V─Ćaka tomuto roz┼í├şreniu si u┼żite nov├Ż Microsoft Edge on Gears

Microsoft Edge je st├ívka spolo─Źnosti Microsoft pre t├║to verziu Windows Internet Explorer 10. Prehliada─Ź Microsoft bol predt├Żm nahraden├Ż dobr├Żmi spr├ívami v novej verzii opera─Źn├ęho syst├ęmu. O roky nesk├┤r a Pri┼íla nov├í verzia projektu Microsoft Edge Chromium A nem├┤┼żeme vymyslie┼ą lep┼í├ş sp├┤sob, ako za─Źa┼ą s Gearsov├Żm ┼ít├Żlom a umen├şm 5 v─Ćaka ofici├ílnemu roz┼í├şreniu spolo─Źnosti Microsoft.

Rovnako ako v pr├şpade syst├ęmu WindowsCentral, aj vzh─żad n├í┼ího nov├ęho prehliada─Źa m├┤┼żeme zmeni┼ą tak, aby vyzeral ako ofici├ílne umenie aplik├ície Gears 5 vyzera┼ą. Jeden z naj├║┼żasnej┼í├şch kresieb, ktor├ę si pam├Ąt├ím, bol umelec Luke Pearce, ktor├Ż kombinuje intenz├şvne vlastnosti ─Źervenej s├így s lebkami a hladk├Żmi. Tento graf n├ím poskytne nieko─żko prekvapiv├Żch sprievodcov Microsoft Edge, st├íle v┼íak existuje mnoho ─Ćal┼í├şch probl├ęmov.

Ako je mo┼żn├ę pre─Ź├şta┼ą v ofici├ílnom popise roz┼í├şrenia na webovej lokalite spolo─Źnosti Microsoft, Pred─║┼żenie prevodovky 5 toto Poskytuje tie┼ż nasleduj├║ce inform├ície pre ka┼żd├║ nov├║ otvoren├║ kartu:

  • Hlavn├Ż ┼żiv├Ż pr├║d Mixer Gears 5 a Twitch
  • Jednoduch├Ż pr├şstup k spr├ívam, obr├ízkom a tapet├ím na na┼íom ofici├ílnom webe.
  • Exkluz├şvne vybavenie 5 HD obr├ízky na novej karte
  • R├Żchly odkaz na Gears 5- Obsah na Twitter, YouTube a ─Ćal┼íie str├ínky
  • Ak m├íte skvel├ę umenie 5- Ak si chcete stiahnu┼ą roz┼í├şrenie pre tento Microsoft Edge, v┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je ├şs┼ą sem a nain┼ítalova┼ą ho pomocou prehliada─Źa spolo─Źnosti Microsoft. Ak chcete prehliada┼ą web ┼ít├Żlovo, u┼ż viete, ─Źo m├íte robi┼ą.