Valent├şnske technick├ę dar─Źeky – 5 Najlep┼íie techniky pre milovn├şka

Valent├şnske technick├ę dar─Źeky - 5 Najlep┼íie techniky pre milovn├şka 1

Niekedy chceme na chv├ş─żu zabudn├║┼ą na kvety a ─Źokol├ídu. S├║ chv├şle, kedy chceme svojmu ┼ípeci├ílnemu niekomu darova┼ą mil├í─Źik technologick├Żch darov, ktor├ę bud├║ pre neho u┼żito─Źn├ę. V├í┼í partner bude v─Ća─Źn├Ż za dar─Źek, ktor├Ż nie je kli┼í├ę?

Udr┼ża┼ą kontakt s najlep┼íou technol├│giou, ktor├║ si v├í┼í partner zasl├║┼żi, v┼íak m├┤┼że by┼ą n├íro─Źn├ę. Spravili sme mal├║ kompil├íciu toho, ak├ę valent├şnske technologick├ę dar─Źeky potrebuje va┼ía lep┼íia polovi─Źka.

Pre─Ź├ştaj toto: Najlep┼íie dar─Źeky pre ka┼żd├║ pr├şle┼żitos┼ą, vek a rozpo─Źet

Najlep┼íie valent├şnske technick├ę dar─Źeky

N├ípad na valent├şnske dar─Źeky pre neho alebo pre ┼łu

1. Cube Key Finder

https://pixabay.com/photos/box-celebrating-heart-love-3989090/Cube Key Finder

Strat├ş v├í┼í ┼ípeci├ílny niekto nedbalo k─ż├║─Źe od auta? Teraz si s t├Żmito k─ż├║─Źov├Żmi k─ż├║─Źmi kocky nebud├║ robi┼ą starosti. Ka┼żd├Ż vie, ak├ę u┼żito─Źn├ę s├║ tieto pom├┤cky. Jedin├í vec, ktor├║ potrebujete, je pripevni┼ą kocku priamo k mal├Żm a cenn├Żm predmetom. Bez ob├ív m├┤┼żete polo┼żky r├Żchlo a okam┼żite sledova┼ą.

Okrem toho si mus├şte stiahnu┼ą aplik├íciu Cube Tracker, aby ste na┼íli svoje cenn├ę veci. Aplik├ícia Cube Tracker zobraz├ş mapu, ktor├í v├ím pom├┤┼że n├íjs┼ą polo┼żky. Napr├şklad ste pri┼íli o telef├│n a sta─Ź├ş iba stla─Źi┼ą tla─Źidlo na kocke, aby telef├│n zvonil, vibroval alebo blikal.

Boj├şte sa o jej v├Żdr┼ż bat├ęrie? Netreba sa b├í┼ą. Bat├ęriu mus├şte vymeni┼ą iba raz za rok. Je dostato─Źne ├║─Źinn├Ż, aby v├ím sl├║┼żil tak dlho.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

2. Syst├ęm Toddy Cold Brew

Technick├ę dar─Źeky Valentine - syst├ęm Toddy Cold BrewSyst├ęm Toddy Cold Brew

Je v├í┼í partner zanepr├ízdnen├Ż ─Źlovek? M├┤┼żete jej da┼ą prenosn├Ż varn├Ż syst├ęm. Navy┼íe, chladn├Ż v├ínok po─Źas Valent├şna v├ím sp├┤sob├ş, ┼że sa chcete t├║li┼ą k svojmu partnerovi. Po─Źas ─Źasu str├íven├ęho so svojou partnerkou by ste jej chceli uvari┼ą ─Źaj alebo k├ívu. To by bolo najlep┼íie so syst├ęmom Toddy Cold Brew.

M├┤┼żete s n├şm pod├íva┼ą tepl├Ż alebo studen├Ż n├ípoj, bez oh─żadu na to, ─Źo uprednost┼łujete, m├┤┼żete si ho vzia┼ą na cesty. Na podanie k├ívy alebo ─Źaju nepotrebuje elektrinu. A ─Źo viac, z be┼żn├Żch k├ívov├Żch z┼Ľn m├┤┼żete vytvori┼ą koncentr├ít menej kyslej k├ívy.

Pripravte si hladk├║ a chutn├║ k├ívu alebo ─Źaj so svojimi bl├şzkymi pomocou syst├ęmu Toddy Cold Brew System.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

3. Inteligentná zásuvka TP-LINK

Technick├ę dar─Źeky Valentine - inteligentn├í z├ísuvka TP LinkInteligentn├í z├ísuvka TP-LINK

V├í┼í partner nem├í doma inteligentn├ę zariadenie? ┼Żiaden probl├ęm! Inteligentn├í z├ísuvka TP-LINK v├ís zasko─Ź├ş. T├║to inteligentn├║ z├ísuvku mus├şte z├şska┼ą iba na adrese Amazon a va┼íe be┼żn├ę dom├íce pr├íce bud├║ ─żahk├ę. Umo┼ż┼łuje v├ím ovl├ída┼ą va┼íe spotrebi─Źe prostredn├şctvom aplik├ície.

Aplik├ícia TP-LINK Smart Plug, ktor├║ pou┼ż├şva, je aplik├ícia Kasa a je kompatibiln├í s telef├│nmi Android a iOS. Napriek tomu inteligentn├í z├ísuvka funguje s Alexou. M├í funkciu hlasov├ęho ovl├ídania a m├┤┼żete ho ovl├ída┼ą pomocou ak├ęhoko─żvek zariadenia Alexa.

Ak nie ste doma, existuje re┼żim pre─Ź, ktor├Ż m├┤┼żete zapn├║┼ą a vypn├║┼ą, aby ste zaistili dom├ícnos┼ą. Navy┼íe v├ím to pom├┤┼że nastavi┼ą ─Źasova─Źe a pl├íny na zariadeniach. Pr├şstroj sa zaober├í elektrickou energiou, ale nenech├íva v├ís to mimo. Pom├íha v├ím ┼íetri┼ą spotrebu energie. Zn├ş┼żte tak svoje ├║─Źty za elektrinu.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

4. Google Chromecast (3. generácia)

Technick├ę dar─Źeky Valentine - Google ChromecastGoogle Chromecast (3. gener├ícia)

Bolo by to perfektn├ę na to, aby ste sa t├║lili ved─ża svojho ┼ípeci├ílneho niekoho a sledovali ob─ż├║ben├ę filmy. Google Chromecast v├ím nepochybne pon├║ka pr├şstup k streamovac├şm slu┼żb├ím. Navy┼íe na pou┼ż├şvanie t├Żchto slu┼żieb a z├íbavy nepotrebujete Smart TV. Toto zariadenie sta─Ź├ş zapoji┼ą iba do portu HDMI v├í┼ího telev├şzora.

Zariadenie Chromecast podporuje nasleduj├║ce opera─Źn├ę syst├ęmy:

Android 4.2 a vy┼í┼íie iOS 9.1 a vy┼í┼íie Windows 7 a vy┼í┼í├ş Mac OS X 10.9 a vy┼í┼íie

Teraz m├┤┼żete za─Źa┼ą streamova┼ą pomocou kompatibiln├ęho zariadenia a aplik├íci├ş. Chromecast tretej gener├ície je navy┼íe r├Żchlej┼í├ş ako tie star┼íie. Zv├Ż┼íenie r├Żchlosti si v┼íimnete pri spusten├ş zariadenia a otvoren├ş aplik├ície.

Chcete si u┼ż├şva┼ą sledovanie filmov doma s niek├Żm v├Żnimo─Źn├Żm? Z├şskajte Google Chromecast teraz!

tla─Źidlo n├íkupu amazon

5. Fujifilm Instax Square SQ6

Technick├ę dar─Źeky Valentine - Fujifilm Instax Square SQ6Fujifilm Instax Square SQ6

Miluje v├í┼í v├Żnimo─Źn├Ż ─Źlovek fotografovanie? Mysl├şme si, ┼że je to jeden z najlep┼í├şch fotoapar├ítov Instax. Je ide├ílny na zachyt├ívanie sn├şmok so svojimi bl├şzkymi. Ka┼żd├Ż okamih zachyten├Ż fotoapar├ítom Fujifilm Instax Square SQ6 je kr├ísou, ktor├║ si mus├şte v├í┼żi┼ą po cel├Ż ┼żivot.

Fotografiu si m├┤┼żete okam┼żite vytla─Źi┼ą za min├║tu. M├í ovl├ídanie automatickej expoz├şcie, ktor├ę automaticky upravuje jas pozadia a r├Żchlos┼ą uz├ívierky. Okrem toho si mus├şte uvedomi┼ą, ┼że kvalita fotografie vykazuje hust├ę tiene a desatur├íciu farieb. S Instaxom to nie je probl├ęm, preto┼że je to ist├ę s estetickou kvalitou.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

Ot├ízky, ktor├ę si m├┤┼żu ─żudia kl├ís┼ą

Čo dostaneš od technika?

Niekedy m├┤┼że by┼ą h─żadanie najlep┼íieho dar─Źeka pre technologick├ęho geeka n├íro─Źn├ę. Streamovacie palice, tablety a tla─Źiarne s├║ jedny z najlep┼í├şch dar─Źekov, ktor├ę m├┤┼żete da┼ą. Jedin├ę, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je n├íjs┼ą si ─Źas na prieskum najnov┼íej technol├│gie, ktor├í vyhovuje v├í┼ímu rozpo─Źtu.

Ak├Ż dar─Źek je pre mu┼żov najlep┼í├ş?

Nieko─żko n├ípadov, ktor├ę sa objavia, ke─Ć prem├Ż┼í─żame o najlep┼í├şch technologick├Żch dar─Źekoch pre mu┼żov. M├┤┼że to by┼ą hern├ę pr├şslu┼íenstvo, fotoapar├ít, hodinky alebo holiaci stroj─Źek. Je frustruj├║ce vybera┼ą si to, ─Źo by bolo najlep┼íie da┼ą. Pred k├║pou dar─Źeka mus├şte mu┼ża pozna┼ą.

Ak├ę s├║ najlep┼íie technologick├ę dar─Źeky na Vianoce?

St├íle je ve─ża ─Źasu na prem├Ż┼í─żanie o tom, ─Źo m├┤┼żu by┼ą najlep┼íie technologick├ę viano─Źn├ę dar─Źeky. Najlep┼íie je v┼íak napl├ínova┼ą si to dopredu a urobi┼ą si prieskum, aby ste mali k dispoz├şcii ve─żk├Ż v├Żber technologick├Żch dar─Źekov. Nech u┼ż vyberiete pre svojich bl├şzkych na Vianoce ak├Żko─żvek dar─Źek, najd├┤le┼żitej┼íie s├║ my┼ílienky a skutky.

Záver

Technol├│gie s├║ s├║─Źas┼ąou n├í┼ího ka┼żdodenn├ęho ┼żivota. Pom├íha n├ím to komunikova┼ą s na┼í├şm ┼ípeci├ílnym niek├Żm, nech sme kdeko─żvek. Nezabudnite si k├║pi┼ą valent├şnske technologick├ę dar─Źeky, ktor├ę si v├í┼í partner zasl├║┼żi. D├║fame, ┼że sme to u─żah─Źili a zostavili polo┼żky, ktor├ę je najlep┼íie da┼ą.

Pova┼żujete tento ─Źl├ínok za dostato─Źne n├ípomocn├Ż pri rozhodovan├ş, ktor├Ż valent├şnsky technologick├Ż dar─Źek darova┼ą? D├║fame. Pode─żte sa o to so svojimi priate─żmi, a mo┼żno bud├║ ma┼ą predstavu, ─Źo by mohli da┼ą svojim partnerom. Ak m├íte nie─Źo na mysli, radi by sme si vypo─Źuli va┼íe n├ízory. Nechajte to v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok