V├Ą─Ź┼íina skladieb a po┼żiadaviek na klientov a z├íkazn├şkov s garantovanou z├írukou: 12ÔÇŽ

Jedna z najd├┤le┼żitej┼í├şch dovozov klientov, ktor├ş nakupuj├║ ve─żk├ę mno┼żstvo prenosov, ako aj ─Ćal┼íie produkty.

Rozdielne s├║ mo┼żnosti s├║be┼żn├ęho poskytovania slu┼żieb, ako napr├şklad existencia r├┤znych typov klientov, ktor├ş sa rozhoduj├║ pre vytv├íranie r├ímcov. Jedna z najd├┤le┼żitej┼í├şch dovozov klientov, ktor├ş nakupuj├║ ve─żk├ę mno┼żstvo prenosov, ako aj ─Ćal┼íie produkty. Asim, os containsadores podem agora, com efeito imediato, obter uma extens├úo de garantia de 12 mesas para produtos selecionados da empresa de especialistas em rede.

M├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok zv├Ż┼íenie alebo zn├ş┼żenie po─Źtu poskytnut├Żch slu┼żieb a z├íruk predaja. V z├ísade nie s├║ registrovan├ę ┼żiadne ofici├ílne webov├ę str├ínky. Registrujte sa a z├şskajte automatick├║ a zaru─Źen├║ z├íruku existencie 12 mesiacov, vr├ítane v┼íetk├Żch priazniv├Żch acrescidov. V┼íetky inform├ície o softv├ęri a inov├íci├ích softv├ęru s├║ dod├ívan├ę spolo─Źne, pri─Źom v┼íetky dostupn├ę ve─żkosti zah┼Ľ┼łaj├║ a podporuj├║ jednotliv├ę osoby.

Roz┼í├şrenia z├íruky, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii, ako nasledovn├ę typy dod├ívok:

  • devolo Magic (vr├ítane s├║prav opera─Źn├ęho syst├ęmu Mesh WiFi)
  • devolo dLAN 1200
  • devolo WiFi Repeater+ ac

Zaregistrujte sa online

Zaregistrujte sa a urobte v┼íetko, ─Źo potrebujete a nain┼ítalujete. Pou┼ż├şvame iba jednu n├ív┼ítevu a jednu dedikovan├║ str├ínku, ktor├í neobsahuje ┼żiadne ofici├ílne str├ínky https://www.devolo.pt/registo-de-produtos. Niektor├ę z najd├┤le┼żitej┼í├şch registr├íci├ş vodn├Żch parkov, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na za─Źiatku, do jedn├ęho t├Ż┼żd┼ła MT, s├ęrie s├ęri├ş k├│dovan├Żch na tras├ích, ktor├ę maj├║ k dispoz├şcii. M├┤┼żete si vybra┼ą z r├┤znych typov registr├íci├ş, alebo z├şska┼ą individu├ílnu z├íruku, ktor├í bude obsahova┼ą v┼íetky va┼íe e -maily a e -mailov├ę slu┼żby, ktor├ę bud├║ k dispoz├şcii.

Vz┼ąah: Technick├í ┼ípecifik├ícia RedMagic 6S Pro aeroespacial detalhada em video 3 min├║ty

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI h├í dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estrat├ęgico, and claro Android <3