Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vivo Telef├│n Apex 2020 sa m├í spusti┼ą 28. febru├íra so 120-stup┼łov├Żm vodop├ídom

Vivo Telef├│n Apex 2020 sa m├í spusti┼ą 28. febru├íra so 120-stup┼łov├Żm vodop├ídom 1

Sez├│na smartf├│nov je v plnom pr├║de a ─Ćal┼íia spolo─Źnos┼ą, ktor├í sa m├í do roku 2020 uk├íza┼ą, je Vivo, so svoj├şm bud├║cim koncep─Źn├Żm telef├│nom s├ęrie Apex.

V├Żrobca ┼ík├ídlil podrobnosti o svojom ─Ćal┼íom telef├│ne na Weibo, kde ozn├ímil, ┼że telef├│n bude predstaven├Ż 28. febru├íra.

Ale to nie je v┼íetko, Apex bude pokra─Źova┼ą v ├ętosu zavedenia koncep─Źn├Żch technol├│gi├ş.

Tentoraz to konkr├ętne znamen├í pou┼żitie vodop├ídovej obrazovky na prednej strane s tesn├Żmi krivkami, ktor├ę siahaj├║ okolo polovice po stran├ích telef├│nu.

Vodotesn├ę displeje, ktor├ę sa pou┼ż├şvaj├║, oby─Źajne znamenaj├║, ┼że nie je priestor pre fyzick├ę tla─Źidl├í a pri poh─żade na propaga─Źn├Ż obraz telef├│nu sa ur─Źite zd├í, ┼że tomu tak je.

Okrem toho sa na displeji telef├│nu zobrazuje obrazovka, ktor├í zobrazuje obrazovku, ktor├í sa roz┼íiruje z horn├ęho okraja na spodn├Ż okraj s ve─żmi mal├Żmi rozmermi r├ímu. Ak ide o presn├║ reprezent├íciu, bud├║ to najten┼íie r├ím─Źeky, ktor├ę sme kedy videli na smartf├│ne.

Vivo Telef├│n Apex 2020 sa m├í spusti┼ą 28. febru├íra so 120-stup┼łov├Żm vodop├ídom 2

Vivo uv├ídza, ┼że tento vodop├ídov├Ż displej bude ma┼ą po bokoch 120-stup┼łov├║ krivku, tak┼że bude spredu vyzera┼ą ├║plne bez okrajov.

Samozrejme, bez toho, aby sme videli ofici├ílne produktov├ę z├íbery, je ┼ąa┼żk├ę poveda┼ą, ako presn├ę je vykreslenie na plag├íte, ale nebolo by to podobn├ę Vivo vysk├║┼ía┼ą nie─Źo tak├ę odv├í┼żne na telef├│ne Apex.

V roku 2019 bol Apex jedn├Żm z prv├Żch telef├│nov, ktor├ę boli uveden├ę na trh bez tla─Źidiel alebo portov ak├ęhoko─żvek druhu. Minul├Ż rok mal takmer skuto─Źne displej od okraja k okraju.

Okrem tejto expanz├şvnej obrazovky bez r├ím─Źekov je Apex 2020 nastaven├Ż tak, ┼że m├í na zadnej strane aj du├ílny kamerov├Ż syst├ęm, kde najvy┼í┼í├şm ┼ítvorcovo vyzeraj├║cim objekt├şvom je periskopov├Ż objekt├şv so zoomom podobn├Ż Oppo Reno 10x zoomu.

Nevieme, kedy bude mo┼żn├ę k├║pi┼ą, ale v┼íetky podrobnosti z├şskame v piatok, ke─Ć sa za─Źne.