Videli sa OnePlus 8 Pro 5G na metro

Spust├ş sa s├ęria OnePlus 8 Ofici├ílne bud├║ci mesiac. F├íma povest├ş teraz akt├şvne ┼í├şri inform├ície o zostave OnePlus 8, ├Ünikov├ę lisy odhalili OnePlus 8 O rozmanitosti ich farieb. Navy┼íe, ┼ípecifik├ície kamery OnePlus 8 Pro nie je d├┤vern├Ż. Okrem toho spr├íva z minul├ęho t├Ż┼żd┼ła na─Ź├ştala hlavn├ę ┼ípecifik├ície OnePlus 8 A OnePlus 8 Pro. Mnoho spolo─Źnost├ş zaoberaj├║cich sa inteligentn├Żmi telef├│nmi vyu┼ż├şva metro na vzru┼íenie svojich nadch├ídzaj├║cich telef├│nov. Ned├ívno bola pomocou OnePlus n├íjden├í osoba s tv├írovou maskou 8 Pro na metro.

Uniknut├í sn├şmka zobrazuje OnePlus 8 Profesion├ílny ochrann├Ż obal. Zadn├í strela v┼íak zrete─żne odha─żuje vertik├ílne nastavenie fotoapar├ítu, ktor├ę obsahuje tri ┼ío┼íovky. ┼átvrt├í kamera a jednotka LED blesku s├║ vidite─żn├ę na─żavo od pruhu kamery.

Quad nastavenie kamery obsahuje OnePlus 8 Pro na Sony IMX689 48 MP f / objekt├şv 10,78. Tento objekt├şv je k dispoz├şcii aj v trojn├ísobnom kamerovom syst├ęme OPPO Find X2 Pro. Hlavn├Ż strelec sp├írovan├Ż s clonou 2,2 Sony IMX586 48-megapixelov├ę ultra┼íirokop├ísmov├ę pripojenie so zorn├Żm po─żom 120 stup┼łov. K dispoz├şcii je presn├Ż teleobjekt├şv 8 Megapixel s f / slotom 2,4 Ako tretia ┼ío┼íovka. Podporuje 3x optick├Ż zoom. ┼átvrtou kamerou je farebn├Ż filter 5 Megapixelov. OnePlus pr├şde 8 Pro m├í funkcie sn├şmania ako OIS, EIS, re┼żim No─Źn├Ż portr├ęt a 3-HDR.

Špecifikácie OnePlus 8 Pro (hovoril)

OnePlus obsahuje 8 Pro na obrazovke 60,78 palca Quad HD + vytv├íra obnovovaciu frekvenciu 120 Hz. Obrazovka od okraja k okraju m├í 16-megapixlov├Ż fotoapar├ít pre fotoapar├íty. Mobiln├í platforma Snapdragon 865 nap├íja zariadenie.

Telef├│n pr├şde vo ve─żkosti 8 Mo┼żnosti pam├Ąte GB a 12 GB RAM Verzia ├║lo┼żn├ęho priestoru LPDDR5 a UFS 3,0 128 GB a 256 GB. Bude podporovan├í bat├ęriou 4510 mAh, podporuje nab├şjanie 30 W Warp Charge 30T a 30 W pre r├Żchle bezdr├┤tov├ę nab├şjanie 3 W sp├Ątn├ę bezdr├┤tov├ę nab├şjanie. Prv├Ż telef├│n One68 bude ma┼ą krytie IP68 a bude doru─Źen├Ż v modrej, ─Źiernej a zelenej farbe.

(Via)