Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Váš mobilný telefón s Androidom vám môže nahlas čítať oznámenia, objavovať …

Nechajte Android čítať upozornenia na čítanie

Chcete, aby bol váš mobil s Androidom múdrejší, ako už je? Tak potom by si mal aktivujte funkciu, ktorá mu umožňuje nahlas čítať všetky vaše oznámenia. Táto pre mnohých neznáma funkcia bude mať na starosti čítanie a vyhlasovanie upozornení, ktoré sa vám na mobile zobrazujú zrozumiteľne a v španielčine.

Najlepšie na tom celom je, že na to, aby ste si mohli upozornenia čítať nahlas, si nemusíte sťahovať aplikáciu pre svoj Android, pretože Je to funkcia, ktorú môžete aktivovať z asistenta Google. Ak vás zaujíma, ako na to, čítajte ďalej, že vám to tu krok za krokom vysvetlíme.

Nechať svoj mobilný telefón so systémom Android čítať vaše oznámenia nahlas je jednoduché

Predtým, ako vám ukážeme kroky, ktoré musíte vykonať, je dôležité to objasniť Na aktiváciu tejto funkcie nie je potrebné pripojiť slúchadlá k mobilnému telefónu. Aj keď je to v rámci možnosti, ktorá hovorí “Káblové slúchadlá”, Nie sú potrebné na to, aby vám Android mohol nahlas čítať upozornenia.

Nastavenia Asistenta Google

  • Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je otvorte asistenta Google. Môžeš povedať „Ok Google“ nahlas, alebo stlačte a podržte tlačidlo zobrazené v dolnej strede obrazovky.
  • V sekundách, Google Assistant sa zobrazí na hlavnej obrazovke vášho telefónu. Akonáhle je sprievodca aktivovaný, budete musieť kliknite na ikonu umiestnenú v dolnej ľavej časti.
  • Preto by ste mali kliknite na svoj účet, ktorý sa nachádza v pravom hornom rohu obrazovky.
  • Keď sa dostanete do svojho účtu Google, musíte kliknúť na pole, ktoré hovorí “Nastavenia vyhľadávania”, umiestnený v strede hore na obrazovke.

Aktivujte hlasové upozornenia Google Assist

  • V tejto časti musíte napísať nasledujúce: „Káblové slúchadlá“ (bez úvodzoviek). Akonáhle ste napísali tieto slová, mali by ste kliknite na prvý výsledok.
  • Prihlásiť sa „Hlasové upozornenia“.
  • Kliknite na tlačidlo vedľa „Hlasové upozornenia“.
  • V sekundách, váš mobilný telefón s Androidom začne nahlas čítať oznámenia, ktoré k vám dorazia. Túto funkciu aktivujete kliknutím na tlačidlá, ktoré sa zobrazujú v každej z aplikácií, ktoré máte nainštalované v telefóne.

K tejto téme nie je potrebné viac dodať, ak máte starý mobil, ktorý neobsahuje asistenta Google factory, a ak chcete používať túto funkciu, odporúčame vám nainštalovať Google Assistant kliknutím sem.