Viac ako t├Żchto 20 pr├şru─Źiek na vytvorenie p├┤sobiv├Żch post├ív v aplik├ícii Adobe Illustrator

─îi u┼ż vytv├írate maskota ┼íportov├ęho t├şmu, alebo chcete prida┼ą osobit├Ż n├ídych k identite zna─Źky, vytvorenie skvelej osvietenej postavy je skvel├Ż sp├┤sob, ako to urobi┼ą. Ilustrovan├ę postavy dod├ívaj├║ ka┼żd├ęmu projektu z├íbavu, kreativitu a osobnos┼ą a m├┤┼żete ich ─żahko vytv├íra┼ą pomocou n├ístroja, ako je napr├şklad Adobe Illustrator.

V tomto pr├şspevku sme spolu s programom Adobe Illustrator zostavili najlep┼íie n├ívody na vytv├íranie ├║┼żasn├Żch post├ív. Pou┼żite ich na zdokonalenie svojich zru─Źnost├ş alebo na nau─Źenie sa jedn├ęho alebo dvoch trikov a okorenenie portf├│lia dizajnu.

Tieto ├║tr┼żky znakov HTML a CSS sa v├ím m├┤┼żu p├í─Źi┼ą.

Ako vytvori┼ą znak v aplik├ícii Adobe Illustrator

Ak m├íte n├í─Źrtky ceruzkou a chcete ich zmeni┼ą na digit├ílne ilustr├ície, tento tutori├íl je pre v├ís. Nau─Ź├şte sa, ako pomocou aplik├ície Adobe Illustrator previes┼ą n├í─Źrt ceruzky na vektorov├Ż obr├ízok.

Ako vytvori┼ą vektor Ninja znak (video tutori├íl)

Nenechajte si ujs┼ą t├║to videopr├şru─Źku Chrisa na Spoon Graphics, ak m├íte radi videon├ívody. Za menej ako 10 min├║t sa nau─Ź├şte, ako pomocou programu Adobe Illustrator vytv├íra┼ą znaky ninja.

S├║prava na tvorbu znakov pre mon┼ítr├í (┼íabl├│na polo┼żky Envato)

S├║ chv├şle, ke─Ć nem├íte ─Źas na vytvorenie vektorovej postavy od nuly, ale va┼íe projekty to st├íle potrebuj├║. T├íto s├║prava na vytv├íranie znakov od spolo─Źnosti Envato obsahuje v┼íetko, ─Źo potrebujete na r├Żchle vytvorenie roztomil├Żch a jedine─Źn├Żch pr├ş┼íer.

Súprava na tvorbu znakov pre monštrá

Ako nakresli┼ą izometrick├Ż znak

Pomocou izometrick├ęho umenia m├┤┼żete ├║plne prenies┼ą v┼íetky tri rozmery. Tak┼że ak to potrebujete zlep┼íi┼ą alebo potrebujete pre svoj n├ívrhov├Ż projekt, tento tutori├íl je pre v├ís. Sprievodca v├ís krok za krokom prevedie cel├Żm procesom.

Ako nakresli┼ą pr├şru─Źku izometrick├Żch znakov Adobe Illustrator Tutorial

Takto s├║ postavy vytvoren├ę Masha a medve─Ća

V tomto n├ívode sa nau─Ź├şte, ako vytvori┼ą popul├írne postavy z rmutu a medve─Ća. Tento tutori├íl je ide├ílny pre ak├Żko─żvek projekt zameran├Ż na mlad├ę publikum. Znalos┼ą v├ím pom├íha vytv├íra┼ą kresby podobn├Żm ┼ít├Żlom.

Ako vytvori┼ą pr├şru─Źku Adobe Illustrator pre Mashu a medve─Ća

Ako nakresli┼ą karikat├║ru v aplik├ícii Illustrator

Chceli ste si v┼żdy vytvori┼ą vlastn├║ karikat├║ru? Teraz m├┤┼żete po─Ćakova┼ą tomuto podrobn├ęmu tutori├ílu pre Illustrator. Dozviete sa, ─Źo je potrebn├ę na vytvorenie karikat├║ry, ako napl├ínova┼ą svoju karikat├║ru a ako zostavi┼ą ├║─Źinn├║ sc├ęnu, aby ste mohli rozpr├íva┼ą pr├şbeh.

Ako nakresli┼ą karikat├║ru pr├şru─Źky Adobe Illustrator

Súprava na vytváranie znakov PixityLand (šablóna prvku Envato)

Toto je ─Ćal┼íia sada na vytv├íranie znakov Envato Elements, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vytvorenie znakov PixityLand. M├┤┼żete kombinova┼ą r├┤zne prvky a vytv├íra┼ą nov├ę znaky. V─Ćaka tomu je t├íto sada dokonal├Żm rie┼íen├şm, ak potrebujete r├Żchlo postavi┼ą vlastn├ę postavy.

S├║prava na tvorbu znakov PixityLand

Ako vytvori┼ą znak pre ploch├Ż dizajn (video tutori├íl)

Ploch├Ż dizajn je v dne┼ínej dobe zlos┼ąou. V tomto videu sa nau─Ź├şte, ako aplikova┼ą princ├şpy ploch├ęho dizajnu a ako vytvori┼ą v aplik├ícii Illustrator ├║pln├║ postavu.

Ako vytvori┼ą v├Żukov├Ż program Adobe Illustrator so znakom ploch├ęho dizajnu

Takto dáte osobnosti umeniu postavy

Vytvorenie postavy si vy┼żaduje viac ako kreslenie a ilustr├íciu. Ak chcete, aby boli va┼íe postavy atrakt├şvne a aby div├íci reagovali, mus├şte da┼ą svojim postav├ím osobnos┼ą. Nau─Źte sa, ako pou┼ż├şva┼ą tento v├Żukov├Ż program Illustratora.

Ako da┼ą osobnosti umeleckej postave V├Żu─Źba Adobe Illustrator

Uk├í┼żeme v├ím, ako vytvori┼ą roztomil├Ż walesk├Ż Corgi charakter

Corgis je rozko┼ín├Ż. Ak si z nej urob├şte roztomil├║ ilustrovan├║ postavu, stanete sa e┼íte rozko┼ínej┼í├şmi. Nau─Źte sa, ako pomocou programu Adobe Illustrator vytvori┼ą najroztomilej┼í├ş walesk├Ż corgi, ak├Ż ste kedy videli.

Ako vytvori┼ą roztomil├Ż walesk├Ż Corgi znak Adobe Illustrator Tutorial

Ploch├ę postavy lek├írov a det├ş (┼íabl├│na prvku Envato)

Ak m├íte projekt, ktor├Ż vy┼żaduje deti alebo lek├írsku kvalifik├íciu, t├íto ┼íabl├│na Envato Elements by nemala ch├Żba┼ą. N├íjdete tu ve─ża vopred tr├ęnovan├Żch post├ív, ktor├ę ur├Żchlia v├í┼í projekt.

Lek├íri a deti ploch├ę postavy

Ako vytvor├şm roztomil├║ postavu dinosaura?

Vezmite svoje schopnosti ilustr├ítora na ─Ćal┼íiu ├║rove┼ł a nau─Źte sa, ako navrhn├║┼ą roztomil├ęho dinosaura. Tento tutori├íl je ide├ílny pre narodeninov├ę pozv├ínky det├ş alebo dokonca aj vzory p├şsac├şch potrieb, ktor├ę oslovuj├║ bato─żat├í, ktor├ş sa chystaj├║ za─Źa┼ą ┼íkolu.

Ako vytvori┼ą v├Żukov├Ż program Adobe Illustrator pre roztomil├Ż dinosaurus

Tu v├ím uk├í┼żeme, ako da┼ą postav├ím retro vzh─żad

Zd├í sa, ┼że retro ┼ít├Żl nikdy nevy┼íiel z m├│dy. Vyu┼żite ju vo svoj prospech a nau─Źte sa, ako da┼ą svojim vektorov├Żm postav├ím retro vzh─żad v tomto podrobnom n├ívode na pou┼ż├şvanie aplik├ície Adobe Illustrator.

Ako da┼ą znakom retro vektorov├Ż vzh─żad pr├şru─Źku Adobe Illustrator

Tu je n├ívod, ako vytvori┼ą letn├║ ilustr├íciu.

Leto je hne─Ć za rohom. ─îo m├┤┼że by┼ą lep┼íie ako vytvorenie letnej ilustr├ície predstavuj├║cej pl├í┼żov├║ sc├ęnu. Tento tutori├íl v├ís zahreje v chladn├Żch zimn├Żch d┼łoch. Nezabudnite to sk├║si┼ą.

Ako vytvori┼ą letn├║ ilustr├íciu V├Żukov├Ż program Adobe Illustrator

Znaková sada zvierat (šablóna prvku Envato)

Ke─Ć pracujete na projekte dom├íceho zviera┼ąa alebo zviera┼ąa, potrebujete roztomil├ę zvieracie postavy. Pou┼żite t├║to ┼íabl├│nu ako v├Żchodiskov├Ż bod alebo ako in┼ípir├íciu na vytvorenie vlastn├Żch post├ív zvierat.

Sada zvierat

Ako navrhn├║┼ą kr├ísny byt bedrovej postavy

Tento tutori├íl v├ím pom├┤┼że navrhn├║┼ą kr├ísnu postavu bedra v ┼ít├Żle ploch├Ż dizajn. Nau─Ź├şte sa pou┼ż├şva┼ą jednoduch├ę geometrick├ę tvary, ostr├ę rohy a ─Źiary a zarovn├íva┼ą panely.

Ako navrhn├║┼ą kr├ísnu uk├í┼żku hry Flat Hipster z Adobe Illustrator

Ako vytvor├şm retro plag├ít s detsk├Żm astronautom?

─Äal┼í├ş n├ívod, ktor├Ż v├ís nau─Ź├ş, ako vytvori┼ą detsk├ęho astronauta pomocou n├ístrojov osnovy, orezovej masky a text├║r, ktor├ę jej dodaj├║ jedine─Źn├Ż vzh─żad.

Ako vytvori┼ą retro plag├ít s astronautsk├Żm tutori├ílom pre Adobe Child Illustrator

Znaková sada Geek (šablóna prvku Envato)

Pozrite sa na tieto podiv├şnske znaky Envato Elements. T├íto ┼íabl├│na je nielen dokonal├í, ak potrebujete r├Żchlo geekov├ę postavy, ale m├┤┼żete ju tie┼ż pou┼żi┼ą ako in┼ípir├íciu pre svoj vlastn├Ż charakter.

V├Żukov├Ż program Adobe Illustrator pre nerdy fonty

Ako vytvor├şm roztomil├║ postavu stvorenia?

V tomto n├ívode sa nau─Ź├şte, ako vytvori┼ą roztomil├ęho stvorenia z existuj├║cej skice. Dozviete sa, ako pou┼ż├şva┼ą vlastn├ę ┼ítetce, n├ístroj Kefa, n├ístroj pero a n├ístroj na ukladanie ┼żiv├Żch farieb.

Ako vytvori┼ą roztomil├ę zvieracie postavi─Źky V├Żu─Źba Adobe Illustrator

Tu je n├ívod, ako vytvori┼ą hlbok├║ karikat├║ru

Pou┼żitie jednoduch├Żch a z├íkladn├Żch tvarov spolu s efektom rezu m├┤┼że vies┼ą k zauj├şmav├Żm v├Żsledkom. Tento tutori├íl programu Illustrator sl├║┼żi na vytvorenie ohromuj├║cej ilustr├ície hlbok├Żch pot├ípa─Źsk├Żch post├ív, ktor├ę s├║ ide├ílne pre ak├Żko─żvek oce├ínsky alebo letn├Ż projekt.

Ako vytvori┼ą ilustr├íciu charakteru hlbok├ęho ponoru V├Żukov├Ż program Adobe Illustrator

Ako vytvori┼ą vektorov├║ postavu bedra (video tutori├íl)

Toto je ─Ćal┼í├ş videon├ívod Chrisa o aplik├ícii Spoon Graphics. Ukazuje v├ím, ako pou┼ż├şva┼ą z├íkladn├ę tvary na vytvorenie znaku vektorov├ęho bedra, ktor├Ż v├Żznamne ur├Żch─żuje cel├Ż proces.

Ako vytvori┼ą v├Żukov├Ż program Adobe Illustrator pre vektorov├ę znaky bedra

Ako vytvori┼ą pixel znak z 8 bity

Pixely s├║ zvy─Źajne spojen├ę s aplik├íciou Photoshop. V tomto tutori├íle v┼íak pomocou n├ístroja Obd─║┼żnik vytvor├şte vektorov├ę ilustr├ície, ktor├ę vyzeraj├║ ako jednoduch├ę. 8-Zobrazia sa znaky pixlov.

Tu je n├ívod, ako si ho vytvori┼ą 8- V├Żukov├Ż program Adobe Illustrator t├Żkaj├║ci sa znakov pixelov├Żch pixelov

Stavebnica izometrick├Żch znakov (┼íabl├│na prvku Envato)

Zdie─żal som tutorial sk├┤r v tomto pr├şspevku, ktor├Ż v├ís nau─Ź├ş, ako navrhn├║┼ą izometrick├ę znaky. Ak chcete proces ur├Żchli┼ą, pou┼żite t├║to izometrick├║ znakov├║ sadu.

Stavebn├í s├║prava izometrick├ęho ozna─Źenia

Kreslenie znakov v aplikácii Illustrator

V tomto n├ívode sa nau─Ź├şte, ako vytvori┼ą ┼żensk├║ postavu od nuly. V├Żukov├Ż program pou┼ż├şva postupn├Ż postup na konverziu n├í─Źrtu na hotov├ę vektorov├ę ilustr├ície v aplik├ícii Illustrator.

Ako kresli┼ą znaky v aplik├ícii Illustrator V├Żu─Źba Adobe Illustrator

Ako k tomu boxu klokan charakter

V tomto n├ívode sa nau─Ź├şte, ako v aplik├ícii Illustrator vytvori┼ą ├║┼żasn├║ a roztomil├║ postavu klokanov z boxu. Pracujte s n├ístrojmi na mie┼íanie ciest a mie┼ían├şm, ako aj s efektmi a kefami, aby bola va┼ía fotografia realistickej┼íia.

Ako nakresli┼ą Kangaroo Character Box V├Żu─Źba Adobe Illustrator

Ako vytvori┼ą jednoduch├ę kawaii zvierat├í

Ak sa chcete nau─Źi┼ą, ako vytv├íra┼ą kawaii zvierat├í, tento tutori├íl je pre v├ís. Dozviete sa, ako pou┼ż├şva┼ą efekt osnovy, pos├║va┼ą kotevn├ę body a pou┼ż├şva┼ą panel Pathfinder. Tento tutori├íl v├ím tie┼ż povie, ako spr├ívne pou┼ż├şva┼ą n├ístroj na segmenty ─Źiar a zrkadlo.

Ako vytvori┼ą jednoduch├Ż Adobe Kawaii Animals n├ívod

Ako vytvori┼ą odvahu pre zbabel├ęho psa v Illustratore

Pam├Ąt├íte si na odvahu, zbabel├Ż pes? Tento popul├írny film v ten de┼ł vytvoril senz├íciu av tomto n├ívode sa nau─Ź├şte, ako vytvori┼ą sl├ívne ┼íteniatko od nuly.

Ako vytvori┼ą proti zbabel├ęmu psovi v aplik├ícii Illustrator V├Żukov├Ż program pre Adobe Illustrator

Ako k tomu roztomil├ę leskl├ę med├║zy

Med├║zy nie s├║ roztomil├ę, ke─Ć sa s nimi stretnete v skuto─Źnom ┼żivote, ale t├íto sladk├í med├║za sa nemus├ş b├í┼ą. Nau─Źte sa, ako vytvori┼ą tento roztomil├Ż a leskl├Ż znak so z├íkladn├Żmi geometrick├Żmi tvarmi, panelom Pathfinder a r├┤znymi efektmi.

Ako nakresli┼ą Adobe Sweet Shiny Med├║za tutorial

Ako vytvori┼ą skupinu kresieb v aplik├ícii Adobe Illustrator

Vytvorenie vlastn├Żch post├ív v aplik├ícii Illustrator sa stane hra─Źkou, ke─Ć si pre─Ź├ştate n├ívody tu. Prejdite s t├Żmto najnov┼í├şm tutori├ílom o krok ─Ćalej a vytvorte si vlastn├║ sadu znakov, aby ste v bud├║cnosti ur├Żchlili proces navrhovania postavy.

Ako vytvori┼ą skupinu kresieb v aplik├ícii Adobe Illustrator tutori├íl Adobe Illustrator

Zn├ízornen├ę obr├ízky d├ívaj├║ ┼żivot a osobnos┼ą ka┼żd├ęmu dizajn├ęrskemu projektu. V tutori├íloch v tomto ─Źl├ínku sa dozviete, ako vytvori┼ą efekt├şvne postavy pre ak├Żko─żvek dizajnov├Ż projekt. Zlep┼íuje tie┼ż va┼íe ilustr├ítorsk├ę zru─Źnosti a u─Ź├ş v├ís o nov├Żch dizajn├ęrskych technik├ích, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą pri ka┼żdodennej pr├íci a projektoch.