Verizon Galaxy S├ęria S10 dost├íva aktualiz├íciu zabezpe─Źenia z apr├şla 2019

Verizon Galaxy S├ęria S10 dost├íva aktualiz├íciu zabezpe─Źenia z apr├şla 2019 1

správy

Ako v┼íetci vieme, spolo─Źnos┼ą Samsung tento rok vydala tri nov├ę Galaxy Jednotky s├ęrie S10 vo svojej hlavnej kateg├│rii. Spolo─Źnos┼ą Verizon Wireless za─Źala zav├ídza┼ą nov├ę aktualiz├ície softv├ęru spolo─Źnosti Samsung Galaxy S10 Galaxy S10 Plus Galaxy Jednotky S10e s najnov┼í├şmi bezpe─Źnostn├Żmi opravami a vylep┼íeniami fotoapar├ítu z m├íja 2019. Druh├Ż zo ┼ítyroch hlavn├Żch severoamerick├Żch dopravcov Verizon Galaxy S├ęria S10 dost├íva aktualiz├íciu zabezpe─Źenia z apr├şla 2019. Verizon v┼íak neaktualizoval svojho ├║radn├şka Galaxy Str├ínka podpory S10 zatia─ż s cel├Żm protokolom zmien.

Verizon Galaxy S├ęria S10 z├şskava od apr├şla 2019 aktualiz├íciu zabezpe─Źenia verziami Samsung Galaxy S10: PPR1.180610.011.G973USQU1ASD9, Galaxy S10 +: PPR1.180610.011.G975USQU1ASD9 Galaxy S10e: PPR1.180610.011.G970USQU1ASD9. V┼íetky tri aktualiz├ície sa pr├íve zav├ídzaj├║ a ─Źoskoro sa aktualizuj├║ vo v┼íetk├Żch Verizon Galaxy Zariadenia S10.

Verizon Galaxy S├ęria S10 dost├íva aktualiz├íciu zabezpe─Źenia z apr├şla 2019

Ru─Źne skontrolujte aktualiz├ície syst├ęmu:

Kliknite na polo┼żku Nastavenia> Aktualiz├ície syst├ęmu> Vyh─żada┼ą aktualiz├ície syst├ęmu. Ak va┼íe zariadenie n├íjde nov├║ aktualiz├íciu softv├ęru, kliknite na mo┼żnos┼ą Stiahn├║┼ą. Po dokon─Źen├ş s┼ąahovania sa objav├ş spr├íva oznamuj├║ca, ┼że nov├í verzia softv├ęru je pripraven├í na in┼ítal├íciu. Kliknite na mo┼żnos┼ą In┼ítalova┼ą aktualiz├íciu. Pr├şstroj sa re┼ítartuje a klepne na OK. Aktualizovali ste softv├ęr zariadenia.

Automatická aktualizácia OTA:

Ke─Ć bude aktualiz├ícia softv├ęru k dispoz├şcii, na va┼íom zariaden├ş dostanete upozornenie. Vyberte In┼ítalova┼ą a va┼íe zariadenie sa znova zapne a za─Źne proces in┼ítal├ície. Kliknut├şm na OK spustite in┼ítal├íciu.

Pozn├ímka: Ak sa rozhodnete odlo┼żi┼ą, oneskor├ş sa proces in┼ítal├ície a vr├ítite sa na domovsk├║ obrazovku. Spr├íva o aktualiz├ícii softv├ęru sa bude pravidelne zobrazova┼ą, k├Żm nenain┼ítalujete aktualiz├íciu.

Po prijat├ş prv├Żch upozornen├ş na aktualiz├íciu softv├ęru m├┤┼żete aktualiz├íciu nain┼ítalova┼ą manu├ílne z ─Źasti Nastavenia> O zariaden├ş> Aktualiz├ície softv├ęru. Po─Źas aktualiz├íci├ş syst├ęmu nain┼ítalujte aktualiz├íciu stla─Źen├şm Restart and Install. Va┼íe zariadenie sa re┼ítartuje a za─Źne sa proces in┼ítal├ície. Po dokon─Źen├ş in┼ítal├ície sa jednotka vypne a znovu zapne. Teraz ste aktualizovali softv├ęr zariadenia.

Verizon Galaxy S├ęria S10 dost├íva aktualiz├íciu zabezpe─Źenia z apr├şla 2019 2

Subodh r├íd p├ş┼íe obsah, ─Źi u┼ż ide o technol├│giu alebo nie. Po roku p├şsania na technickom blogu sa z toho st├íva v├í┼íniv├Żm. R├íd hr├í hry a po─Ź├║va hudbu. Okrem blogov, je n├ívykov├Ż na hry PC-build a smartphone chutn├ę.

Interakcia ─Źitate─ża

T├íto str├ínka pou┼ż├şva Akismet na zn├ş┼żenie spamu. Zistite, ako sa sprac├║vaj├║ va┼íe koment├íre,