Verizon prináša aktualizáciu Android Nougat na Google Pixel

Pred nieko─żk├Żmi d┼łami Verizon vyd├íva svoju vlastn├║ verziu syst├ęmu Android Nougat 7.1.2 pre ich verziu Google Pixel a Pixel XL podporovan├║ oper├ítorom. To sa l├ş┼íi od bezpe─Źnostnej opravy, ktor├║ predt├Żm vydal samotn├Ż Google, a prid├íva nieko─żko nov├Żch vylep┼íen├ş v├Żkonu a kozmetick├ę zmeny pre Verizon Pixels.

S├║visiace: Ako opravi┼ą 12 be┼żn├Żch probl├ęmov s pixelom Google

Predt├Żm, ako sa dostanem k podrobnostiam aktualiz├ície, si zapam├Ątajte ako vit├ílny je to, aby sa ubezpe─Źil, ┼że v├í┼í telef├│n je nabit├Ż najmenej na 80% bat├ęrie, ak nie 100%, pred pokusom o aktualiz├íciu. Ak v├í┼í Pixel po─Źas aktualiz├ície v ktoromko─żvek bode strat├ş nap├íjanie, hroz├ş v├ím v├í┼żne riziko, ┼że proces za─Źnete znova, strat├şte ├║daje alebo e┼íte hor┼íie, budete musie┼ą telef├│n resetova┼ą z v├Żroby.

Čo je v aktualizácii New Nougat?

Hlavnou staros┼ąou aktualiz├ície je bezpe─Źnos┼ą a v├Żkon, tak┼że sa pozrime na to, ako to Verizon vylep┼íuje pre svojich majite─żov pixelov.

Verizon prináša aktualizáciu Android Nougat na Google Pixel 2

T├íto aktualiz├ícia najsk├┤r zvy┼íuje ├║rove┼ł zabezpe─Źenia syst├ęmu Android na nov├Ż ┼ítandard, ale neposkytuje ┼żiadne ─Ćal┼íie mo┼żnosti zabezpe─Źenia, ktor├ę je mo┼żn├ę vylep┼íi┼ą. Na svojom zariaden├ş Pixel v┼íak z├şskate viac mo┼żnost├ş na z├ílohovanie a obnovu aplik├íci├ş prvej strany. To znamen├í aplik├ície ako Disk Google alebo Google Messenger s├║ pokryt├ę ─Ćal┼íou vrstvou bezpe─Źnosti ├║dajov.

─Äalej s├║ uveden├ę niektor├ę opravy Wi-Fi a Bluetooth. Predt├Żm volania vo vysokom rozl├ş┼íen├ş a Wi-Fi na serveri Verizon Pixels ch├Żbali, ale v aktualiz├ícii je to opraven├ę. Funkcia Bluetooth a Wi-Fi po aktualiz├ícii taktie┼ż zvy┼íuje spo─żahlivos┼ą a v├Żkon. Hlasov├ę volanie vo v┼íeobecnosti m├í teraz navy┼íe lep┼í├ş v├Żkon 7.1.2 pre Pixel a Pixel XL.

Verizon prináša aktualizáciu Android Nougat na Google Pixel 3

V neposlednom rade, ak ste narazili na vz├ícnu chybu, pri ktorej nem├┤┼żete prij├şma┼ą textov├ę spr├ívy, mala by to by┼ą teraz opraven├í. So v┼íetk├Żm, ─Źo t├íto aktualiz├ícia opravuje, aj ke─Ć neprin├í┼ía ┼żiadne bl├ízniv├ę nov├ę funkcie, znie to z├ísadne pre ka┼żd├ęho majite─ża telef├│nu Pixel alebo Pixel XL s Verizon.

Ako si stiahnete novú aktualizáciu Nougat?

Ak st├íle pou┼ż├şvate opera─Źn├Ż syst├ęm Stock, okrem ─Źakania na spr├ívu o aktualiz├ícii na v├Żzvu na aktualiz├íciu je ─żahk├ę za─Źa┼ą sami. Pred aktualiz├íciou sa uistite ulo┼żili ste v┼íetko, ─Źo je v zariaden├ş aktu├ílne otvoren├ę.

Verizon prináša aktualizáciu Android Nougat na Google Pixel 4

Aktualiz├ícia bude re┼ítartujte telef├│n, d├ívajte si preto pozor. Ke─Ć ste pripraven├ş, postupujte takto v nieko─żk├Żch krokoch.

1. Ponorte sa do svojich nastaven├ş

Pr├şstup k svojmu odkia─żko─żvek z telef├│nu Pixel nastavenie, potom prejdite na O telef├│ne, a nakoniec Aktualiz├ície syst├ęmu. Ak m├íte vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov k dispoz├şcii aktualiz├íciu, spust├ş sa s┼ąahovanie.

2. S┼ąahovanie aktualiz├ície

The 7.1.2 Aktualiz├ícia Nougat nie je z├ísadn├í, tak┼że v z├ívislosti od sily v├í┼ího pripojenia nebude aktualiz├ícia trva┼ą dlho. Po dokon─Źen├ş s┼ąahovania klepnite na Nain┼ítalova┼ą teraz tla─Źidlo, ─Ź├şm spr├şstupn├şte aktualiz├íciu OTA.

The 7.1.2 Aktualiz├ícia Nougat nie je z├ísadn├í, tak┼że v z├ívislosti od sily v├í┼ího pripojenia nebude aktualiz├ícia trva┼ą dlho. Po dokon─Źen├ş s┼ąahovania klepnite na Nain┼ítalova┼ą teraz tla─Źidlo, ─Ź├şm spr├şstupn├şte aktualiz├íciu OTA.

3. Inštalácia aktualizácie

Po chv├şli m├íte mo┼żnos┼ą Re┼ítartujte a nain┼ítalujte tak┼że kone─Źne m├┤┼żete aktualizova┼ą na 7.1.2. Potvr─Ćte mo┼żnos┼ą a po─Źkajte, k├Żm sa telef├│n s├ím re┼ítartuje. Po op├Ątovnom spusten├ş sa aktualiz├ícia softv├ęru ├║spe┼íne nain┼ítaluje.

Ak potrebujete ─Ćal┼íie pokyny, ─Ćal┼íie podrobnosti n├íjdete na str├ínke s d├ítumom aktualiz├ície spolo─Źnosti Verizon.

Kedy je napl├ínovan├í ─Ćal┼íia aktualiz├ícia Verizon?

Aj ke─Ć spr├ívy o aktualiz├íci├ích spolo─Źnosti Verizon na Pixel n├íjdete na ich vlastnej str├ínke, neexistuj├║ ┼żiadne inform├ície o tom, kedy bude predstaven├Ż ─Ćal┼í├ş. Napriek tomu, ┼że sa Verizon v minulosti zdr├íhal aktualizova┼ą svoje telef├│ny tak r├Żchlo ako ostatn├ş oper├ítori, tvrdili, ┼że ich aktualiz├ície vyjd├║ s├║─Źasne s Googlom.

Verizon prináša aktualizáciu Android Nougat na Google Pixel 5

To neznamen├í, ┼że Verizon prestane dod├íva┼ą svoje vlastn├ę aktualiz├ície spolu s aktualiz├íciami spolo─Źnosti Google, ale prinajmen┼íom to znamen├í, ┼że majitelia Verizon Pixel u┼ż nebud├║ ma┼ą spolo─Źnos┼ą, ktor├í by dr┼żala svoje telef├│ny v tme. Ak v├ís postoj spolo─Źnosti Verizon k aktualiz├íci├ím predt├Żm frustroval, malo by v├ím to prinies┼ą ve─żk├║ ├║─żavu.

Záver

T├íto aktualiz├ícia je prvou z mnoh├Żch, ktor├í zais┼ąuje, ┼że Google Pixel zostane na vrchole svojej hry, a predstavuje z├ísadn├Ż zlom pre aktualiz├ície Verizon vo v┼íeobecnosti. Minim├ílne v pr├şpade Google Pixel u┼ż Verizon nebude st├í┼ą aktualiz├ícii v ceste. Stiahnite si nov├║ aktualiz├íciu ─Źo najsk├┤r!

Ak m├íte probl├ęmy s pr├şstupom k novej aktualiz├ícii, polo┼żte ni┼ż┼íie uveden├ę ot├ízky.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku