vcita Review-Aplik├ícia na spr├ívu podnikania typu v┼íetko v jednom pre mal├ę a stredn├ę firmy

Ak ste ako v├Ą─Ź┼íina firiem, mo┼żno pou┼ż├şvate viacero aplik├íci├ş na pl├ínovanie online, marketing a ├║lohy s├║visiace s platbami. Toto je spo─żahliv├Ż sp├┤sob, ako zv├Ż┼íi┼ą n├íklady a zv├Ż┼íi┼ą bolesti hlavy v oblasti IT.

Ako vlastn├şk malej firmy potrebujete aplik├íciu na spr├ívu podnikania typu v┼íetko v jednom, napr├şklad vcita, ktor├í v├ím a v├í┼ímu t├şmu umo┼żn├ş efekt├şvne vykon├íva┼ą ka┼żdodenn├ę obchodn├ę ─Źinnosti a spravova┼ą klientov.

vcita pom├íha t├şmom spravova┼ą klientov, pon├║ka┼ą samoobslu┼żn├ę pl├ínovanie sch├┤dzok, prij├şma┼ą platby a sp├║┼í┼ąa┼ą e-mailov├ę (a SMS) marketingov├ę kampane z centralizovanej platformy, ─Źo umo┼ż┼łuje podnikom zni┼żova┼ą n├íklady a bez ob├ív z integr├ície s r├┤znymi n├ístrojmi. Navy┼íe je ├║plne mo┼żn├ę spusti┼ą, spravova┼ą a organizova┼ą obchodn├ę ├║lohy na cest├ích, ─Źo u─żah─Źuje prechod na dia─żku.

V tomto pr├şspevku sa bli┼ż┼íie pozrieme na to, ako vcita pom├íha mal├Żm a stredn├Żm podnikom a s├│lopodnikom organizova┼ą a automatizova┼ą r├┤zne obchodn├ę ├║lohy z jednej platformy.

Preh─żad vcita

vcita je cloudov├í aplik├ícia na spr├ívu podnikania typu v┼íetko v jednom. Pon├║ka mno┼żstvo v├Żkonn├Żch funkci├ş, ktor├ę podnikom u─żah─Źuj├║ spr├ívu rutinn├Żch ─Źinnost├ş z jednej platformy.

Tu s├║ k─ż├║─Źov├ę funkcie, ktor├ę pon├║ka vcita:

 • Software pre pl├ínovanie online: Obsahuje bal├şk softv├ęru na pl├ínovanie online, ktor├Ż umo┼ż┼łuje va┼íim klientom rezervova┼ą si vlastn├ę sch├┤dzky. Tento druh samoobslu┼żn├ęho online pl├ínova─Źa v├ím pom├┤┼że zlep┼íi┼ą sk├║senosti z├íkazn├şkov a obmedzi┼ą zbyto─Źn├ę zasielanie e-mailov.
 • Online platobn├Ż syst├ęm: vcita umo┼ż┼łuje mal├Żm podnikom pou┼ż├şva┼ą online syst├ęm platieb na faktur├íciu a faktur├íciu.
 • Mo┼żnosti CRM a klientsky port├íl: Platforma je dod├ívan├í aj s v├Żkonn├Żmi funkciami CRM a funkciami spr├ívy klientov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu spravova┼ą v┼íetky va┼íe kontakty z jedn├ęho miesta.
 • Marketing: Integrovan├ę marketingov├ę a obchodn├ę funkcie vcita, ako s├║ e-mailov├ę marketingov├ę kampane, generovanie potenci├ílnych z├íkazn├şkov, klientsky port├íl a SMS marketingov├ę funkcie, v├ím umo┼ż┼łuj├║ zefekt├şvni┼ą pracovn├ę toky a u─żah─Źi┼ą ka┼żdodenn├ę ├║lohy cel├ęmu v├í┼ímu t├şmu.

Najlep┼íie na tom je, ┼że vcita v├ím umo┼ż┼łuje spravova┼ą v┼íetko z jedn├ęho panela bez pou┼żitia viacer├Żch aplik├íci├ş. V─Ćaka t├Żmto robustn├Żm funkci├ím je vcita ide├ílnym rie┼íen├şm pre podnikate─żov a ┼żivnostn├şkov, ako aj pre mal├ę a stredn├ę podniky, ako s├║ pr├ívnici, pedag├│govia, ├║─Źtovn├şci, fitness tr├ęneri, fotografi, tr├ęneri a konzultanti.

Nechajte klientov napl├ínova┼ą si vlastn├ę sch├┤dzky

Mnoho spolo─Źnost├ş potrebuje sp├┤sob, ako si rezervova┼ą sch├┤dzky s klientmi sp├┤sobom, ktor├Ż funguje pre obe strany. Jeden z naj─żah┼í├şch sp├┤sobov, ako to dosiahnu┼ą, je vytvori┼ą si samoobslu┼żn├Ż pl├ínova─Ź sch├┤dzok.

Pon├║knut├şm samoobslu┼żn├Żch mo┼żnost├ş m├┤┼żete ur├Żchli┼ą proces rezerv├ície sch├┤dzok a obmedzi┼ą konflikty a z├írove┼ł poskytn├║┼ą svojim klientom v├Ą─Ź┼íiu kontrolu nad procesom pl├ínovania. To v├ím tie┼ż u┼íetr├ş ─Źas str├íven├Ż prezeran├şm e-mailov tam a sp├Ą┼ą a pom├┤┼że v├ím zaisti┼ą lep┼íie pou┼ż├şvate─żsk├ę prostredie.

M├┤┼żete to urobi┼ą tak, ┼że na svojom webe zobraz├şte kalend├ír orientovan├Ż na klienta, ktor├Ż n├ív┼ítevn├şkom umo┼żn├ş r├Żchlo n├íjs┼ą d├ítum a ─Źas, ktor├Ż im vyhovuje, a rezervova┼ą si stretnutie. Je to skvel├ę pre existuj├║cich klientov, ako aj pre potenci├ílnych nov├Żch klientov, ktor├ş by mohli ma┼ą z├íujem o va┼íe slu┼żby.

Pl├ínovanie opakovan├Żch sch├┤dz├ş je neuverite─żne ┼ąa┼żk├ę, preto┼że potrebujete rovnak├Ż slot, aby bol k dispoz├şcii pre ka┼żd├║ in┼ítanciu opakovanej sch├┤dze pre obe strany. vcita v├ím umo┼ż┼łuje r├Żchlo nastavi┼ą jednorazov├ę a opakuj├║ce sa udalosti a zv├Ż┼íi┼ą produktivitu pr├íce. Budete m├┤c┼ą napl├ínova┼ą, zmeni┼ą pl├ín alebo zru┼íi┼ą sch├┤dze a zobrazi┼ą inform├ície s├║visiace s ka┼żd├Żm stretnut├şm vr├ítane hist├│rie platieb klienta a intern├Żch pozn├ímok.

vcita umo┼ż┼łuje va┼íim klientom rezervova┼ą si sch├┤dzky sami pomocou intuit├şvneho pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania. Pl├ínova─Ź orientovan├Ż na klienta m├┤┼żete vlo┼żi┼ą na svoju vstupn├║ str├ínku vcita, port├íl klientskych slu┼żieb a do svojho servera Facebook str├ínku. Potenci├ílni klienti sa tak s vami m├┤┼żu r├Żchlo spoji┼ą pomocou zvolenej platformy.

Pomocou n├ístroja kalend├íra vcita m├┤┼żete automaticky potvrdzova┼ą ┼żiadosti o rezerv├íciu klientov a aktualizova┼ą svojich klientov v re├ílnom ─Źase. Okrem toho m├┤┼żete svoj pl├ínovac├ş kalend├ír synchronizova┼ą s pracovn├Żm kalend├írom a zdie─ża┼ą s klientmi d├┤le┼żit├ę inform├ície, ako je poloha, trvanie a ceny va┼íich slu┼żieb.

Na udr┼żanie konzistentnosti zna─Źky v├ím vcita umo┼ż┼łuje prisp├┤sobi┼ą v├í┼í klientsky port├íl, vstupn├║ str├ínku a miniaplik├íciu webov├Żch str├ínok vlastn├Żmi farbami a logom zna─Źky.

Zbierajte online platby 24/7

Zjednodu┼íenie online platieb v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą aplik├ícia na spr├ívu podnikania so vstavan├Żm online platobn├Żm syst├ęmom. Je tie┼ż celkom be┼żn├ę, ┼że firmy posielaj├║ klientom po─Źas sch├┤dze alebo sch├┤dzky odhad, fakt├║ru a potvrdenie.

Efekt├şvne rie┼íenie spr├ívy obchodu umo┼ż┼łuje va┼íim klientom vykon├íva┼ą platby z rovnakej platformy, ke─Ć si rezervuj├║ sch├┤dzku alebo bezprostredne po skon─Źen├ş sch├┤dze. V ide├ílnom pr├şpade by to v┼íetko malo by┼ą mo┼żn├ę s jedinou aplik├íciou, tak┼że si nemus├şte robi┼ą starosti s prenosom citliv├Żch ├║dajov medzi platformami.

vcita umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom okam┼żite vytv├íra┼ą odhady, potvrdenia a zna─Źkov├ę fakt├║ry. Aby to i┼ílo e┼íte ─Ćalej, k va┼íim odhadom a fakt├║ram automaticky prid├í tla─Źidlo platby, ktor├ę va┼íim klientom umo┼żn├ş jednoducho plati┼ą pomocou kreditnej karty alebo syst├ęmu PayPal. Navy┼íe maj├║ tie┼ż mo┼żnos┼ą pou┼żi┼ą klientsky port├íl na zobrazenie minul├Żch odhadov, platenie fakt├║r a generovanie potvrden├ş.

vcita v├ím pom├íha sledova┼ą zostatok a hist├│riu platieb ka┼żd├ęho klienta. V─Ćaka zabudovan├Żm automatizovan├Żm pripomenutiam platieb, ktor├ę s├║ navrhnut├ę tak, aby sa minimalizovala doba do zaplatenia, v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje ma┼ą preh─żad o ─Źakaj├║cich alebo splatn├Żch fakt├║rach.

Posilnite vz┼ąahy s klientmi

Robustn├í aplik├ícia na spr├ívu obchodu v├ím poskytuje poh─żad z vt├í─Źej perspekt├şvy na predch├ídzaj├║ce interakcie v├í┼ího klienta so spolo─Źnos┼ąou vr├ítane sch├┤dzok, fakt├║r, platieb, dokumentov a konverz├íci├ş. Okrem toho budete potrebova┼ą v┼íetky tieto inform├ície, ktor├ę m├íte k dispoz├şcii na centralizovanej platforme, aby ste sa mohli r├Żchlo rozhodova┼ą informovane.

V├Żkonn├í aplik├ícia CRM vcita v├ím umo┼ż┼łuje spoji┼ą sa s klientmi na cest├ích a umo┼ż┼łuje im kontaktova┼ą v├ís. V┼íetky svoje kontakty budete m├┤c┼ą spravova┼ą z centr├ílneho umiestnenia, ─Źo znamen├í, ┼że k d├┤le┼żit├Żm inform├íci├ím budete ma┼ą r├Żchly pr├şstup, kedyko─żvek ich budete potrebova┼ą, ─Źi u┼ż ste vo svojej kancel├írii alebo na cest├ích.

Tie┼ż by ste mali by┼ą schopn├ş priradi┼ą klientov k ─Źlenom t├şmu z va┼íej aplik├ície na spr├ívu obchodu. To v├ím pom├┤┼że lep┼íie riadi┼ą pr├ícu, zv├Ż┼íi┼ą produktivitu a pon├║knu┼ą lep┼íiu podporu pre klientov.

Vstavan├Ż samoobslu┼żn├Ż port├íl vcita okrem toho pon├║ka va┼íim klientom zna─Źkov├Ż z├í┼żitok a umo┼ż┼łuje im pl├ínova┼ą sch├┤dzky, zdie─ża┼ą dokumenty a uskuto─Ź┼łova┼ą platby. M├┤┼żete tie┼ż odosiela┼ą priame spr├ívy na individu├ílnu komunik├íciu so svojimi klientmi.

Pomocou vcita m├┤┼żete tie┼ż konfigurova┼ą automatick├ę pripomienky sch├┤dz├ş a vytv├íra┼ą n├ísledn├ę spr├ívy po sch├┤dzi. Je to skvel├Ż sp├┤sob, ako obmedzi┼ą nedostavovanie sa a tr├ívi┼ą menej ─Źasu ├║lohami spr├ívcu.

Maximalizujte svoje marketingov├ę ├║silie

Ako vlastn├şk malej firmy ste ─Źasto ┼ąahan├ş nieko─żk├Żmi smermi naraz. Z tohto d├┤vodu potrebujete aplik├íciu na spr├ívu podnikania, ktor├í v├ím umo┼żn├ş prehliada┼ą r├┤zne ├║lohy z centralizovanej platformy vr├ítane spr├ívy marketingov├ęho ├║silia va┼íej firmy.

Malo by v├ím to umo┼żni┼ą vyu┼żi┼ą medzikan├ílov├Ż marketing (napr├şklad e-mailov├Ż a SMS marketing) na bezprobl├ęmov├║ komunik├íciu so svojimi klientmi prostredn├şctvom viacer├Żch kontaktn├Żch bodov a oslovenie ich v spr├ívnom ─Źase so spr├ívnym posolstvom.

V kontexte e -mailov├ęho marketingu by ste mali klientom ─Źo najviac u─żah─Źi┼ą rezerv├íciu sch├┤dzok priamo z odoslan├Żch e -mailov. V─Ćaka tomu si s vami m├┤┼żu napl├ínova┼ą sch├┤dzku zo svojej doru─Źenej po┼íty bez toho, aby museli nav┼ít├şvi┼ą v├í┼í web alebo vstupn├║ str├ínku.

Mus├şte by┼ą tie┼ż schopn├ş poskytova┼ą prisp├┤soben├ę z├í┼żitky bez toho, aby ste do svojho technologick├ęho bal├şka pridali ve─ża aplik├íci├ş. Tu mnoho integrovan├Żch platforiem zaost├íva.

vcita pon├║ka mno┼żstvo n├ístrojov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zavies┼ą medzikan├ílov├║ marketingov├║ strat├ęgiu pre e-mail aj SMS. Vstavan├ę funkcie segment├ície klientov a personaliz├ície v├ím umo┼ż┼łuj├║ vytv├íra┼ą a dod├íva┼ą marketingov├ę spr├ívy na mieru jednotliv├Żm klientom.

Kni┼żnica vcita vopred pripraven├Żch ┼íabl├│n optimalizovan├Żch pre konverzie v├ím navy┼íe umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą kampane vhodn├ę pre mobiln├ę zariadenia, aby sa zv├Ż┼íil dosah z├íkazn├şkov bez ─Ćal┼í├şch v├Żdavkov. vcita tie┼ż u─żah─Źuje pl├ínovanie a odosielanie automatizovan├Żch kampan├ş (individu├ílnych a kvapkov├Żch) pomocou vstavan├Żch ┼íabl├│n, ktor├ę s├║ optimalizovan├ę pre udr┼żanie a zapojenie klientov.

Okrem toho m├┤┼żete sledova┼ą aktivitu klientov a mera┼ą v├Żkonnos┼ą svojich e -mailov├Żch marketingov├Żch kampan├ş. V─Ćaka tomu je ─żahk├ę zisti┼ą, ktor├Żm kampaniam sa dar├ş a ktor├ę je mo┼żn├ę zlep┼íi┼ą.

vcita plány a ceny

vcita pon├║ka cenov├ę pl├íny pre samostatn├Żch ┼żivnostn├şkov a ┼żivnostn├şkov a pre mal├ę firmy.

A tu je to, ─Źo vcita pon├║ka Teams:

 • Podnikanie za 45 dol├írov mesa─Źne. Skvel├ę pre mal├ę a stredn├ę podniky, ktor├ę potrebuj├║ pre svoj t├şm z├íkladn├ę funkcie spr├ívy obchodu.
 • Platina za 75 dol├írov mesa─Źne. Navrhnut├ę pre mal├ę a stredn├ę podniky, ktor├ę potrebuj├║ z├íkladn├ę funkcie spr├ívy podniku, ako aj online pl├ínova─Ź.
 • Platina 10 za 117 dol├írov mesa─Źne a Platina 20 za 196 dol├írov mesa─Źne. Ide├ílne pre zaveden├ę mal├ę a stredn├ę podniky, ktor├ę potrebuj├║ cel├║ sadu funkci├ş pre svoj rast├║ci t├şm.

Záver

vcita je kompletn├í aplik├ícia na spr├ívu obchodu, ktor├í v├ím poskytuje pr├şstup k z├íkladn├Żm obchodn├Żm n├ístrojom na pon├║kanie online pl├ínovania, prij├şmanie platieb, posilnenie vz┼ąahov s klientmi a vedenie marketingov├Żch kampan├ş.

Pros

 • Rie┼íenie podnikov├ęho mana┼żmentu typu v┼íetko v jednom.
 • Umo┼ż┼łuje v├ím riadi┼ą rutinn├ę obchodn├ę ├║lohy – online pl├ínovanie, online platby, spr├íva klientov a marketing – z centralizovanej platformy.
 • Umo┼ż┼łuje jednoduch├║ automatiz├íciu a zefekt├şvnenie r├┤znych pracovn├Żch tokov bez pou┼żitia viacer├Żch aplik├íci├ş.

Zápory

 • vcita je zameran├í predov┼íetk├Żm na mal├ę a stredn├ę podniky a s├│lo podnikate─żov a je menej vhodn├í pre ve─żk├ę podnikov├ę organiz├ície.

vcita v├ím pom├íha vytv├íra┼ą siln├ę vz┼ąahy s klientmi poskytovan├şm personalizovan├Żch sk├║senost├ş a umo┼ż┼łuje v├ím udr┼żiava┼ą v┼íetko centralizovan├ę na jednej platforme vr├ítane hist├│rie klientov, cenov├Żch pon├║k, fakt├║r a platieb.

Ak├ę nevyhnutn├ę funkcie je pod─ża v├ís potrebn├ę h─żada┼ą v aplik├ícii na spr├ívu podnikania a pre─Źo? Dajte n├ím vedie┼ą komentovan├şm ni┼ż┼íie.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2YoayhZ