Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vivo Apex 2020 ┼ík├ídlil vo videu de┼ł pred ofici├ílnymi ozn├ímeniami

Vivo  Apex 2020 ┼ík├ídlil vo videu de┼ł pred ofici├ílnymi ozn├ímeniamiVivo dal svojmu publiku nahliadnu┼ą do Vivo Vrchol 2020 ktor├Ż bude odhalen├Ż zajtra. Doteraz je zn├íme, ┼że bude ma┼ą 120Hz displej a periskopov├Ż fotoapar├ít. Uk├í┼żka zobrazuje silne 3D zakriven├Ż displej a 48MP hlavn├║ zadn├║ kameru. Vy┼í┼íie uveden├Ż modul m├í znak ÔÇ×5-75x optick├í transfok├ícia. Navy┼íe sa zd├í, ┼że t├íto ruka je posuvn├í, ale z up├║tavky to nie je celkom jasn├ę.

Toto bude tret├ş koncept smartphone od spolo─Źnosti Vivo, Prv├Ż bol APEX 2018 ktor├Ż mal OLED displej so sn├şma─Źom odtla─Źkov prstov na displeji, technol├│giu Screen SoundCasting, ktor├í premen├ş cel├Ż displej na reproduktor – zatia─ż to v┼íetko na prv├Ż poh─żad. Nasleduj├║ci rok, APEX 2019 demon┼ítrovali schopnosti spolo─Źnosti pri vytv├íran├ş celosklenen├ęho smartf├│nu bez otvorov a bez r├ímu. Jeho s├║─Źas┼ąou bolo aj rozpozn├ívanie odtla─Źkov prstov na celej obrazovke. To znamen├í, ┼że zariadenie m├┤┼żete odomkn├║┼ą dotykom kdeko─żvek na obrazovke. Podporuje tie┼ż zad├ívanie pomocou dvoch prstov v akejko─żvek polohe. 2019 APEX tie┼ż pon├║ka podporu 5G. Vivo pr├şsne dodr┼żiava to, ─Źo pripravuje pre internet APEX 2020, Ur─Źite v├ím nahl├ísime v┼íetky inform├ície s├║visiace s t├Żmto konceptom smartf├│nu, ktor├ę ur─Źite vytvoria trend alebo dva vo v├Żvoji smartf├│nov.

Vivo Apex 2020 ┼ík├ídlil vo videu de┼ł pred ofici├ílnymi ozn├ímeniami 1 Vivo Apex 2020 ┼ík├ídlil vo videu de┼ł pred ofici├ílnymi ozn├ímeniami 2