Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Váš Apple Watch séria 3 reštartovať bez dôvodu? Aktualizujte to!


Ak patríte k tým, ktorí majú problém reštartovať s ich Apple Watch séria 3potom môže byť čas, aby ste aktualizovali svoj pripojené hodinky.

Wheras’Apple by mohol svoj iPhone 14 predstaviť začiatkom septembra, značka Apple práve spustila novú aktualizáciu pre svoj operačný systém watchOS. Aktualizácia je však vyhradená pre vlastníkovApple Watch séria 3 jedinečne…

Apple nasadí opravu pre svoje Apple Watch séria 3

Minulú stredu, Apple využil príležitosť na opravu chyby, ktorá je s tým spojená Apple Watch séria 3s nasadením watchOS 8.7.1. Poznámka zdieľaná cupertinskou spoločnosťou to naznačuje aktualizovať práve opravil problém, ktorý by mohol viesť k neočakávanému reštartuApple Watch séria 3. Zdá sa tiež, že s týmto problémom sa bohužiaľ stretáva určitý počet používateľov. Ak ste jednou z dotknutých osôb, nečakajte s aktualizáciou už dlhšie Apple Watch.

Ako sme už spomenuli, ide o chybu špecifickú pre modely zApple Watch séria 3. To je dôvod, prečo watchOS 8.7.1 nebol nasadený na Apple Watch séria 4ani na neskorších modeloch. Nebuďte preto prekvapení, ak sa vám aktualizácia nezobrazí na vašich inteligentných hodinkách.

Ako pripomienka, Apple v súčasnosti kladie základy pre watchOS 9. Táto nová verzia operačného systému, ktorá si bude vyžadovať minimálne a Apple Watch séria 4, by mali čoskoro pristáť s novinkami týkajúcimi sa športu a zdravia. Na záver si tiež pripomeňme, žeApple Watch séria 8 by mala prísť na začiatku školského roka a mala by pri tejto príležitosti využiť príležitosť obliecť sa do nového dizajnu.

zdroj: 9 až 5 Mac

Test Apple Watch séria 7 : pripojené hodinky zApple premýšľajte vo väčšom, bez toho, aby ste sa znovu objavovali

Váš Apple Watch séria 3 reštartovať bez dôvodu? Aktualizujte to! 1

Apple Hoci na trhu pripojených hodiniek kraľuje, nebráni to v ponuke novej verzieApple Watch a rok 2021 nie je výnimkou z tohto pravidla Apple Watch séria 7.
Čítaj viac