą starostlivo spravovan├Ż a vynalo┼żen├Ż, aby ste riskovali, ┼że sa va┼ía postava dostane do de┼ítrukt├şvneho ┼íialenstva, ktor├ę m├í potenci├íl sp├┤sobi┼ą trval├ę n├ísledky vo svete hry. , A ─Źo viac, m├┤┼że to st├í┼ą Cahala za jeho zdrav├Ż rozum, ─Źoho v├Żsledkom je okam┼żit├í hra, ke─Ć je po┼íkoden├Ż wyrm,

Vlkodlak: Apokalypsa – na┼íe o─Źak├ívania

Dátum vydania vlkodlaka Apokalypsa Pc

Tak┼że – je to prv├í skuto─Źn├í hra World of Darkness od roku 2004, humbuk je skuto─Źn├Ż a v├Żvoj├íri zjavne zdokona─żuj├║ svoj ─Źas na dodanie kvalitn├ęho produktu, tak┼że by sme nemali o─Źak├íva┼ą ni─Ź od vynikaj├║cej hry, v┼íak?

├Üprimne povedan├ę, bolo by najlep┼íie udr┼ża┼ą na┼íe o─Źak├ívania pod kontrolou. Aj ke─Ć v┼íetko, ─Źo vieme o tejto hre zatia─ż znie dobre a dandy na papieri, nem├┤┼żem si pom├┤c┼ą, ale c├ştim sa trochu skeptick├Ż, ke─Ć vezmem do ├║vahy z├íznamy z Cyanide Studio.

Ako bolo spomenut├ę v ├║vode, najnov┼íou hrou, ktor├║ vyvinul tento ateli├ęr, bola Call of Cthulhu, vysoko o─Źak├ívan├í hra, ktor├í sa skon─Źila bolestivo priemerom tak v o─Źiach kritikov, ako aj fan├║┼íikov. ich star┼íie vydania sotva sa darilo lep┼íie.

Nakoniec, zatia─ż ─Źo ja naozaj nechcem by┼ą pesimista, nem├┤┼żem si pom├┤c┼ą, ale ob├ívam sa, ┼że Vlkodlak: Apokalypsa bude iba ─Ćal┼í├şm z├íznamom v rade nepozoruhodn├Żch hier, ktor├ę Kyanid vyradil. D├║fame, ┼że to tak nebude.

záver

A tu to m├íte, v┼íetko, ─Źo vieme o nadch├ídzaj├║com vlkodlakovi: hra Apokalypsa doteraz.

V priebehu roku 2020 by sa mohli odhali┼ą niektor├ę ─Ćal┼íie inform├ície, mo┼żno aj uk├í┼żka uk├í┼żky z hry alebo zo hry, tak┼że sa v┼żdy informujte o najnov┼í├şch spr├ívach.

Pr├şspevok Werewolf: The Apocalypse D├ítum vydania a spr├ívy sa objavil prv├Ż na GamingScan.

Table of Contents