Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vietor a Tre sa rozl├║─Źili, od 16. marca prich├ídza nov├Ż oper├ítor: spr├ívy

Vietor a Tre sa rozl├║─Źili, od 16. marca prich├ídza nov├Ż oper├ítor: spr├ívy 1

Teraz je to ofici├ílne: od dnes 6 Marec ofici├ílne za─Ź├şna ├ęru nov├ęho Wind-Three, Obe zna─Źky sa zl├║─Źia a vytvoria jedn├ęho z najv├Ą─Ź┼í├şch talianskych oper├ítorov, ktor├ş bud├║ p├┤sobi┼ą na pevn├Żch aj mobiln├Żch trhoch. 6 V marci sa malo kona┼ą podujatie ÔÇ×Wow NowÔÇť, v ktorom dvaja oper├ítori museli ozn├ími┼ą v┼íetky spr├ívy, ale, bohu┼żia─ż, kv├┤li vypuknutiu epid├ęmie Coronavirus, v┼íetky inform├ície boli zverejnen├ę online, po─Źn├║c t├Żm najd├┤le┼żitej┼í├şm: nov├Żm oper├ítorom za─Źne prezentova┼ą pon├║kan├ę od 16. marca 2020,

Pre meno nov├ęho oper├ítora bol vybran├Ż WindTre, podv├Ązok dvoch predch├ídzaj├║cich zna─Źiek, aby z├íkazn├şci pochopili, ┼że existuje kontinuita s minulos┼ąou. Aj v s├║vislosti s logom sme sa rozhodli ├şs┼ą v kontinuite s minulos┼ąou: je to jednoducho kombin├ícia ÔÇ×WÔÇ×Vietor aÔÇť3ÔÇ×─îo v┼żdy odli┼íovalo zna─Źku Tre.

Pokia─ż ide o ponuky, st├íle mus├şme po─Źka┼ą p├ír dn├ş, ale do 16. marca by malo by┼ą v┼íetko pripraven├ę na internet ofici├ílne spustenie prv├Żch tar├şf pod zna─Źkou Wind-Tre, N├ízov sa bude pou┼ż├şva┼ą pre pevn├ę aj mobiln├ę siete, zatia─ż ─Źo pre podnikov├Ż sektor sa rozhodlo o vytvoren├ş WindTre Business.

Zbohom Wind a Tre: meno nov├ęho oper├ítora

WindTre, Toto je n├ízov, ktor├Ż si vybrali obe zna─Źky pre nov├ęho oper├ítora. Bola vybran├í najjednoduch┼íia vo─żba: kombin├ícia oboch zna─Źiek, bez konkr├ętneho alebo inovat├şvneho rie┼íenia.

WindTre, nov├í sie┼ą: pokrytie a sign├íl

ÔÇ×Najv├Ą─Ź┼íia mobiln├í infra┼ítrukt├║ra v TalianskuÔÇť s├║ slov├í Gianluca Corti, obchodn├ęho riadite─ża nov├ęho oper├ítora WindTre. A hne─Ć ─Ćalej krytie a ─Ćalej kvalita sign├ílu v├Żrazne posunie nov├ęho oper├ítora, Sie┼ą pokr├Żva 99% ├║zemia ┼ít├ítu, ─Źo zais┼ąuje vynikaj├║cu r├Żchlos┼ą s┼ąahovania aj nahr├ívania. Rovnako platn├í bude kvalita sign├ílu.

Prichádza WindTre, 5G

─Äal┼íou ve─żkou spr├ívou je asi 5G. s WindTre debutova┼ą Sie┼ą pripraven├í na 5G ┼że v najbli┼ż┼í├şch rokoch sa bude vz┼ąahova┼ą na cel├ę n├írodn├ę ├║zemie. z J├║l 2020 bude pr├ştomn├Ż v hlavn├Żch talianskych mest├ích, aby sa pomaly roz┼íiroval.

─îo sa pre pou┼ż├şvate─żov men├ş

Pre t├Żch, ktor├ş u┼ż s├║ z├íkazn├şkmi Vietor alebo Tre ned├┤jde k ve─żk├Żm n├írazom: prechod na nov├ęho oper├ítora bude postupn├Ż a ned├┤jde k zhor┼íeniu slu┼żby. Naozaj. Historick├ş z├íkazn├şci by mali vyu┼ż├şva┼ą v├Żhody novej siete s v├Żhodami v roku 2008 kvalita sign├ílu a pokrytie, Ani v tarifnom pl├íne by sa nemali robi┼ą ┼żiadne zmeny: z├íkazn├şci bud├║ na─Ćalej plati┼ą svoje predplatn├ę s rovnak├Żmi mesa─Źn├Żmi prahmi.

Odli┼ín├í re─Ź pre t├Żch, ktor├ş vytv├íraj├║ prechod na nov├ęho oper├ítora WindTre a bude m├┤c┼ą aktivova┼ą nov├ę ponuky. Ponuky, ktor├ę v┼íak e┼íte neboli ozn├ímen├ę. Tre a Wind bud├║ m├┤c┼ą pokra─Źova┼ą v predaji svojich kariet do 14. marca, zatia─ż ─Źo WindTre bude m├┤c┼ą ofici├ílne za─Źa┼ą fungova┼ą 16. marca. Reklamn├í kampa┼ł sa za─Źne v nede─żu 8 March.

WindTre, nov├ę slu┼żby pre pou┼ż├şvate─żov

Okrem WindTre, v posledn├Żch t├Ż┼żd┼łoch pri┼íiel nov├Ż oper├ítor, aj ke─Ć virtu├ílny: Very Mobile. ┼ápecifickos┼ą, ktor├í je v┼żdy s├║─Źas┼ąou spolo─Źnosti, ktor├í riadi WindTre, a bola uveden├í na trh s ve─żmi ┼ípecifick├Żm cie─żom: nahloda┼ą podiel na trhu v spolo─Źnosti Iliad. Okrem ve─żmi konkuren─Źnej ceny (jedin├í doteraz dostupn├í ponuka do roku 2007) 4, 99 eur mesa─Źne s min├║tami, neobmedzen├ę zasielanie spr├ív SMS a 30 GB d├ítovej prev├ídzky), Very Mobile pon├║ka bezplatn├ę slu┼żby, ako napr├şklad ÔÇ×H─żadal som v├ísÔÇť, ÔÇ×RingMeÔÇť a ÔÇ×HotspotÔÇť. Slu┼żby, ktor├ę m├┤┼że WindTre pon├║ka┼ą bezplatne v┼íetk├Żm nov├Żm aj star├Żm z├íkazn├şkom.

Table of Contents