Veľké úniky iPadu naznačujú, že budete chcieť počkať do roku 2022

Máme predstavu o tom, čo bude nasledovať pre iPad Pro a iPad Air. Hovorí sa, že budúci iPad Pro a ďalší iPad Air budú pripravené na používanie s OLED displejmi od roku 2022. Ak si v blízkej budúcnosti kúpite iPad, môže byť načase … počkať.

Ako je všeobecne zvykom, súčasný model iPad Pro a/alebo iPad Air má konštrukciu a technológiu, ktorá je úplne v poriadku. S nákupom budete s najväčšou pravdepodobnosťou spokojní, ak sa rozhodnete teraz kúpiť nové zariadenie – žiadny problém. Ale vzhľadom na pokroky dosiahnuté v technológii OLED a správu o novom puzdre pre iPad Pro v priebehu budúceho roka by dôvody na čakanie na kúpu mohli celkom dobre stačiť na to, aby ste vydržali najmenej niekoľko mesiacov.

Nedávna správa o iPade naznačila, že iPad Pro prejde v budúcom roku pomerne veľkou opravou. Táto zasvätená správa hovorí, že iPad Pro bude vydaný so skleneným chrbtom v 11 aj 12.9-palcové veľkosti. Sklenená zadná strana umožní nabíjanie iPadu Pro bezdrôtovo.

S najväčšou pravdepodobnosťou ide o inováciu s technológiou MagSafe, iPad Pro by sa tiež mohol objaviť s najnovšou technológiou OLED a v roku 2023 a neskôr predstavovať cestu k väčším zariadeniam iPad Pro. To je ďalšia časť správy spred niekoľkých dní: Tip, že po vydaní modelov iPad Pro v roku 2022 budú existovať väčšie modely iPad Pro.

Podľa správy o The Elec by ďalším OLED iPadom mohol byť iPad Air. Hovorí sa, že ďalší iPad s OLED displejom bude uvedený na trh s 10,86-palcovým displejom-rovnakej veľkosti (v skutočnosti 10.9-palce) ako inak najaktuálnejší iPad Air.

Ak si práve teraz kupujete úplne nový iPad, priamo z Apple, máš 5 možnosti. IPad mini (5. generácia) ste mohli dostať za cenu už od 400 dolárov. To má a 7.9-palcový displej, Touch ID a je malý.

IPad 8. generácie bude s 10 -tkou najlacnejšou možnosťou.2-inch displej s domovským tlačidlom s Touch ID. To vás bude stáť približne 329 dolárov.

IPad Air (4. generácia) má 10.9-palcový displej a je jedným z troch modelov, ktoré sa presťahovali za dizajn tlačidla Home/ Touch ID. Toto zariadenie má Touch ID, ale je integrované v vypínači v hornej časti tabletu. Ceny tohto iPadu Air začínajú od približne 600 USD.

11-palcový iPad Pro je k dispozícii od Apple práve teraz je tretia generácia uvedeného zariadenia. 11-palcový iPad Pro (3. gen.) Má displej, ktorý je veľmi podobný displeju iPadu Air, s technológiou Liquid Retina a True Tone, ale má aj ProMotion-čo znamená, že má obnovovaciu frekvenciu obrazu 120 Hz. Tento 11-palcový iPad Pro vás bude stáť 800 dolárov alebo viac.

IPad Pro 12.9-inch (5. generácie) stroj dostupný od Apple práve má 12.9-inch Liquid Retina XDR displej s ProMotion a True Tone. Je teda podobný 11-palcovému iPadu Pro a iPadu Air, ale propaguje technológiu XDR. Tento stroj je k dispozícii za ceny od približne 1 100 USD.

Očakávame, že budúci iPad Air sa objaví v roku 2022 s OLED displejom. Je ťažké povedať, či sa ďalšie jednotky iPad Pro objavia s redesignom so sklenenou zadnou stranou, s OLED displejmi alebo s oboma v roku 2022, alebo s jedným prvkom (sklom) v roku 2022, potom OLED v roku 2023.

Related Articles

Back to top button