Viac Monkey Business As Game Freak predstavuje nový mýtus Pokemon Zarude

Viac Monkey Business As Game Freak predstavuje nový mýtus Pokemon Zarude 1

Aj keď už existuje jedna opica, ktorá je hlavnou súčasťou Pokemon Sword and Shield, zdá sa, že Game Freak ešte nie je hotový. Oslavovať Pokemon Dnes spoločnosť odhalila nový mýtus Pokemon, Zarude, potom, čo to dnes predtým trochu škádlil, ako čierna silueta bez detailov.

Zarude, Rogue Monkey Pokemon, je typ Dark / Grass Pokemon ktorý má schopnosť ochrany proti listom, čo mu bráni v získaní stavových efektov za slnečného počasia. O tom však ešte nevieme nič iné ako to, aj keď sa zdá, že ukážka prívesu ukazuje aspoň jeden nový ťah.

Ako nový mýtus Pokemon v regióne Galar je Zarude druhou opicou Pokemon objaviť sa v tejto generácii spolu s Grookeyom a jeho evolučnou líniou. Príves dokonca ukazuje, že obaja smerujú preč, a posledný vývoj Grookeyho Rillaboom sa nezdá byť fanúšikom.

Aj keď sa nezistil náznak toho, že by Zarude prišiel do základnej hry z hry Game Freak, mohli by sme to nakoniec vidieť buď v normálnom regióne Galar v neskoršej aktualizácii, alebo v rozšíreniach zbroja a koruny, čo posunie hráčov na dvoch nové časti Galara naplnené novými Pokemon,

Mohli by sme sa dozvedieť viac o novom mýte Pokemon v budúcom Nintendo ukazuje, či iný Pokemon-zacielené na Nintendo Direct alebo na iné video podobné jeho odhalenému upútavke. Odtiaľ sa pravdepodobne dozvieme viac o Zarudovej pohyblivej súprave, o pohybe podpisu, ktorý pravdepodobne obsahuje, a pravdepodobne aj o tom, ako vyzerá ako Gigantamaxed.

Ak chcete vidieť, ako Zarude vyzerá v akcii pre seba, nájdete jeho oficiálne odhalenie videa po tomto odkaze, Dúfajme, že Game Freak nám niekedy čoskoro poskytne viac informácií, aby tréneri mohli zistiť, kde sa Zarude hodí do ich strany.