Väčšina z vás sa stará o to, ako vyzerá váš telefón a čo je v poriadku

Samsung Galaxy S20 Ultra pravý zadný profil 1

Minulý týždeň Galaxy Začali sa zavádzať recenzie S20, čo ma viedlo k otázke, ako sa cítite pri návrhu telefónu.

Náhodou mi veľmi záleží na tom, ako môj telefón vyzerá. Chcem, aby to vyzeralo trochu jedinečne a jednoducho, ale nie príliš orezávačom cookie, viete? Určite ste ma už počuli hovoriť predtým, ale naozaj sa mi páči Pixel 4Dizajn. Vyhovuje mojim kritériám pre dobrý dizajn telefónu.

Tiež sa nemôžem dostať cez to, ako nudné Galaxy Vzhľad zostavy S20. Preto som sa vás opýtal, aký dôležitý je dizajn telefónu pri výbere nového smartfónu.

Koľko vám záleží na dizajne telefónu?

výsledok

38% Android Authority čitateľom veľa záleží na tom, ako vyzerá ich telefón. Je potrebné, aby títo voliči vyzerali a cítili prémiu, aby ju dokonca zvážili. 48% voličov uviedlo, že dizajn je dôležitý, ale nie je to najdôležitejší faktor, ktorý treba zvážiť. To znamená, že celkom 86% čitateľov sa aspoň trochu stará o to, ako vyzerá ich telefón. Nedivím sa im – určite chcem, aby moje telefóny vyzerali pekne, ale mám prednosť pred softvérom a výdržou batérie pred dizajnom.

Nakoniec len 14% voličov uviedlo, že sa vôbec nezaujímajú o to, ako vyzerá ich telefón.

Viac príspevkov o Samsung Galaxy S20

Tu je to, čo ste mali povedať

Tu je niekoľko najlepších komentárov z prieskumu z minulého týždňa, v ktorom sa vysvetľuje, prečo hlasovali tak, ako to robili:

 • Bonedatt: Nepoužívam prípad (som si vedomý rizika), pretože sa chcem tešiť z dizajnu svojho zariadenia. Ak je zariadenie klzké, pritlačím naň kožu, aby som pomohol priľnavosti. Na inom Note„Budem sa zaoberať zle navrhnutým telefónom (v tomto prípade moja poznámka 9), ak ponúka funkcie, ktoré potrebujem. Takže áno, dizajn je dôležitý, ale funkcia je dôležitejšia.
 • Painfully_Candid: Myslím si, že je smiešne, že veľa ľudí, ktorí milujú model S20 Ultra, sa tiež sťažovalo na „veľkú kameru“ na modeli Lumia 1020.
 • White Razor: Povedal by som, že v mierke 0 je dizajn a 10 je funkčnosť, na ktorej by som sedel 8,5. Zadná strana S20 mi vyzerá škaredo, ale hej, vzal by som si ju, ak je to najlepší fotoaparát pre smartfóny na trhu. Napríklad by som to dal na zadnú stranu pixelu 2 XL dizajn, najnovšie špecifikácie a verzia pre Android a to bude v súčasnosti môj ideálny telefón.
 • White Razor: Je zaujímavé, keď o tom premýšľate a svojím spôsobom Apple v podstate získavajú svoju povesť. Nemusia nevyhnutne mať všetky funkcie, ale snažia sa tlačiť dizajn na vrchol, vrátane toho, čo nie je ani potrebné. Pretože ich zariadenie funguje, majú v podstate niečo, za čo si môžu účtovať hromadu, a ľudia to chcú. Keď sa výrobca pokúsi ušetriť spotrebiteľom, ľudia to vidia ako chybu alebo „rezanie rohov“. Môžete ušetriť povedať 30% nákupom plastového telefónu … ale potom je to napríklad „lacné plastové zariadenie“. V podstate spôsobujú, že sa ľudia so svojím zariadením cítia dobre, napriek zoznamu dôvodov, prečo tiež nemusia utrácať toľko peňazí. Som rád, že máme Android a nevidím, ako sa od neho vzdalujem. Táto funkčnosť ma príliš ľahko získa nad dizajnom … ale hej, chápem, že tam je hromada ľudí, ktorí sa jednoducho nestarajú.
 • Avieshek: Naozaj by som nepovedal vzhľad, ale dojem z telefónu. Rovnako ako telefóny sa zameriavajú na viac ako 90% pomeru obrazovky k telu, a to je konečný cieľ, na čo by ste sa mali pozerať – späť?
  Ale pocit telefónu – ako keď bol iPhone X prvýkrát uvedený na trh v roku 2017, je stále nedotknutý z ušľachtilej chrómovej ocele, bieleho priehľadného skla s udržaním rovnováhy a symetrie tak, ako to môže byť (ako hrubšie okraje namiesto toho, aby mali bradu). do veľkosti telefónu, ktorá je taká univerzálna, s hrúbkou, ktorá sa pritúlí v dlani atď. Predstavte si to všetko znova, ale s veľkosťou Samsung S20 Ultra ~7″ Obrazovka – potom sa všetky dobré body premenia na zlé.
  Iba sklo-kovový sendvič je viac ospravedlnením marketingovej kvality a nemusí byť nevyhnutne najlepším pocitom, pretože séria A sa mnohým čínskym telefónom pripája, ale S10e sa na druhej strane cíti pohodlne. To je niečo, čo nevyhnutne neovplyvňuje funkciu – napríklad môžete umiestniť väčšiu batériu alebo sa pozerať na Sony, ktoré umožňuje uvoľnenie telefónu bez zárezu atď. To je dôvod, prečo nemôžem pochopiť podivín v spoločnosti Samsung, ktorá vyzerá ako skladacie zariadenie v budúcnosti. pre telefóny alebo dvojité dierovacie otvory v S10 + sú žiaduce, a preto prémiové.
 • Whatever5000: Funkcie nad formou kedykoľvek, vďaka tomu budete chcieť viac používať, nie je to módna položka.
  Note 10 Plus je doteraz môj najobľúbenejší * dizajn * telefónov, elegantný, jednoduchý, použiteľný … Dobre niekoľko nedostatkov, ako je dierovačka, ale nič, s čím nemôžem žiť.
 • KRB: Chcem tým povedať, že nechceme telefón, ktorý by vyzeral škaredo, ale vzhľadom na to, koľko peňazí minieme na našom zariadení, mnohí z nás naň vložili prípad jedného druhu, ktorý ho chráni. Vyzerá to naozaj tak – sklo, plast, kov, farba, čokoľvek iné – ak všetko, čo chcem urobiť, je zakryť ho silikónovým puzdrom?
 • MatteBlack: Nie moc. Ale myslím, že Note 9 je špičkový dizajn smartfónov (mínus zakrivený displej) z Iba dosť rám. Celá obrazovka je meh.
 • Ghost of Dixie: Nezaujíma ma dizajn môjho telefónu, pokiaľ nemá fotoaparát s výrezom / otvorom.

To je za tento týždeň. Ako vždy, ďakujeme za hlasovanie, ďakujeme za komentáre a nezabudnite nám oznámiť, čo si myslíte o výsledkoch nižšie!