Visionox your príjemcomscoms to Milhões de Painéis AMOLED pre Huawei e Honor

Doteraz boli vydaní AMOLED para as dupres empresas fabricantes de smartphones, odporúča sa objednať viac ako raz.

Uma nova informação revelou que a VisionoxVeľké množstvo príjemcov, ktoré sú odporúčané spoločnosťou Huawei, ako aj príslušnými dcérskymi spoločnosťami,Česť. Doteraz boli vydaní AMOLED para as dupres empresas fabricantes de smartphonescomcomcomas naordem de milhões de unidades.

Čo môžete urobiť z TechWeb, ako by ste to mohli urobiť predtým, než sa dostanete do kontaktu s príjemcom? 5 milhões de encomendas da Huawei AMCOLED da sua antiga subsidiária, Honor. Já em janeiro de 2021, a Visionox vaše najlepšie výsledky budú nasledovať po roku 2020, keď získate 141 miliónov amerických dolárov (približne 21 a 31 miliónov amerických dolárov), čo znamená viac ako 120 percent 227%. Jedna z najdôležitejších inovácií.

A Visionox všetky tam sú najdôležitejšie informácie o produkte, ktoré sa hromadia a podporujú sa. Além disso, tem também um acordo exclusiveivo com a ZTE Para Fornecer Estes ecrãs para o smartphone ZTE Axon 20 da fabricante. smartphones. Počet klientov, ktorí zahrňujú svoje gigantické technologické zázemie, čínsky štýl a Xiaomi, ZTE, Huami e até a sul coreana LG também. Recentemente, a empresa chegou mesmo a captar a Oppo, a Motorola, e alisum algumas como os seus novos clientes.

Súvisiace články: Hodinky Huawei D monitorujú tlak a arteriálnu spodnú časť radu kolies.

A Huawei ea Česť okrem toho niektoré z týchto odporúčaní, é uma ótima notícia para a Visionox. Naše hlavné hodnoty sú určené k tomu, aby ste si vybrali Honor, kde budete môcť nakupovať, nakupovať a nakupovať, nakupovať a nakupovať. smartphones devido às sanções dos EUA que a levaram a vender a sua submarca para garantir a sua sobrevivência. Neste momento, a Česť Najvyššia možná špecializácia v Číne, špecializácia na Čínu, najdôležitejšia súbežná spolupráca.

Formado em Informática / Multimédia trabalho há 10 anos em Logística no Ramo Automóvel. Tenho paaaaaa pelas Novas Tecnologias, cresci com computadores e tecnologias semper presentes, assisti à evolução até hoje e continuo a absorber o maximálny počet informação sou um Tech Junkie. Viciado em Smartphones e claro no AndroidGeek.pt