Váš Fitbit náramok bude v aktualizácii integrovať Google Assistant

fitbit integrara google asistent

Fitbit je nositeľná spoločnosť, ktorá je tu s nami už dlho a je in proces nákupu spoločnosťou Google. Toto už vieme, čo to znamená pre koncového používateľa: viac nástrojov a integrácia so všetkými službami skvelého G. Nedávno sme vám bez toho, aby sme zašli ďalej, povedali, že budú schopní odhaliť Covid19.

Dnes je to trochu iné. Zdá sa, že premýšľali integrovať Google Assistant na náramku alebo hodinkách, aby ste ich mohli ovládať hlasom a oveľa viac. Všetko vám prezradíme v tomto článku. 😉

Áno, niektoré zariadenia Fitbit budú mať Google Assistant integrovaný

Tieto informácie pochádzajú z rúk 9to5Google a tvrdia, že naposledy našli podporu pre Google Assistant APK od spoločnosti Fitbit. Tento kód je celkom „podobný“ v spôsobe konania asistenta Alexa, ktorý je k dispozícii iba v Fitbit Versa 2. To znamená, že tieto hodinky sú hlavným kandidátom na tento nástroj.

aplikácie fitbit

Najprv sa zdá, že budete si musieť vybrať medzi Alexou alebo asistentom Google a časom Alexa zmizne. Uvidíme, ako si s tým Google poradí pre používateľov, ktorí sú na sprievodcu zvyknutí. Amazon.

Predpokladáme, že táto nová funkcia bude mať nejaké ďalšie možnosti než jeho rival, ktorý je trochu prepracovaný, keďže je integrovaný do inteligentných hodiniek. Google o tom nič nepovedal, budeme si musieť počkať pár týždňov, kým to bude oficiálne.

Tiež nevieme aké modely budú môcť získať podporu pre Asistent Google cez a upgrade aj keď … Určite sú najdrahšie alebo nové modely ako Charge 4. Zdá sa, že Google chce vziať nositeľné zariadenia od Fitbit vás budeme priebežne informovať o všetkých novinkách.