Víťazi šťastnej pozornosti! Kniha Jima Kukrala

Minulý týždeň sme prehodnotili Pozornosť Jim Kukral! Kniha a rozdávali sme 10 podpísaných tlačených kópií. Áno, to sú správne tlačené kópie. Bolo poľutovaniahodné, že veľa z vás skočilo na ponuku, pretože Jim je známy autor zverejnený na stránkach ako Wall Street Journal, New York Times atď.

Remíza bola exkluzívna pre Twitter, kde používatelia museli tweetovať o súťaži a uverejniť komentár s odkazom Twitter, Poslednou požiadavkou bolo, že v roku 2007 museli sledovať @wpbeginner Twitter, aby sme ich mohli informovať priamou správou.

Víťazi boli náhodne vybraní. Každému záznamu bolo pridelené číslo a šťastní víťazi dostali naše priame správy. Samozrejme, bolo tu iba 20 záznamov, takže polovica ľudí, ktorí vstúpili, získala podpísanú kópiu. Teraz je to výhodná dohoda, pretože ľudia sa skutočne zúčastňujú na konferencii, aby dostali Jimho podpis.

víťazi

@tammyhart
@lambiris
@satryaWp
@namit_gupta
@Arilontong
@ donwhite1943
@caziucstefan
@albruna_nl
@brandonacox
@TheAppTimes

Tí z vás, ktorým sa nejako nepodarilo zúčastniť sa tejto súťaže, si prečítajte našu recenziu tu. Môžete si tiež kúpiť kópiu Pozor! Táto kniha vám zarobí peniaze Amazon, Barnes & Nobles alebo akékoľvek iné kníhkupectvo.

Chceli by sme sa poďakovať Jimovi Kukralovi za to, že bol taký láskavý a ponúkol našim používateľom 10 kópií. Je to skutočne génius a tešíme sa, až ho opäť uvidíme na inej konferencii.