V├şkendov├Ż prieskum: Pl├ínujete u┼ż z├şska┼ą Pixel spolo─Źnosti Google 4?

Zvy─Źajne sa nep├Żtame na t├║to ot├ízku a┼ż o mnoho nesk├┤r v roku, ke─Ć boli uroben├ę ozn├ímenia, boli stanoven├ę ┼ípecifik├ície a v┼íetko, ─Źo zost├íva medzi vami a n├íkupom, je ochota ÔÇ×prida┼ą do ko┼í├şkaÔÇť. Ale v┼íimli sme si celkom trend, ke─Ć na┼íi ─Źitatelia hovoria o k├║pe Pixel 4, aj ke─Ć je ich st├íle viac nie viem ako my. Ak urob├şte nie─Źo in├ę ako porovnanie nesk├┤r v roku, u┼ż pl├ínujete Pixel 4?

Niektor├ę podrobnosti s├║ dan├ę na z├íklade doteraj┼í├şch ├║nikov a toho, ─Źo m├┤┼żeme zvy─Źajne o─Źak├íva┼ą. Je takmer ist├ę, ┼że bud├║ci pixel spolo─Źnosti Google bude ma┼ą vlajkov├║ lo─Ć ┼ítandardu pre model 2019 Snapdragon 855 SoC, zadn├í ─Źas┼ą ukazuje, ┼że dostaneme dve kamery, a niektor├ę ├║niky zo syst├ęmu Android Q znamenaj├║, ┼że vid├şme funkcie ako vylep┼íen├ę biometrick├ę rozpozn├ívanie tv├íre, dynamika adapt├ície na okolit├ę svetlo. vyv├í┼żenie bielej a mo┼żno dokonca podporu leteck├Żch host├ş nejak├ęho druhu. Google sa m├┤┼że dokonca rozhodn├║┼ą 4 GB Kone─Źne RAM u┼ż nesta─Ź├ş na vlajkov├║ lo─Ć – ke─Ć┼że aplik├íciu Google Camera je mo┼żn├ę vytla─Źi┼ą z pam├Ąte len tak, ┼że niekedy prepnete aplik├ície, m┼Ľtve obr├ízky sa st├íle spracov├ívaj├║, d├║fame.

Telef├│n je ve─żk├Ż n├íkup a pre mnoh├Żch to znamen├í, ┼że sa rozpo─Źet pripravuje tak ─Ćaleko (alebo dokonca dlh┼íie). Hoci existuje ve─ża nezn├ímych a n├ízorov sa m├┤┼że ─Źasom zmeni┼ą, pr├íve teraz a vieme, ┼że tak m├ílo ako my, pripravujete sa na pixel 4 k├║pi┼ą?

Prebieha skenovanie …