Vezmite si Chromecast a získajte ľahké karaoke doma

mount karaoke doma s chromecastom a deezerom

Mať Chromecast doma je báječné, pretože s ním môžete zmeniť svoj televízor na množstvo vecí. Vďaka prenosu obrazovky môže byť váš televízor herným centrom s Google Stadia, rozšírením obrazovky vášho mobilu na prácu, alebo dokonca mať Netflix alebo Apple TV + ľahko.

Možnosti sú prakticky nekonečné. Toľko, až kým pomocou Chromecastu môžete svoj televízor zmeniť na karaoke systém. Chcete vedieť, ako vyrobiť niečo také skvelé? Zostaňte až do konca tohto článku, aby ste to zistili.

Premena vášho televízora na karaoke je veľmi jednoduchá vďaka Chromecastu a Deezeru

zobrazte si texty piesní deezer na svojom televízore pomocou Chromecastu

Predstavte si túto situáciu: máte doma stretnutie s priateľmi, hodiny plynú a vy ste už unavení z chatovania, hrania konzoly alebo nejakej stolovej hry a mnohých iných vecí. Každopádne sa začínaš nudiť a to je dosť zlé. Na tento typ problémov je skvelým riešením karaoke, ktoré zaistí hodiny zábavy a smiechu.

Ale, Ako urobíte, aby ste to mali? S vaším mobilom, televízorom, Chromecastom a Deezerom, alternatívnou platformou na streamovanie k Spotify. Ukazuje sa, že Deezer má funkciu s názvom „On Screen Letters“, ktorá vám umožňuje zobraziť texty vašich obľúbených skladieb v rámci platformy. Stačí, ak budete postupovať podľa týchto krokov a premeníte svoj televízor na fantastické karaoke:

  1. Stiahnite si a nainštalujte Deezer na svojom mobile z Obchodu Play.
  2. Zapnite svoj televízor pomocou Chromecastu pripojený.
  3. Otvorte Deezer, Prihláste sa do svojho účtu a hľadať pesničku chcete spievať karaoke.
  4. Stlačte ikonu mikrofónu vedľa názvu skladby na aktiváciu funkcie textu na obrazovke.
  5. Keď ste na zozname skladieb kliknite na ikonu „Odoslať obrazovku“ v službe Deezer.
  6. Otvorí sa kontextové okno so všetkými zariadeniami Chromecast je k dispozícii, vyberte si ten svoj Y pripravený!

Len v šiestich krokoch budete mať karaoke systém doma, aj keď vás musíme upozorniť. Prvým je to nie všetky piesne Deezer majú texty, aj keď dôležité percento je. Druhá, že interpreta budete počuť v pozadí pri prehrávaní, zo začiatku niečo nepríjemné, ale potom si zvyknete.

Deezer – hudba a podcasty

Ak máte televízor so systémom Android, môžete ho tiež premeniť na karaoke systém vďaka Chromecastu

deezer android tv

Ako si pamätáš, všetky Android TV majú vstavaný Chromecast, čo znamená, že vyššie uvedené kroky môžete použiť na okamžité karaoke doma. Postup je identický, len s tým rozdielom, že si budete musieť vybrať vstavaný Chromecast vášho Android TV.

Pravdou je, že pre Android existujú karaoke aplikácie, no mnohé sú platené a väčšina z nich neumožňuje používanie Chromecastu. Deezer má vlastnú aplikáciu pre Android TV, takže si ho môžete nainštalovať a ísť, ale cieľom je vždy naučiť sa nový trik, ktorým prekvapíte svojich priateľov, nie?

Deezer pre Android TV

Teraz je rad na vás, aby ste to urobili a zostavte si svoj vlastný karaoke systém, ktorý bude životom párty. Nezabudnite nám v sekcii komentárov povedať, ako ste postupovali po tejto príručke.