Váš telefón od spoločnosti Microsoft porastie a poskytne vám väčšiu kontrolu nad Androidom …

Každý už pozná aplikáciu Microsoft Phone a čo prináša pre Android a Android Windows 10. Tento digitálny most poskytuje používateľom centrálny ovládací bod pre ich smartfón bez toho, aby sa na ne pozerali.

Nie je obmedzené na duplikovanie rozhrania a umožňuje prístup k hovorom, fotografiám a dokonca aj oznámeniam. Spoločnosť Microsoft teraz chce ísť ďalej a pripravuje sa na doručenie noviniek, vďaka ktorým bude rásť a bude mať ešte väčšiu kontrolu.

Microsoft váš telefón s Androidom Windows 10 rastie

Perfektné spojenie medzi Androidom a Androidom Windows 10

Microsoft pomaly, ale iste, vyvíja prepojenie medzi Androidom a Windows Windows 10. Okrem aplikácií nachádzajúcich sa na oboch platformách je k dispozícii aj aplikácia My Phone, ktorá spája zdieľanie týchto dvoch systémov Windows úplná kontrola.

Nemá jednoduchú repliku obrazovky smartfónu, ale získava informácie z Androidu a poskytuje kontrolu nad fotografiami, správami, hovormi a upozorneniami. Táto aplikácia bude čoskoro rásť a používateľom poskytne viac.

Váš telefón dostane niekoľko správ

Čo už bolo objavené, táto aplikácia bude čoskoro tiež schopná spravovať aplikácie pre Android. Je to vidieť iba v grafickom znázornení, ale jasne sa ukazuje, že čoskoro bude nový.

Pravdepodobne budete mať pre túto integráciu aj špecifický kopiník. Používatelia tak môžu spravovať tieto aplikácie a dokonca ich spúšťať. Ešte viac kontroly zatiaľ nie je súčasťou tohto riešenia.

Microsoft váš telefón s Androidom Windows 10 rastie

Microsoft chce, aby jeho riešenie rástlo

Táto novinka sa spája s ostatnými, ktoré sa začínajú objavovať. Teraz ju môžete použiť na rôzne účely smartphones a tiež telefonovať priamo z rozhrania správ. Schopnosť odstrániť fotografie priamo z tohto rozhrania sa očakáva čoskoro.

Microsoft už preukázal, že je pevne odhodlaný túto aplikáciu a to, čo ponúka. Dnes je medzi nimi prírodný most Windows 10 a Android, čo eliminuje potrebu neustále sa pozerať na váš smartphone.