Video: Môžete pretaktovať? Switch Skutočne to zlepší výkon hry?

s Nintendo Switch Trochu na cestách, a najmä s novou revíziou štandardného modelu, ktorý sa teraz objavuje v obchodoch po celom svete, sa zdá, že sa veľa hovorí o výkone konzoly a o tom, ako by sa mohla vylepšiť.

Teraz už vieme, že nové modely budú mať úžitok z novej verzie čipu Nvidia Tegra X1, zdá sa však, že sa použije iba na zvýšenie výdrže batérie bez poskytnutia väčšieho množstva šťavy na herný výkon. Podobne ako v prípade prepínača, skutočne sa tým zlepšil výkon? A prečo sa spoločnosť Nintendo rozhodla uprednostniť lepšiu výdrž batérie než viac energie?

To má zmysel pre konzoly navrhnuté tak, aby sa dali na cestu, ale aby sme mohli odpovedať na predchádzajúcu otázku, musíme ju nechať na ľuďoch v digitálnej zlievárni. Rich Leadbetter skúmal účinky pretaktovania Nintendo Switch Ak používate SysClk, nástroj, vďaka ktorému môže SwitchProcessor pracovať vyššou rýchlosťou, ako by mal, nemusíte byť informovaný, ale použitie takého nástroja je úplne v rozpore s politikou používateľa spoločnosti Nintendo a prinajmenšom pravdepodobne zruší vašu záruku.

Nebudeme to nijako neubližovať, kým vám nedovolíme ponoriť sa, zdá sa však, že pre to existuje potenciál. Switch spustiť sériu hier za lepších podmienok. Zvýšenie snímkových frekvencií dosiahnuté pretaktovaním nie je celkom prekvapujúce, ale sú stále vítané ako štandardné vlastnosti. Sila nového čipu by sa mohla teoreticky rozdeliť inak Switch Profesionálny model?

Chcete vidieť nový? Switch ktoré ponúkajú skutočný a lepší výkon? Využite všetku svoju silu, aby ste nám zanechali komentáre nižšie.

Related Articles

Back to top button