Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Veľká otázka: môže Huawei prežiť bez prehliadača Google Android?

Boli sme veľmi šťastní, keď sme sa prvýkrát dozvedeli o operačnom systéme Huawei, tiež vás poznám. Teraz však tieto uniknuté príbehy, správy a funkcie sú stále krásnymi snami.

Myslím si, že čínske spoločnosti sa teraz môžu postaviť a bojovať proti Spojeným štátom, pretože majú domáci procesor s 5G modemom a spoločnosť je pripravená vyvinúť prvý jediný (a počuli sme) viac platformový operačný systém na svete.

Vyhlásenia úradníkov Huawei nás prinútili čakať na prvý operačný systém čínskej spoločnosti. Hovoria o záložnom operačnom systéme a hovoria: „Pripravujeme operačný systém od roku 2012“, teraz sú všetci falošní?

Len pre informáciu (pretože nechcem, aby ste boli smutní, ako som teraz), predstavitelia Huawei nikdy nepovedali, že ide o náhradný operačný systém pre Android, v každej diskusii pridali vyhlásenie: čo to bolo?

„Nechceme nahradiť Google Android“

Predchádzajúca veta je veľmi jasná a dáva zmysel všetkým, ktorí čítajú. Ak ste stále zmätení všetkými týmito správami o operačnom systéme, môžete si ich prečítať tu.

Veci idú správnym smerom, kým sa od prezidenta Huawei, Liang Huu, nedozvieme niečo veľké. Jasne uviedol, že spoločnosť „v súčasnosti“ nemá v úmysle vyvinúť operačný systém. smartphones,

"Zatiaľ sme sa nerozhodli, či vyvinúť Hongmeng do operačného systému pre smartfóny," uviedol Liang.

Opakuje však rovnaké vyhlásenie, aké sme už počuli 2 Minulý mesiac však Liang dodal, že táto pozícia by sa mohla zmeniť, ak by USA UU. Úplne zakazuje spoločnosti Huawei prístup k systému Android.

To isté počujeme od zakladateľa a generálneho riaditeľa spoločnosti Huawei Ren Zhengfei. Huawei nemá alternatívny operačný systém, na ktorý by sa mohol prepnúť, ak vláda Spojených štátov odmietne prístup k systému Android spoločnosti Google.

Ďalej uviedol, že spoločnosť uprednostnila vývoj operačného systému Hongmeng, ktorý bol špeciálne navrhnutý pre použitie na internete vecí, ako sú inteligentná televízia, umelá inteligencia a autonómna jazda.

„Budeme sa snažiť vyvinúť vlastný operačný systém pre smartfóny iba v prípade, že systém Android už nie je možnosťou, ale zatiaľ sme to neplánovali,“ povedal Ren.

Zlomí mi to srdce (a možno aj vy). Keď som priblížil príbeh „Môže sa Huawei vylepšiť? smartphones bez časti EE. UU. „Som veľmi presvedčený, že spoločnosti Huawei môžu teraz vyrábať dobré smartfóny bez technológie USA. UU. (Samozrejme, musia mať vyvinutý vlastný operačný systém).

Huawei je v poriadku nahradiť takmer každú časť, ktorú používa pri vývoji smartfónov, ale … nemôže nahradiť najdôležitejší softvér: operačný systém Android. Huawei, žiaľ, nemôže urobiť nič. Musíte postupovať podľa pravidiel stanovených vládou USA, pretože musíte používať operačný systém vytvorený spoločnosťou v USA.

Verím v Huawei, môžem urobiť operačný systém smartphones ale stále to záleží na spoločnosti.

Čo si myslíš? Môže Huawei prežiť bez prehliadača Google Android? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.