Video odhaľuje, že Escobar Fold 2 je to Samsung…

escobar fold 2 skladanie

V decembri 2019 vám povieme o Escobarovi Fold, záhadný skladací mobil, ktorý mal konkurovať iným zariadeniam tohto typu. Neskôr sa však ukázalo, že išlo o premenovaný Royale Flexpai. A teraz uniklo video, ktoré to odhaľuje Escobar Fold 2 je a Galaxy Fold s nálepkami.

Od začiatku existovali podozrenia, že Escobar Fold 2 bol to samsung Galaxy Fold. Ale pri tejto príležitosti bolo zverejnené video schopné potvrdiť, že Escobar Fold 2 Ide o vulgárnu kópiu skladania Samsungu. Pozrite sa a uvidíte sami!

Escobar Fold 2 Ide o kópiu Galaxy Fold 2

Slávny youtuber Marques “MKBHD” Brownlee dostal Escobara Fold 2 a odstránili zlaté štítky, ktoré odhaľujú značku Samsung. Aj keď je tomu ťažko uveriť Logo Samsung je dobre viditeľné po odstránení zlatej nálepky z pántu. Akoby to nestačilo, prichádza s rovnakým dizajnom a používateľským rozhraním Galaxy Fold. To znamená, že tvorcovia tohto mobilu si nedali dostatočnú námahu, aby zakryli, že ide o kópiu.

Tento YouTuber špekuluje, že spoločnosť za Escobarom Fold 2 žiadosti posielajte iba youtuberom a technickým novinárom. Takže je to v podstate podvod, kde vás chcú presvedčiť, že Escobar Fold 2 Ide o originálny smartfón.

escobar fold 2

Okrem toho Brownlee uisťuje, že dve z celebrít, ktoré sa objavia v kanáli YouTube vlastne Escobar pochádzajú zo služby cameo. Ak by ste nevedeli, Cameo je webová stránka, na ktorej môžu ľudia zaplatiť celebritám za natočenie vlastného videa.

Dôrazne odporúčame, aby ste si nekúpili absolútne nič súvisiace s niektorým z Escobarov Fold. Ak by ste chceli mobil tohto typu, radšej by ste si mohli vymyslieť skladaciu Motorolu Razr.

a ty Prekvapuje vás, že Escobar? Fold 2 Buďte a Galaxy Fold s nálepkami?