Verzia Apple dla┼żdice predstavenej na iOS 13

Apple m├┤┼żete spusti┼ą vlastn├ę sledovacie zariadenie podobn├ę ÔÇ×dla┼żdiciÔÇť zobrazenej na vn├║tornej verzii syst├ęmu iOS 13. ─Äal┼íie inform├ície nazna─Źuj├║, ┼że pr├şslu┼íenstvo bude okr├║hle a Apple Priamo v strede.

So zna─Źkou ÔÇ×B389ÔÇť sa o─Źak├íva, ┼że zariadenie bude ├║zko spolupracova┼ą s aplik├íciou Find My App na iOS 13, novej aplik├ícii, ktor├í kombinuje funkciu Find My Friends a Find My iPhone v jednej aplik├ícii. Intern├í kompil├ícia obsahuje nov├║ kartu s n├ízvom ÔÇ×Polo┼żkaÔÇť, kde m├┤┼żete sledova┼ą osobn├ę veci, ako s├║ pe┼ła┼żenky, k─ż├║─Źe alebo ta┼íky.

Pou┼ż├şvanie doplnkov na dla┼żdice je ve─żmi jednoduch├ę. Po odpojen├ş od polo┼żiek sa zobraz├ş upozornenie. Tla─Źidlo v aplik├ícii to rob├ş Apple Zvuk z trackera, aby ho majitelia na┼íli.

Ke─Ć┼że zdroje z├şskavaj├║ vn├║torn├ę podrobnosti o stavbe j├║novej font├íny, neexistuje ┼żiadna z├íruka, ┼że bud├║ fungova┼ą tak, ako je op├şsan├ę vy┼í┼íie. Nie sme si ist├ş, ─Źi bude tracker uveden├Ż na trh po─Źas udalosti 10. septembra.