Vlak aktivuje „Živé cestovné poriadky“ na získanie informácií o vlakoch Trenitalia a Italo v reálnom čase

Trainline, aplikácia pre Android a iOS, ktorá vám umožní nahliadnuť do časov autobusov a autobusov a kúpiť lístky, bola zavedená nová funkcia „Živý rozvrh“, Nástroj, ktorý poskytuje informácie o stave vlakov Trenitalia a Italo v reálnom čase, preto akékoľvek oneskorenia a zrušenia pred cestou a počas nej.

„Trainline bude teda prvou a jedinou aplikáciou v Taliansku, ktorá svojim používateľom ponúka možnosť kúpiť si lístky na vlak a nahliadnuť do informácií o stave vlakov Trenitalia a Italo v reálnom čase,“ zdôrazňuje spoločnosť.

Myšlienka je, že vždy môžete dávať pozor vaše číslo vlaku a trať príchodu a odchodu, bez toho, aby ste museli tráviť čas sledovaním cestovného poriadku na stanici.

Vlak aktivuje „Živé cestovné poriadky“ na získanie informácií o vlakoch Trenitalia a Italo v reálnom čase 1

„Tím Trainline taktiež vyvinul živý sledovač, ktorý vám umožní vidieť polohu vlaku počas cesty, ako aj zastávky, itinerár a očakávaný čas príchodu a odchodu na každej stanici,“ pokračuje poznámka. „Preto je možné skontrolovať stav vášho vlaku tak, že zadáte východiskovú stanicu, ako aj číslo vlaku, čím získate prístup k informáciám o svojej polohe v reálnom čase“.

Stručne povedané, výhoda aj pre výmenné kurzy. Presným poznaním všetkých oneskorení môžete hrať vopred o zmenách lístkov, aby ste nepremeškali spojenia.