Valentine predstavuje aktualizovan├║ ikonu kalend├íra iOS 14 pre zariadenia na ├║tek z v├Ązenia

Valentine predstavuje aktualizovan├║ ikonu kalend├íra iOS 14 pre zariadenia na ├║tek z v├Ązenia 1

Apple prv├Żkr├ít predstavil iOS 14 na WWDC 2020 a nieko─żko bud├║cich zmien v opera─Źnom syst├ęme. Av┼íak v z├íkulis├ş bolo ve─ża mal├Żch zmien, ktor├ę sa zdali pr├şli┼í mal├ę na to, aby sa na javisku uviedli. Jednou z t├Żchto zmien bola aktualizovan├í a estetickej┼íia ikona kalend├íra.

Ak m├íte zlomen├ę v├Ązenie na iOS 13, pravdepodobne v├íhate upgradova┼ą na iOS 14 tento rok na jese┼ł, a to je pochopite─żn├ę. Na┼í┼ąastie m├í komunita niektor├ę funkcie jedine─Źn├ę pre iOS 14 na zariadeniach iOS 13. Jedn├Żm z najnov┼í├şch doplnkov je bezplatn├í oprava s n├ízvom ├║tek z v├Ązenia. milenci od tvorcu iOS ArtikusHG, ktor├Ż prev├ídza nov├║ ikonu aplik├ície kalend├íra iOS 14 na telef├│ny s jailbroken iOS 13.

V porovnan├ş vy┼í┼íie uveden├Żch sn├şmok obrazovky pred a po uvid├şte jasn├ę rozdiely medzi ikonou aplik├ície Kalend├ír pre syst├ęm iOS 13 (v─żavo) a iOS 14 (vpravo). Zmeny s├║ jemn├ę, ale z estetick├ęho h─żadiska s├║ odv├í┼żnej┼íie.

Ikona iOS 14 m├í nielen ─żah┼í├ş ─Ź├şseln├Ż text s d├ítumom, v─Ćaka ktor├ęmu je verzia iOS 13 plynulej┼íia, ale m├í aj z├║┼żen├ę a ve─żk├ę p├şsmen├í, ktor├ę s├║ zobrazen├ę de┼ł, ktor├Ż je tie┼ż v├Ą─Ź┼í├ş a odv├í┼żnej┼í├ş.

Ak sa v├ím p├í─Źi iOS 13 alebo ikona aplik├ície kalend├íra iOS 14, v┼íetko z├íle┼ż├ş na osobn├Żch preferenci├ích, ale je pekn├ę vedie┼ą, ┼że pou┼ż├şvatelia si teraz m├┤┼żu vybra┼ą medzi t├Żmito dvoma telef├│nmi. Aktualiz├ícia samozrejme neobsahuje ┼żiadne mo┼żnosti konfigur├ície, preto┼że je ur─Źen├í iba pre jednu vec.

Ak chcete vysk├║┼ía┼ą Valentine na svojom iPhone, m├┤┼żete tak urobi┼ą bezplatn├Żm stiahnut├şm z osobn├ęho ├║lo┼żiska ArtikusHG prostredn├şctvom svojho ob─ż├║ben├ęho spr├ívcu bal├şkov. T├íto aktualiz├ícia podporuje zariadenia na ├║tek z v├Ązenia iOS 10, 11, 12 a 13. Okrem toho je Valentine otvoren├Żm zdrojom na webovej str├ínke pre v├Żvoj├írov GitHub pre ka┼żd├ęho, kto by sa mohol zauj├şma┼ą, ako to funguje.

T├ş, ktor├ş e┼íte nepou┼ż├şvaj├║ osobn├Ż arch├şv ArtikusHG, ho m├┤┼żu prida┼ą do vybran├ęho spr├ívcu bal├şkov na nasleduj├║cej adrese URL:

https://artikushg.yourepo.com/

Pl├ínujete aktualizova┼ą ikonu aplik├ície Kalend├ír iPhone pomocou Valentne? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii ni┼ż┼íie.