Veľký únik predstavuje spoločnosť Samsung Galaxy Poznámka 10 pred …

Ako čakať na Samsung, na ktorý ste čakali Galaxy Poznámka 10 zasiahla posledných pár týždňov, nové úniky poukazovali na zaujímavé nové vylepšenia. V skutočnosti, ak uniknuté špecifikácie skutočne vedú k výsledkom, môžete to poskytnúť Galaxy Všimnite si 10 podstatných výhod v súčasnej vlajkovej lodi spoločnosti Samsung, Galaxy S10

PREČÍTAJTE ĎALŠIE: Samsung Galaxy Poznámka 10: dátum vydania: objaví sa prvý obrázok nového phabletu

Slávny Leaker Steve H McFly (@OnLeaks) odhalila v tweetu, že podľa zdroja príde Galaxy Poznámka 10 môže byť vybavená čipovou sadou Snapdragon 855 Plus, na rozdiel od bežne používaného modulu Snapdragon 855.

Qualcomm Snapdragon 855 Plus ponúka pôsobivý výkon, poskytuje vysokú rýchlosť, schopnosť snímača odtlačkov prstov na obrazovke a na zariadeniach s pripojenými modemami X50 aj 5G sieťové možnosti.

PREČÍTAJTE ĎALŠIE: 5G vo Veľkej Británii: Aká sieť ponúka 5G, aký telefón bude mať 5G a kedy ich môžem získať?

ak Galaxy Poznámka 10 Pro je vybavená výkonnou novou čipovou sadou, postaví telefón pred svojho brata Galaxy S10, ktorá začala v marci tohto roku.

Únik však nebol konečný a so správou, že alternatívnou čipovou sadou na napájanie phabletu môže byť homebrew Samsung Exynos 9825. Opäť to podkopáva predchádzajúce zvesti naznačujúce Galaxy Poznámka 10 Pro bude poháňaná starými modelmi Exynos 9820.

PREČÍTAJTE ĎALŠIE: Okamžite sme sa pripojili k spoločnosti Samsung Galaxy S10

Ale je tu viac než len čipová súprava, ktorá vás vzrušuje: McFly tiež ukazuje na S Pen hnutím „Air Actions“. Aj keď nie je jasné, čo to znamená, predpokladali by sme, že by to mohla byť „kontrola gesta“, o ktorej sme už veľa počuli, čo vám umožní vykonávať úlohy na vašom mobilnom telefóne bez fyzickej interakcie s obrazovkou.

medzitým Galaxy Zdá sa, že bezdrôtové zariadenie na zdieľanie batérií PowerShare S10 je pripravené na opätovné zapnutie poznámky 10, avšak s podporou ďalších špecifikácií. zatiaľ čo Galaxy S10 údajne zdieľa výkon 45 W, únik McFly ukázal, že jeho starší brat mohol prostredníctvom funkcie PowerShare darovať 15 W energie na porážku. Pripravte sa na rušenie …