Vineov nástupca Swap je teraz v obchode Play

Vini─Ź bol Internetov├ę javy, ktor├ę dok├ízali, ┼że kr├ítke a ─żahko str├ívite─żn├ę vide├í by mohli by┼ą mimoriadne popul├írne a podnieti┼ą kreativitu. Ale tuh├Ż ┼íes┼ąsekundov├Ż form├ít bol ─Źoskoro prijat├Ż a uvo─żnen├Ż Instagram a nesk├┤r TikTok a nesk├┤r Twitter k├║pil Vine, zmizol v nejasnosti. V roku 2016 nasledovala bezprecedentn├í smr┼ą. Zakladate─ż Vine Dom Hofmann v┼íak st├íle ver├ş vo form├ít a dlho spolupracuje s n├ístupcom. Po rozsiahlej f├íze beta je tento nov├Ż produkt, Byte, teraz ofici├ílny a stabiln├Ż v Obchode Play.

Vineov nástupca Swap je teraz v obchode Play 1 Vineov nástupca Swap je teraz v obchode Play 2 Vineov nástupca Swap je teraz v obchode Play 3

v─żavo: Domovsk├í obrazovka. uprostred: (Spammy) koment├íre. Spr├ívny: Akciov├ę opcie.

Prekvapivo sa Byte c├şti ako modern├í reinkarn├ícia takmer v┼íetk├ęho, ─Źo rob├ş Vine jedine─Źn├Żm. Po registr├ícii do svojho ├║─Źtu Google (jedin├í mo┼żnos┼ą na telef├│noch s Androidom) a v├Żbere pou┼ż├şvate─żsk├ęho mena ste pripraven├ş na ponorenie sa do podivn├ęho sveta mladej, st├íle naj─żudnatej┼íej soci├ílnej siete. Ste vrhnut├Ż do zvisle sa pohybuj├║ceho popul├írneho, ┼íes┼ąsekundov├ęho videa na cel├║ obrazovku prehr├ívan├ęho v slu─Źk├ích, doplnen├ęho o koment├íre a podobn├ę ├║─Źty.

Vineov nástupca Swap je teraz v obchode Play 4 Vineov nástupca Swap je teraz v obchode Play 5 Vineov nástupca Swap je teraz v obchode Play 6

v─żavo: rozhranie kamery. uprostred: Publikova┼ą rozhranie. Spr├ívny: Profilu.

Podobne ako Instagram na dolnom paneli vyz├Żvate, aby ste presk├║mali kateg├│rie a h─żadali konkr├ętne v├Żrazy a tvorcov. Pon├║ka tie┼ż odkazy na v├í┼í profil, va┼íu aktivitu a kameru. T├í je v porovnan├ş s in├Żmi soci├ílnymi sie┼ąami st├íle ve─żmi hol├í. Ak chcete spusti┼ą nahr├ívanie, podr┼żte stla─Źen├ę tla─Źidlo sp├║┼íte, ─Źo m├┤┼żete urobi┼ą nieko─żkokr├ít v r├ímci ┼íes┼ąsekundov├ęho limitu na vytvorenie rezov. Existuje tie┼ż mo┼żnos┼ą prekrytia stra┼íideln├ęho ├║─Źinku. Okrem prep├şna─Źa na prednej kamere to nie je ni─Ź in├ę – ┼żiadne z├íbavn├ę filtre. M├┤┼że to by┼ą osvie┼żuj├║ce alebo desiv├ę, v z├ívislosti od toho, ako pou┼ż├şvate in├ę platformy.

Aplik├ícia je zatia─ż bez rekl├ím, ale v bud├║cnosti bude potrebova┼ą ur─Źit├║ formu generovania v├Żnosov, najm├Ą preto, ┼że v├Żvoj├ír pl├ínuje pilotn├║ verziu partnersk├ęho programu pre najpopul├írnej┼í├şch ─Źlenov bajtov, aby zarobili peniaze.

S konkurentmi ako TikTok a Instagram, V├Żmena bude st├í┼ą pred kopcom. Na rozdiel od Vine, nov├í sie┼ą nebola spusten├í vo v├íkuu a mnoho ─żud├ş, ktor├ş h─żadaj├║ z├íbavu, kr├ítky obsah ich telef├│nov je u┼ż na TikTok. Ke─Ć┼że platforma, ktor├║ v s├║─Źasnosti sk├║ma vl├ída USA v s├║vislosti s ot├ízkami bezpe─Źnosti a cenz├║ry, mohla by┼ą publikovan├í v najlep┼íom momente, aby sa presko─Źil na za─Źiatok. Nadch├ídzaj├║ce generovanie v├Żnosov pre popul├írnych tvorcov m├┤┼że tie┼ż pom├┤c┼ą roz┼í├şri┼ą sie┼ą.

Ak si chcete vysk├║┼ía┼ą Byte, stiahnite si ho v Obchode Play.

komunity v├Żmeny videa

komunity v├Żmeny videa