Verzia beta do spúšťača Nova 5.1 chega com novidades interessantes

Počet odpalovacích zariadení sa môže líšiť od systému Android alebo od nového spustenia, od najnovšej verzie až po beta verziu, ktorá je dostupná pre všetky platformy. novidády. Väčšina nových kontaktov sa opakuje a obsahuje niekoľko ďalších melódií a vizualizácií, ktoré nie sú k dispozícii. Ao invés de mostrar some some o número de notificações agora and aplicação passa a usar imagens para avisar sobre eventuais novos alertas.

Expozícia algunov, ktoré sú k dispozícii pod prvým použitím odpaľovača:

Agora e com esta nova versao ao olhar para os ícones no ecrã inicial, o utilizador vê pequenos “ikony“Viac informácií nájdete ako notifikácie.” mesma que têm algum alerta não verificado.

Verzia beta pre Nova Launcher 5.1 Používam viac ako jednu aplikáciu prostredníctvom Obchodu Play. Väčšina z nich môže byť o dispozitivo deve possuir a versão Android 4.3 alebo viac funkcií, ako napríklad žiadna konfigurácia.

Súvisiace články: Oppo zavedilo parceria 5G od spoločnosti Ericsson a pripravilo sa vylepšiť prepojenie s Huawei.

Nainštalujte a nainštalujte všetko, čo potrebujete, ako to zvládnete, stiahnite si a stiahnite do Nova Launcher aqui:

Odošlite odozvu na spätnú väzbu. Čo robiť, aby ste nemali žiadne problémy? Não se esqueça que tem de ser beta tester da aplicação para receiver and versão com esta funcionalidade. Se não é tester, pode tornar-se aqui.

O AndroidGeek é port portálu pre časť a divulgação ANDROID que chirurgiu como and evolução natural de vários projectos de sucesso. Aqui é TUDO ANDROID, SEMPER ANDROID!

Quer colaborar connosco? Zaškrtnite a zadajte svoju e-mailovú adresu: geral[arroba]androidgeek.pt Não se preocupe, não precisa ser um expert, basta ser apaixonado for Android