Vivo Nex za─Ź├şna dost├íva┼ą Android 9 Pie OTA aktualiz├ícia v Indii

Vivo Nex za─Ź├şna dost├íva┼ą Android 9 Pie OTA aktualiz├ícia v Indii 1

Spolo─Źnos┼ą Vivo uviedla na trh smartf├│n Nex S v Indii v j├║ni minul├ęho roka ako ÔÇ×Vivo NexÔÇť. Spolo─Źnos┼ą mala ─Ćal┼í├ş lacnej┼í├ş variant telef├│nu, ktor├Ż nepri┼íiel do kraja. Vivo Nex je prv├Ż pop-up telef├│n s fotoapar├ítom pre fotoapar├íty na svete a uveden├Ż na trh v Indii za 44 000 INR.

Vivo Nex

Zjednodu┼íene povedan├ę, telef├│n je poh├í┼łan├Ż minuloro─Źnou vlajkovou lo─Ćou mobilnej platformy Snapdragon 845. Variant uveden├Ż na trh v Indii prich├ídza s 8 GB RAM a 128 GB vn├║torn├ę ├║lo┼żisko. Na prednej strane m├í ve─żk├║ 6Obrazovka s rozl├ş┼íen├şm 59 palcov a rozl├ş┼íen├şm Full HD + Super AMOLED s rozl├ş┼íen├şm obrazovky 2130 x 1080 pixelov a pomerom str├ín 19.3:9, M├í pomer obrazovky k telu 91,24%. Telef├│n m├í 12+5 Nastavenie du├ílnej kamery MP na zadnej a jednej 8 Fotoapar├ít MP, ktor├Ż sa objav├ş zhora, ke─Ć ho potrebujete. Je dod├ívan├Ż s 4, .000 mAh bat├ęria s podporou r├Żchleho nab├şjania.

Fountouch OS 9:

Vivo Nex za─Ź├şna dost├íva┼ą Android 9 Pie OTA aktualiz├ícia v Indii 2Obr├ízok via vivo.com

Telef├│n bol uveden├Ż na trh s OS Funtouch 4 v hornej ─Źasti syst├ęmu Android 8,1 Oreo. Teraz za─Źal telef├│n prij├şma┼ą OTA aktualiz├íciu OS Funtouch 9 ktor├Ż je zalo┼żen├Ż na syst├ęme Android 9 Pie. Aktualiz├ícia je ÔÇ×PD1805F_EX_A_6.6.10 ÔÇťa ve─żkos┼ą je okolo 3.24 GB, ─Źo je dos┼ą ve─żk├ę. Funtouch OS 9 prich├ídza s nov├Żm dizajnom pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania a farebn├Żmi kombin├íciami, v─Ćaka ktor├Żm vyzer├í atrakt├şvnej┼íie. Aktualizovan├ę boli aj niektor├ę funkcie ako Game Cube, Easy Touch at─Ć. Na konci tohto pr├şspevku si pre─Ź├ştajte cel├Ż denn├şk zmien pre aktualiz├íciu.

Ako nain┼ítalova┼ą:

Aktualiz├ícia sa postupne odklad├í prostredn├şctvom protokolu OTA. Niektor├ş pou┼ż├şvatelia u┼ż dostali aktualiz├íciu, niektor├ş v┼íak e┼íte nepri┼íli. Ak ste e┼íte nedostali upozornenie na aktualiz├íciu, m├┤┼żete ho skontrolova┼ą ru─Źne tak, ┼że prejdete na ÔÇ×Nastavenia> Aktualiz├ície softv├ęruÔÇť. Ak sa zobrazuje dostupn├í aktualiz├ícia, m├┤┼żete ju nain┼ítalova┼ą. Skontrolujte, ─Źi m├íte v telef├│ne najmenej 35% bat├ęrie. Po kliknut├ş na in┼ítal├íciu sa telef├│n vypne a po in┼ítal├ícii sa re┼ítartuje. Tento proces m├┤┼że trva┼ą a┼ż 10 min├║t a v├í┼í telef├│n m├┤┼że by┼ą tie┼ż zahrievan├Ż, tak┼że sa nemus├şte b├í┼ą.

mod:

Android 9Z├íkladn├í platforma syst├ęmu bola ─Ćalej optimalizovan├í pre Android 9 na zv├Ż┼íenie stability a zv├Ż┼íenie plynulosti syst├ęmu.UINov├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie bolo starostlivo navrhnut├ę s ├║┼żasn├Żmi vizu├ílnymi efektmi.Tmav├ę miestoOptimalizovan├Ż efekt spracovania prvkov rozhrania pre niektor├ę aplik├ície tret├şch str├ín v tmavom re┼żime.SpelboxPridali sme nov├ę ┼íkoliace miesto pre zvukov├ę polohovanie. Na tomto tr├ęningovom mieste tvrdo pracujte a sta┼łte sa neporazite─żn├Żmi v hr├ích Battle Royale (ako PUBG), preto┼że pomocou zvuku sn├şmania a stopy m├┤┼żete ─żahko zisti┼ą, kde s├║ va┼íi nepriatelia. Pridali sme funkciu Odpo─Ź├ştavanie hry. To v├ím umo┼ż┼łuje vidie┼ą svoj ─Źas na resuscit├íciu alebo ─Źaka┼ą cez pl├ívaj├║ce okno, ke─Ć ste do─Źasne mimo hry. U┼ż sa nemus├şte stara┼ą o ch├Żbaj├║ce najlep┼íie pr├şle┼żitosti. Aktualizovali sme pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie Game Assistant a optimalizovali sme va┼íe hern├ę z├í┼żitky t├Żm, ┼że hern├ęho asistenta spr├şstupn├şte pri spusten├ş a hran├ş hry.skratka CenterNov├ę a aktualizovan├ę stredisko skratiek teraz m├┤┼że zl├║─Źi┼ą mnoh├ę kroky potrebn├ę na dokon─Źenie funkcie iba jednej skratky. Ak chcete automaticky dokon─Źi┼ą s├ęriu oper├íci├ş, sta─Ź├ş stla─Źi┼ą kl├ívesov├║ skratku. Na odhalenie ─Źak├í ─Ćal┼íie skratky.nastaveniePridan├í ponuka Nastavenia syst├ęmu na integr├íciu nastaven├ş pre syst├ęmov├ę aplik├ície, ako s├║ Albumy, Telef├│n a Kontakty na jednom mieste.viacExistuje mnoho ─Ćal┼í├şch zmien, ktor├ę tu nie je mo┼żn├ę pokry┼ą. Po aktualiz├ícii sme si v┼íimli ├║pln├║ kontrolu UX – v┼íetky prvky pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania, napr. Ikony, anim├ície, pozadie priamo od uvedenia do prev├ídzky, volaj├║ci, ponuka nastaven├ş ovl├ídacieho centra a ikona odtla─Źkov prstov UD sa zmenili. Zmenilo sa aj predvolen├ę p├şsmo. Tmav├Ż re┼żim bol pridan├Ż ako prep├şna─Ź v riadiacom centre, v─Ćaka ktor├ęmu je syst├ęm v celej krajine tmavo┼íed├í farba (hoci ─Źierna farba by bola lep┼íia ako siv├í, aby sa vyu┼żil potenci├íl obrazovky Super AMOLED. v riadiacom centre, ktor├ę zmen┼íuje ve─żkos┼ą displeja ru─Źnej udalosti.