V├í┼í telef├│n od spolo─Źnosti Microsoft porastie a poskytne v├ím v├Ą─Ź┼íiu kontrolu nad Androidom …

Ka┼żd├Ż u┼ż pozn├í aplik├íciu Microsoft Phone a ─Źo prin├í┼ía pre Android a Android Windows 10. Tento digit├ílny most poskytuje pou┼ż├şvate─żom centr├ílny ovl├ídac├ş bod pre ich smartf├│n bez toho, aby sa na ne pozerali.

Nie je obmedzen├ę na duplikovanie rozhrania a umo┼ż┼łuje pr├şstup k hovorom, fotografi├ím a dokonca aj ozn├ímeniam. Spolo─Źnos┼ą Microsoft teraz chce ├şs┼ą ─Ćalej a pripravuje sa na doru─Źenie noviniek, v─Ćaka ktor├Żm bude r├ís┼ą a bude ma┼ą e┼íte v├Ą─Ź┼íiu kontrolu.

Microsoft váš telefón s Androidom Windows 10 rastie

Perfektn├ę spojenie medzi Androidom a Androidom Windows 10

Microsoft pomaly, ale iste, vyv├şja prepojenie medzi Androidom a Windows Windows 10. Okrem aplik├íci├ş nach├ídzaj├║cich sa na oboch platform├ích je k dispoz├şcii aj aplik├ícia My Phone, ktor├í sp├íja zdie─żanie t├Żchto dvoch syst├ęmov Windows ├║pln├í kontrola.

Nem├í jednoduch├║ repliku obrazovky smartf├│nu, ale z├şskava inform├ície z Androidu a poskytuje kontrolu nad fotografiami, spr├ívami, hovormi a upozorneniami. T├íto aplik├ícia bude ─Źoskoro r├ís┼ą a pou┼ż├şvate─żom poskytne viac.

V├í┼í telef├│n dostane nieko─żko spr├ív

─îo u┼ż bolo objaven├ę, t├íto aplik├ícia bude ─Źoskoro tie┼ż schopn├í spravova┼ą aplik├ície pre Android. Je to vidie┼ą iba v grafickom zn├ízornen├ş, ale jasne sa ukazuje, ┼że ─Źoskoro bude nov├Ż.

Pravdepodobne budete ma┼ą pre t├║to integr├íciu aj ┼ípecifick├Ż kopin├şk. Pou┼ż├şvatelia tak m├┤┼żu spravova┼ą tieto aplik├ície a dokonca ich sp├║┼í┼ąa┼ą. E┼íte viac kontroly zatia─ż nie je s├║─Źas┼ąou tohto rie┼íenia.

Microsoft váš telefón s Androidom Windows 10 rastie

Microsoft chce, aby jeho riešenie rástlo

T├íto novinka sa sp├íja s ostatn├Żmi, ktor├ę sa za─Ź├şnaj├║ objavova┼ą. Teraz ju m├┤┼żete pou┼żi┼ą na r├┤zne ├║─Źely smartphones a tie┼ż telefonova┼ą priamo z rozhrania spr├ív. Schopnos┼ą odstr├íni┼ą fotografie priamo z tohto rozhrania sa o─Źak├íva ─Źoskoro.

Microsoft u┼ż preuk├ízal, ┼że je pevne odhodlan├Ż t├║to aplik├íciu a to, ─Źo pon├║ka. Dnes je medzi nimi pr├şrodn├Ż most Windows 10 a Android, ─Źo eliminuje potrebu neust├íle sa pozera┼ą na v├í┼í smartphone.