Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ve─żmi vysokor├Żchlostn├ę optick├ę vl├íkno od RED by SFR je ponuka internetov├ęho boxu, ktor├║ potrebujete na za─Źiatok ┼íkolsk├ęho roka!

Ak sa chcete rozhodn├║┼ą pre vl├íkninu a ─Źakali ste v├Żhodn├║ ponuku, tak u┼ż neh─żadajte!


Dnes sa pozrieme na predplatn├ę RED Box, ktor├ę je kompletn├ę a flexibiln├ę pod─ża va┼íich ┼żelan├ş. V─Ćaka tejto recept├║re budete ┼ąa┼żi┼ą aj z mimoriadne ocenite─żn├ęho ve─żmi r├Żchleho internetov├ęho pripojenia.

Ponuka Fiber RED v skratke

  • Prietok a┼ż do 1 Gb/s
  • K dispoz├şcii je 35 TV kan├ílov
  • Neobmedzen├ę volania na mobiln├ę a pevn├ę linky

V ─Źase p├şsania t├Żchto riadkov pl├ín vl├íkien | THD RED Box sa pon├║ka za 23 ÔéČ/mesiac.

N├íjdite predplatn├ę Fiber | THD RED box za 23 ÔéČ/mesiac

Lacná, ale komplexná ponuka

N├íjs┼ą cenovo dostupn├ę internetov├ę predplatn├ę, ktor├ę by z├írove┼ł pon├║kalo sol├şdne slu┼żby, naozaj nie je jednoduch├ę. Ak ve─ża oper├ítorov pon├║ka recept├║ry, ktor├ę sa zdaj├║ atrakt├şvne, SFR vynik├í svoj├şm RED boxom. Ten obsahuje v┼íetky potrebn├ę prvky, ktor├ę v├ím umo┼żnia prehliada┼ą web bez najmen┼íieho spomalenia. Ale predt├Żm, ne┼ż sa vr├ítime k funkci├ím, najprv si zhodnot├şme nieko─żko pojmov.

Toto predplatn├ę je napr├şklad nez├ív├Ązn├ę. Zru┼íi┼ą ho budete m├┤c┼ą kedyko─żvek. Okrem toho RED by SFR prepl├íca a┼ż 100 EUR za n├íklady na ukon─Źenie u v├í┼ího b├Żval├ęho dod├ívate─ża. Pripom├şname, ┼że pren├íjom boxu je zahrnut├Ż v cene 23 ÔéČ/mesiac, ktor├í sa od v├ís bude po┼żadova┼ą. To je aj pr├şpad pripojenia, ktor├ę v├ís nebude st├í┼ą ani cent!

─îERVEN├ë vl├íkno pre ka┼żd├ęho

Prejdime k technick├Żm charakteristik├ím s uveden├şm skuto─Źnosti, ┼że prietok sa zv├Ż┼íi na 1 S┼ąahovanie Gb/s a odosielanie 700 Mb/s cez vl├íkno (v porovnan├ş s odosielan├şm 100 Mb/s pri ve─żmi vysokej r├Żchlosti). Wi-Fi 5 reaguje tie┼ż, aby v├ím umo┼żnil z├şska┼ą stabilnej┼íie bezdr├┤tov├ę pripojenie. Wi-Fi 6 je k dispoz├şcii aj pridan├şm 7 ÔéČ/mesiac na va┼íom ├║─Źte Okrem toho je v cene 10 GB cloudov├ęho ├║lo┼żiska bez ─Ćal┼í├şch poplatkov.

Telev├şzna ponuka si dovo─żuje pomerne rozvin├║┼ą. Prostredn├şctvom mobilnej aplik├ície RED TV tak budete ma┼ą na dosah 35 kan├ílov. V├Żber dekod├ęra Connect TV v├ís pri n├íkupe bude st├í┼ą ─Ćal┼í├şch 29 EUR a ┼íplhanie na 100 kan├ílov v├ís bude st├í┼ą + 3 ÔéČ/mesiac. V┼íetky s 8 nahr├ívacie hodiny.

Nakoniec, pokia─ż ide o telef├│n, kliknite na pol├ş─Źko ÔÇ×neobmedzene na pevn├ę linky a mobilyÔÇť, preto┼że t├íto mo┼żnos┼ą je ├║plne bezplatn├í. Zo svojej schr├ínky potom m├┤┼żete vola┼ą na pevn├ę linky v kontinent├ílnom Franc├║zsku/DOM a vo viac ako 100 krajin├ích. Bude to tak aj v pr├şpade mobiln├Żch telef├│nov v kontinent├ílnom Franc├║zsku a z├ímorsk├Żch departementoch.

Ponuka RED Box

N├íjdite predplatn├ę Fiber | THD RED box za 23 ÔéČ/mesiac