Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vidíte tento koncept kola? Apple Watch sadnúť si?

Koncept: okrúhly Apple Watch

Na internete je koncept internetu Apple Watch séria 6 objavil. Je to niečo o okrúhlom modeli Apple zatiaľ neurobil a na ktoré názory sa skôr líšia. Aspoň by to tak bolo Apple s okrúhlymi sériami 6 môže znova urobiť niečo úplne iné. Prípad sa zdá byť trochu inšpirovaný spoločnosťou Samsung Galaxy-martové hodinky s tenkým okrajom obrazovky a mriežkou reproduktorov všade okolo. Digitálna koruna bola vymenená za štandardné tlačidlo. Potrebujeme od Apple nečakali tak radikálnu zmenu, ale bolo to niekedy kolo Apple Watch byť potom to mohlo byť.Druh prívesu je uvedený nižšie. O povesti sa veľmi málo dozvedelo Apple Watch séria 6, Jedinou zarážajúcou vecou bola povesť Apple plán na vytvorenie červenej (PRODUKTOVEJ) ČERVENEJ verzie. To by potom opäť dostalo štvorcový dizajn, ktorý je tak charakteristický pre Apple Watch, To je tiež dôvod, prečo Apple pravdepodobne sa od toho neodchyľuje. Ale vždy môžete snívať, však?

Apple mohol stále ísť oboma smermi Apple Watch, Napríklad by mohla byť zabudovaná kamera a Apple by sa tiež mohla rozhodnúť pre ešte energeticky úspornejšiu batériu. S neustále novými funkciami, ako sú eSIM, EGC a vždy na obrazovke Apple každý rok pre inovácie a to viedlo Apple Watch sa stala lídrom na trhu. Okrúhla obrazovka by bola pekná, ale zároveň by spôsobovala ďalšie bolesti hlavy. Ako zabezpečíte, aby bol určitý obsah na obrazovke stále jasne viditeľný?

Nižšie nájdete ďalšie obrázky tohto konceptu. Páči sa ti to?

Apple Watch  séria 6 pojem

Apple Watch  séria 6 pojem

Apple Watch  séria 6 pojem

Apple Watch  séria 6 pojem

Apple Watch  séria 6 pojem

Nahlásiť opravu položky, pravopisnú chybu alebo pridanie?

Krstné meno

priezvisko

E-mailová adresa *

Upozornenie *

Vyberte si: Nízka priorita Vysoká priorita

Korekcia položky, pravopisná chyba alebo sčítanie *

Keď vyplníte náš kontaktný formulár alebo sa nás opýtate na inú otázku, budeme potrebovať vaše údaje, aby sme vás mohli kontaktovať. Z tohto dôvodu spracúvame vaše meno a e-mailovú adresu, aby sme vám mohli poskytnúť odpoveď a / alebo informácie. Vaše údaje sa prijímajú 3 automaticky vymazané mesiace po našom poslednom kontakte. Prečítajte si viac informácií o našich zásadách ochrany osobných údajov. Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov *

send