Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Viete, ako dlho trvajú presýpacie hodiny Snapchat?

logo snapchat

Jednou z najlepších aplikácií na odosielanie okamžitých správ je Snapchat. Je pravda, že táto aplikácia sa prestala používať kvôli nárastu Instagram, a veľký počet vlastností, ktoré ho kúsok po kúsku plagiátorili. Ale aj napriek tomu má táto služba celkom slušnú zákaznícku základňu.

A časť zásluh Úspech Snapchatu vidíme to v jeho charakteristických ikonách. Nástroj, ktorý v tejto aplikácii má oveľa väčšiu silu, ako by ste si mohli predstavovať, pretože niektoré ikony interagujú s používateľmi. A tu prichádzajú na rad presýpacie hodiny Snapchat.

Čo sú to presýpacie hodiny Snapchat a ako dlho trvajú

snapchat presýpacích hodín

Pokiaľ ide o tento prvok, povedzte, že ikona presýpacích hodín prenáša informácie o používaní Snapchatu, a preto je jedným z najdôležitejších prvkov aplikácie. Týmto spôsobom čelíme časovaču odpočítavania, ktorý slúži používateľovi na to, aby si bol vedomý svojho Snaptreak (v španielčine zmenili termín na En streak) s partnerom sa blíži koniec.

Preto Presýpacie hodiny sú skôr varovným systémom, aby ste vedeli, že spomaľujete a mali by ste zintenzívniť svoju aktivitu na Snapchate takže ikona presýpacích hodín bude nahradená ikonou ohňa, ktorá naznačuje, že ste veľmi aktívny, a preto Na rolu.

Pamätajte si, že ikona Zobrazí sa vedľa vášho profilu a ikona profilu kontaktu, s ktorým ste si vymenili snímky. Ok, teraz, keď chápeme, ako presýpacie hodiny fungujú na Snapchate, bolo by zaujímavé poznať jeho trvanie.

Veľmi sa obávame, že vám nemôžeme dať presnú odpoveď. Hlavne preto niektorí používatelia tvrdia, že séria netrvá dlhšie ako dve alebo tri hodiny, ale iné vlákna naznačujú, že čas presýpacích hodín na Snapchate je zhruba štyri až sedem hodín.

Buďte opatrní, nie je to rozmar tímu, ktorý stojí za vývojom aplikácie, ale skôr Snaptreaky nie sú nikdy rovnaké. Možno v posledných mesiacoch došlo k silnému Snaptreak, a preto ponúkajú veľmi rozšírené presýpacie hodiny. Na druhej strane, v sérii niekoľkých dní to bude oveľa obmedzenejší čas.

Teraz, keď to vieš ako to funguje a ako dlho fungujú presýpacie hodiny na Snapchate, ponecháme vám niekoľko tipov, ako urobiť svoj účet súkromnejším než kedykoľvek predtým.