Víkendový prieskum: Kupujete telefóny ako darček?

Je to dar, ktorý dáva ročný čas. Keď sa rok 2018 blíži ku koncu, pravdepodobne ste uložili alebo už dali dary priateľom, blízkym a kolegom. Sme zvedaví: kupujete si telefóny ako darčeky, pokiaľ ide o nákup darčekov?

Pre mnohých z nás je investovanie do nákupu telefónu vážna zmena. Bez ohľadu na to, ako veľmi sa nám niekto môže páčiť, môže byť jednoducho finančne nemožné kúpiť priateľa Galaxy Poznámka 9 na Vianoce. Napriek tomu niečo, čo nemôžeme urobiť pre priateľa, môže byť o niečo uskutočniteľnejšie ako plánovaný nákup významného iného produktu.

Nie všetky telefóny majú príšery 1 000 dolárov, hoci sa zdá, že každý OEM tlačí veci týmto smerom. V mnohých prípadoch je možné vyzdvihnúť ročný model za takmer polovičnú cenu a jednoduchým upgrade pre rodiča alebo dieťa. A veľa lacnejších zariadení nastavilo digitálne a fyzické police pre nespočetné množstvo maloobchodníkov.

Viem, že je tento týždeň zvláštna otázka, ale je to tak je sezónne a som skutočne zvedavý na túto tému. Koľko z vás nakupuje telefóny ako darček? Aby to nebolo jednoduché, položme otázku iba na dary poskytnuté v roku 2018 v spektre áno / nie.

Prebieha skenovanie …