[Video] Galaxy Užitočná poznámka 10/10: 1-2 Rana …

Na nadchádzajúcu vlajkovú loď smartfónu Samsung je veľa očakávaní az dobrého dôvodu. Existuje veľa vecí, ktoré čakať Galaxy Poznámka 10. Spoločnosť Samsung tentokrát zmenila svoju stratégiu a prišla so zásahom. 1-2, Zaviedla dva symbolické modely: Galaxy Poznámka 10 a Galaxy Poznámka 10+. Spoločnosť uviedla, že chce slúžiť novým klientom. Galaxy Poznámka: rodina s ex a Note Loyal až do konca.

toto Galaxy Poznámka 10 / Poznámka 10+ Handy je úvodná obrazovka vynikajúcich a nových funkcií, ktoré ponúka. Čoskoro preskúmame obe zariadenia. Okamžite sme použili dve zariadenia v New Yorku, kde boli uvedené na udalosti Unpacked. Poďme sa teda ponoriť.

Galaxy Poznámka 10 / Poznámka 10+ jednoduchá: dizajn a chuť

Spoločnosť Samsung pribila špičkové tóny pre svoje zariadenia v presnej vede. Vďaka pevným kovovým rámom v kombinácii so sklom na oboch koncoch cítite mimoriadnu kvalitu budovy. To sa naozaj týka Galaxy Poznámka 10 a Galaxy Poznámka 10+. Priame porovnanie s Galaxy poznámka 9 zo zrejmých dôvodov sa tomu nevyhneme a nová vlajková loď na to stačí. Oba modely sa cítia štíhlejší 70,9 mm v porovnaní s 80,8mm Galaxy poznámka 9, Po jeho použití vedľa seba sme boli ohromení tým, ako spoločnosť Samsung upravila nadbytočnú hmotnosť, aby zariadenie bolo štíhlejší.

Existuje jedna vec, ktorá bude trvať dlho, ak ste užili dlhšiu dobu Galaxy Nástroj Poznámka Tlačidlo napájania nahrádza tlačidlo Bixby a nachádza sa na ľavej strane telefónu pod tlačidlom hlasitosti. Ocitnete sa v stlačení správneho rámu jednoducho kvôli svalovej pamäti. To však nie je hrozné ťažkosti a vy si to môžete všimnúť po niekoľkých týždňoch používania zariadenia.

(Video) Galaxy Užitočná poznámka 10/10: 1-2 Puč Samsung 2

Toto je tiež novinka pre spoločnosť Samsung Galaxy Poznámka Slúchadlá s nekonečným filmovým displejom Infinity. Výrazne to obmedzuje rám a dosahuje to, čo spoločnosť Samsung nazýva „end-to-end display“. To umožňuje podnikom upraviť vzhľad a dojem bez toho, aby sa museli zväčšovať celkové rozmery zariadenia.

151mm Galaxy poznámka 9 mať obrazovku 6,3 palce o 162,3 mm vyššie Galaxy Poznámka: 10+ makléri obrazovky 6,8 palce, najväčší v Galaxy Poznámka: vlajková loď, s batériami 4Viac ako 300 mAh. Na tejto obrazovke Infinity je jediné, že výrezy fotoaparátu nie sú umiestnené v pravom rohu. Uderil sa do stredu obrazovky. To sa naozaj nezdá čudné a niektorí ľudia tvrdia, že ide o lepšiu implementáciu. Galaxy S10 +, ktorý má nevzhľadné rezy pre dvojité predné kamery. Určite tomu veríme.

Galaxy Poznámka 10: priame preskúmanie

Ďalšou prekvapujúcou zmenou dizajnu je premiestnenie systému zadných kamier. V porovnaní s duálnymi horizontálnymi kamerami je teraz trojitý kamerový systém umiestnený vertikálne za sebou Galaxy poznámka 9, Možno ste si všimli, že niečo chýba. Pre začiatok nie je k dispozícii žiadny snímač odtlačkov prstov, pretože nová loď má na obrazovke senzory. Spoločnosť Samsung tiež odstránila snímač srdcovej frekvencie, takže ak ju chcete sledovať, musíte si kúpiť Galaxy Aktívne hodiny. Nie je to chaos ako predtým, čo je dobrá vec. Spoločnosť Samsung dosiahla štýlový vzhľad pri zachovaní tohto podpisu Galaxy Poznámka čierny tieň Vrcholom dizajnérskeho oddelenia spoločnosti Samsung.

Zvýšená produktivita

(Video) Galaxy Užitočná poznámka 10/10: 1-2 Puč Samsung 3

Produktivita je Galaxy NoteShtick. To je príbeh o tejto sérii od roku 2011, keď bol originál Galaxy Poznámka Už zverejnené. Spoločnosť Samsung pokračuje v zlepšovaní funkcií produktivity pri každej iterácii a vzťahuje sa na ne Galaxy Poznámka 10 tiež.

Novo navrhnutý Unibody Bb sa teraz môže použiť v nových bankovkách spoločnosti Samsung na okamžitú konverziu rukou písaných poznámok na digitálny text. To je skvelá vlastnosť pre tých, ktorí majú tendenciu robiť rýchle poznámky a chcú ich zdieľať ako text. Táto funkcia funguje tak, ako je inzerovaná, mali by ste sa však snažiť písať čisto, pretože nedbalý rukopis bude mať za následok mierne nepresné konverzie. Digitálny text je tiež možné rýchlo zdieľať v rôznych formátoch vrátane programu Microsoft Word. Rukopisné poznámky je možné upraviť, pretože farbu je možné meniť, zväčšovať alebo zmenšovať.

(Video) Galaxy Užitočná poznámka 10/10: 1-2 Puč Samsung 4

Spoločnosť Samsung rozšírila svoje partnerstvo so spoločnosťou Microsoft o integráciu odkazu na Windows funkcie v Rýchlom paneli. Môžete sa pripojiť k Windows 10 počítačov s jedným dotykom a prezeraním oznámení, odosielaním a prijímaním správ atď. Bude tiež možné uskutočňovať a prijímať telefónne hovory od štvrtého štvrťroka tohto roku. Spoločnosť Samsung tiež vylepšila DeX pre Galaxy Poznámka 10, ktorá uľahčuje prácu medzi telefónom a počítačom PC alebo Mac. Podporuje zdieľanie súborov drag-and-drop medzi dvoma zariadeniami a schopnosť používať mobilné aplikácie pomocou myši a klávesnice.

K dispozícii je tiež nová funkcia s názvom Pôsobenie vzduchu, To umožňuje ovládať gesto pre rôzne aspekty zariadenia pomocou S Pen. Spoločnosť Samsung demonštrovala svoju implementáciu iba v aplikácii pre fotoaparáty, ale spoločnosť Samsung otvorila vývojovú súpravu SDK, takže sa očakáva, že čoskoro urobí viac so spoločnosťou S Pen v ďalších aplikáciách.

Kamera

(Video) Galaxy Užitočná poznámka 10/10: 1-2 Puč Samsung 5

Tri nastavenia fotoaparátu sú väčšinou rovnaké ako Galaxy S10 12-megapixel f1.5 / f1.4 širokouhlý fotoaparát s OIS, 16-megapixlový fotoaparát / fotoaparát 2,2 so zorným uhlom 123 stupňov a fotoaparátom s teleobjektívom 2,1 12-megapixlový fotoaparát Jediným rozdielom je, že clona teleobjektívu bude väčšia o f / 2,1 v porovnaní s f / 2,4 ktoré spoločnosť Samsung už používa na všetkých vlajkových lodiach Galaxy poznámka 8, To by malo prinajmenšom teoreticky umožniť zlepšenie výkonu pri slabom osvetlení. Po úplnom preskúmaní kamery to budeme schopní posúdiť. že Galaxy Poznámka 10+ má tiež snímač ToF.

Aj keď hardvér nepriniesol nový prielom, spoločnosť Samsung uviedla pre fotoaparát niekoľko nových softvérových funkcií. K dispozícii je režim mikrofónu s transfokáciou, ktorý zníži šum na pozadí a zosilní zvuk, takže sa môžete teoreticky zamerať na zvuk rozšírením pouličných prehrávačov, čím sa zníži hluk davu. Skúsme to úplne otestovať Galaxy Poznámka 10 recenzií Hrajeme s AR Doodle, ktorý vám umožňuje používať S Pen na prispôsobenie vašich videí pomocou obrázkov a efektov, ktoré sledujú vybrané témy. Napríklad, ak nakreslíte korunu na hlavu svojho priateľa a opustíte rám, obraz zmizne a neobjaví sa na videu, kým znova nezadáte rám. Toto je celkom dobrá funkcia, ktorá funguje dobre. Video so živým zameraním, predtým dostupné na internete Galaxy S10 5G a Galaxy A80, prítomné v Galaxy Poznámka 10+ (aj vďaka snímaču ToF).

Aplikácia Camera nám tiež dáva prvý pohľad na Pôsobenie vzduchu čo by sa mohlo zdať, že priťahuje pozornosť väčšiny ľudí. Stlačte tlačidlo S Pen pri ukazovaní na obrazovku a vytvorte kruh v smere hodinových ručičiek. Tým sa priblíži, kým neodstránite tlačidlo. Ak chcete zobrazenie oddialiť, proti smeru hodinových ručičiek. Stlačte tlačidlo a otáčaním nahor alebo nadol prepínajte medzi prednými a zadnými fotoaparátmi. Prejdením prstom doľava alebo doprava sa môžete pohybovať medzi rôznymi režimami fotoaparátu. Je ťažké vymyslieť dôvod na jeho použitie Pôsobenie vzduchu keď sa prstom dotknete obrazovky, je to vždy rýchlejšie. Hodia sa však, ak máte zariadenie na statíve a potrebujete túto možnosť ovládať na diaľku.

Stavajte na hornej vyrovnávacej sile Poznámka

(Video) Galaxy Užitočná poznámka 10/10: 1-2 Puč Samsung 6

Čoskoro budeme mať Galaxy Poznámka 10 a Galaxy Poznámka 10+ pre úplnú kontrolu, takže zostaňte naladení. Náš prvotný dojem z novej vlajkovej lode bol taký, že sa hral Galaxy Poznámka The Power of the Line, ktorá zákazníkom vždy ponúka zariadenia, ktoré s nimi dokážu držať krok po celý deň, pričom im poskytuje nástroje na skúmanie ich vášne a kreativity. že Galaxy Poznámka 10 má vo svojom arzenáli dostatok nástrojov, ako napríklad skutočnosť, že základný model má teraz 256 GB Interné úložisko, aj keď niektoré môžu naraziť na chyby pri odstraňovaní slotov microSD na menšom z oboch modelov.

Páčilo sa nám to, čo sme doteraz videli. že Galaxy Predovšetkým poznámka 10+ je sľubné semeno, jeden z nich Poznámka Loyalists ocenia. V našom úplnom prehľade budeme hovoriť viac o jeho silných a slabých stránkach. Galaxy Poznámka 10 a Galaxy Poznámka 10+. Musia sa zobudiť za pár týždňov.

(Video) Galaxy Užitočná poznámka 10/10: 1-2 Puč Samsung 7

 • Model: SM-N970F

 • Veľkosť: 151.0 X71.8×70,9mm

 • vzhľad: 6,3 "(160,02 mm) Super AMOLED

 • CPU: Exynos 9825

 • Kamera: 12 MP, CMOS F2.2 Teleobjektív a 12MP F1.5 / F2.4 77 ° a 16 MP F2.2 123 ° veľmi široký

(Video) Galaxy Užitočná poznámka 10/10: 1-2 Puč Samsung 8

 • Model: SM-N975F

 • Veľkosť: 162.3× 77,2×70,9mm

 • vzhľad: 6,8 "(172,7 mm) Super AMOLED

 • CPU: Exynos 9825

 • Fotoaparát: 12 Ultra Wide: 16MP F2.2 (123 °) a široký uhol: 12 MP 2PD AF F1.5 / F2.4 OIS (77 °) a teleobjektív: 12 MP F2.1 OIS (45 °) a hĺbka výhľadu kamery: VGA