Vlastné ROM pre Samsung Galaxy J7 (pre rootované zariadenia)

Samsung Galaxy J7 je smartphone strednej triedy a získal si veľkú popularitu medzi používateľmi Androidu. Je teda prirodzené, že veľa ľudí by si chcelo nainštalovať vlastnú ROM pre Samsung Galaxy J7 a užite si úplne nový zážitok. Vývoj je bohužiaľ vidieť pre Samsung Galaxy J7 sa nerozbehlo, takže pre smartphone nie je k dispozícii veľa možností.

Došiel som k záveru, že komunita vývojárov Androidu sa stará iba o vlajkové zariadenia. Stredný rozsah zvyčajne ignorujú smartphones ako Samsung Galaxy J7 v prospech ich drahších súrodencov. Našťastie pre spoločnosť Samsung existovalo niekoľko dobrých vlastných ROM Galaxy J7 je k dispozícii na fórach XDA-Developers, takže tu nie sme úplne v rozpakoch.

Podľa mňa smartphone strednej triedy viac potrebuje vlastné ROM než vlajkovú loď. Vlajkové lode sú už dobre vybrúsené a fungujú dobre, sú to zariadenia strednej triedy, ktoré potrebujú trochu podpory, pokiaľ ide o použiteľnosť a užitočnosť. Bol som teda trochu sklamaný, keď som videl tak malú podporu spoločnosti Samsung Galaxy J7, ale veľmi sa mi páčilo prechádzať dostupné ROM. Takže bez ďalších okolkov začnime s tromi najlepšími vlastnými ROMami pre Samsung Galaxy Zoznam J7.

1. Vlastná ROM pre Sakindia123 pre Galaxy J7

Vlastná ROM pre Sakindia123 pre Galaxy J7

Je to celkom základná ROM pre Samsung J7 a funguje veľmi dobre s hardvérom. Je založený na skladovej ROM AOK8 a je vopred zakorenený. Dokonca je dodávaný s vlastným jadrom pre ďalšie reči a optimalizácie. Táto vlastná ROM pre Samsung J7 je tiež odfúknutá a má odstránený Knox. Okrem toho neexistujú žiadne ďalšie funkcie, ktoré by sa líšili od bežného ekosystému Android.

Našťastie je zo Samsungu odstránené všetko, čo Samsung Galaxy J7 v tejto ROM. V tejto ROM sa nebudete musieť starať o viacero galerijných alebo e -mailových aplikácií.

Všetko, čo potrebujete, môžete získať z Google Play Store S ľahkosťou. Na vstupnej stránke pamäte ROM nie je veľa informácií, ale používateľ nahlásil chybu. Keď upravíte jas a vyberiete vonkajší režim, telefón sa okamžite reštartuje, takže pri úprave jasu buďte opatrní.

tlačidlo stiahnuť teraz

2. Neoficiálny kyanogén Mod 13

Neoficiálny kyanogén Mod 13

CyanogenMod je možno najznámejšia vlastná ROM v systéme Android. Osobne som použil túto ROM na viacerých zariadeniach a k vývojárom mám len rešpekt. Je preto prirodzené, že veľa ľudí by chcelo, aby sa pre ich Samsung portoval najpopulárnejší vlastný ROM v systéme Android Galaxy J7.

Oficiálna podpora pre spoločnosť Samsung bohužiaľ neexistuje Galaxy J7 od vývojárov CyanogenMod. Našťastie pre nás môžeme v smartfóne použiť neoficiálny port ROM. Izba je vybavená všetkými funkciami, na ktoré ste zvyknutí, a veľmi dobre spolupracuje s hardvérom.

Očividne existujú chyby v zostavách, pretože ide v konečnom dôsledku o neoficiálny port. Ak však môžete ignorovať malé chyby, je to jedna z najlepších ROM, ktoré sú k dispozícii pre spoločnosť Samsung Galaxy J7 v súčasnosti.

tlačidlo stiahnuť teraz

3. Skladová vlastná ROM

Skladová vlastná ROM

Ak sa vám páči, čo Samsung urobil s ich TouchWiz na Samsungu Galaxy J7, ale vo svojom smartfóne nechcete ďalšie aplikácie, mali by ste si určite pozrieť túto ROM. Je to jednoduchá ROM založená na pôvodnom firmvéri, ktorý vyrobila spoločnosť Samsung, ale bol deodexovaný a zbavený nafúknutia. Jednou z najlepších vecí na tejto ROM je, že funguje na akomkoľvek variante Samsung J7 s procesorom Exynos7580.

Ďalšou dobrou vecou na tejto ROM je, že stále budete môcť používať témy z obchodu s témami. Okrem toho v tejto ROM nie je nič nové. Chápem, že sa to môže javiť ako sklamanie, ale aspoň máme niečo namiesto ničoho.

tlačidlo stiahnuť teraz

Záver

Bola to dosť zdrvujúca trojica najlepších vlastných ROM pre zoznam Samsung J7. Bol som skutočne prekvapený, keď som videl veľmi malý vývoj smartfónu, napriek tomu, že bol obrovským hitom na ázijských trhoch. Budem sledovať fóra XDA o ďalšom vývoji pre Samsung Galaxy J7. Medzitým si môžete pozrieť tieto tri pamäte ROM a experimentovať s nimi.

Čo si teda myslíte o Samsung J7, je to dobrý smartphone na každodenné používanie? Povedzte nám svoje názory na smartphone a tieto pamäte ROM v nižšie uvedených komentároch.

Kredity za obrázok